Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

    Не мога да разбера защо се гаргарите с горкото момиче?
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #77
      От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

      тя каквото и трябва, мисля че разбра.

      Коментар


      • #78
        От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
        Не мога да разбера защо се гаргарите с горкото момиче?
        Що да се бъзикаме ? Когато човек психически и физически неподготвен за УАЗ си купи такъв се почват едни приключения и от там тръгват приказките колко е скапан . Не знам колежката може ли да си отговори на няколко елементарни въпроса : Какво е това ключ за свещи и може ли сама насред нищото да смени запалителна свещ ; палец ; дистрибуторна капачка да си направи центровка на делкото и доста други все нормални неща за всички руски автомобили от онова време . Що е това манивела и как се работи с нея Защото по закона за всеобщата гадост всички повреди стават на най неподходящото място и в най не подходящото време . Другия мит за УАЗ е че поддръжката и резервните части са му евтини . Да бяха докато имаше още натрупани резерви от социализма и в армията но те са на привършване и цените им растат нагоре пропорционално с влошаването на качеството на новите . Ако държи толкова на военен джип може да се разходи до Драгичево и да си огледа една фреска Г класа.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12945_105099802836031_100000080358382_155071_1368697_n.jpg
Прегледи:1
Размер:67.2 КБ
ID:5675836
        Последно редактирано от sek.1; 14-08-15, 20:15.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #79
          От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

          Е да де, но който иска да кара УАЗка не се чувства конфортно в Гегата и обратно. Колко да са поскъпнали частите за УАЗките като едни сегменти са 20лв. гарнитури комплект-18лв.феродов диск35лв.смяна масло и филтър-23лв. Карам и ремонтирам УАЗки от 1987 година и никога до сега не съм пипал манивела. Даже на моите УАЗки с номера съм затапил дупката за манивелата.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00472.jpg
Прегледи:2
Размер:218.3 КБ
ID:5675840Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010059.jpg
Прегледи:2
Размер:163.9 КБ
ID:5675841
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #80
            От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

            Драго, кво е това масло бе?
            Аз моя го глезя с 10W40.
            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

            Коментар


            • #81
              От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

              Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
              Драго, кво е това масло бе?
              Аз моя го глезя с 10W40.
              Как какво, маслото е наливно 10Д-3лв-1л. ГАЗката 69 от 2003 година до сега върви само с черен Кастрол-преработено масло което никога до сега не е сменявано, както и масления филтър.Чакам двигателя да се счупи,че има три перфектни, но си работи и няма намерение да блокира.
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • #82
                От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                . Ако държи толкова на военен джип може да се разходи до Драгичево и да си огледа една фреска Г класа.[ATTACH=CONFIG]819497[/ATTACH]
                Каква е тая Френска г-класа в Драгичево бе Станьо? Тия джипове от кадъра не са в България , в Драгичево се продава един дъргел с Пежо 2.5, май самоделка и утрепан на манта, дато не знам кое му е общото с Г..
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #83
                  От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                  Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                  Каква е тая Френска г-класа в Драгичево бе Станьо? Тия джипове от кадъра не са в България , в Драгичево се продава един дъргел с Пежо 2.5, май самоделка и утрепан на манта, дато не знам кое му е общото с Г..
                  Тия на снимката са от швицерско. Френското на "френското" Г е само мотора, който е точно толкова умрял, колкото и 240д дето се слага иначе.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #84
                    От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Тия на снимката са от швицерско.
                    Не ги намирам в обявите за продажба. Ама те тука един жЛът и височък, некакъв специален ми се види, а и чисто нов...е...триста илядо франка де

                    http://www.autoscout24.ch/de/d/merce...5236&vehtyp=10
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • #85
                      От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                      Не ги намирам в обявите за продажба. Ама те тука един жЛът и височък, некакъв специален ми се види, а и чисто нов...е...триста илядо франка де

                      http://www.autoscout24.ch/de/d/merce...5236&vehtyp=10
                      Цедес понеже са читава фирма правят различни според желанието на клиента, та тия на снимките на Станьо са за швицерската армия

                      А тоя жълтия никак не е лош, ама:
                      а) не е кабрио
                      б) не харесвам дългата база
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #86
                        От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                        Снимката съм я дал само за ориентир . В Драгичево джипките бяха от френския КФОР Купе ; мостове и раздатка на Г класа с мотор Иденор и емблема на Пежо .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #87
                          От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                          Миналата седмица с УАЗа обиколих половината Родопи и доста от Рила без проблеми . 700 километра със 140 лева газ за 5 дни ...доволен съм от машината. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6106.jpg
Прегледи:1
Размер:178.2 КБ
ID:5675951
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • #88
                            От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                            Абе то и аз за малко да тръгна към Украйна с УАЗ и той сигурно щеше да стигне ама аз щях да сляза някъде по пътя.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Абе то и аз за малко да тръгна към Украйна с УАЗ и той сигурно щеше да стигне ама аз щях да сляза някъде по пътя.
                              Нарочно го написах това , защото твърдиш че с УАЗа не може да се върши работа ....аз постоянно го правя
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • #90
                                От: Ще купувам УАЗ 469 как да разбера дали е в добро техническо състояние

                                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                                Нарочно го написах това , защото твърдиш че с УАЗа не може да се върши работа ....аз постоянно го правя
                                Разни хора, разни идеали, затова и има и различни коли
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X