Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Глоба от Австрия - да я плащам ли?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

    Ще ми се да се включа, но няма да го направя, че съм на 200 "гр." домашняк (а съм отвикнал) и една страхотна шопска, и ше вкарам субективизъм,
    но с тоя презокеански пример Гоблина подкарва темата към ключ,
    щото повечето в тук говорим за наше село, дето е на Балканите.

    ... а и форумният ми партньор не се включва, та ми липсва.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

      Ключ, я! Добре, че Йончев ви пусна тема, та да си лафите...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

        Ключ, ама не и преди да каже плати ли я. Нали трябва някакъв хепиенд?
        Инак, да отиваме в Ринг свободен.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

          Друг свят друг свят - колко да е друг свят. Ще си мерим простаците по пътя ли. Не искам да разочаровам никой, но силно подозирам че и там България не е първа в класацията.

          Конфликтни точки... Да. Хубаво е да се махат. Аз миналата седмица бая се смях като се присетих в един момент че за пръв път от 14 месеца карам по извънградски път с двупосочно движение . Нещо непривично имаше в тия разминавания с насрещните коли. Свикнах на еднопосочни магистрали, министрали и градски и прочее 'страли. Значи съм автомобилен глезан.

          Ама кел файда да си в уредена и цивилизована държава по принцип, когато до теб кара Азис Хан от Карачи или в метрото се състезаваш на ескалатора с Цун Кай Хой дето вчера е пристигнал не от цивилизован Шанхай (където като стъпчат бабичка в метрото или се прередят на опашка и се усмихват) а от някой малък 6-7 милионен окръжен китайски град със само десет метро линии. И има три денонощия да разгледа града и да купи 78 оригинални вюитон чанти да има с какво да се фука в къщи.

          Ако няма кой да му обясни веднъж, и да го сече после - няма оправия.

          А за тия с бричовете - най-страшния съм го патил край Ниш, с една синьо-бяла Застава, който 45 минути ми писа фиш за екивалента на 2 марки 75 пфенинга. И призвание малко си трябва. Не е само до филми.
          Последно редактирано от Goblin; 13-09-16, 21:37.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Инак, да отиваме в Ринг свободен.
            Сеиииир!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              Ще ми се да се включа, но няма да го направя, че съм на 200 "гр." домашняк (а съм отвикнал) и една страхотна шопска, и ше вкарам субективизъм,
              но с тоя презокеански пример Гоблина подкарва темата към ключ,
              щото повечето в тук говорим за наше село, дето е на Балканите.

              ... а и форумният ми партньор не се включва, та ми липсва.
              Шо , колко му е.Пишеме : Скиф , копале , как ми ходи чепика.
              Пък и някой "гарван" може да се включи.По другите градове , само градски ли си говорят.И най - градско им поведението.
              А темата беше пусната , шот и по селски да се изкажем.И да покажем шо баш нема да платиме.И т.н.
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                Не с повишаване на глобите се решават нещата с безопасността...
                Тук просто няма начин да не се съглася!
                Глобите (размерът им, не случаите, по които се налагат) - даже може да се намалят. Същественото е, че трябва да станат НЕИЗБЕЖНИ! Като смъртта... Аз се имам (и обективно е така) за относително дисциплиниран водач (ударението е на относително). Но така като се замисля и си дам честно равносметка - ако стойността на глобата за каквото и да било, е дори неповече от 2 (два) лева - обаче: "нема лабаво" - катадневно и неизменно съм ...100 (сто) кинта назад.
                Да де, ама напрактика хич не съм назад, та даже отговарям на всички формални изисквания за "диамантен" талон.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                  по отношение на неизбежността съм съгласен с тебе ,но просто не трябва да има глоби за щяло и нещяло. измислени тъпи и неразумни правила ,които не отговарят на реалното положение на нещата.

                  Коментар


                  • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    А за тия с бричовете - най-страшния съм го патил край Ниш, с една синьо-бяла Застава, който 45 минути ми писа фиш за екивалента на 2 марки 75 пфенинга. И призвание малко си трябва. Не е само до филми.
                    Гоблин, там наказанието е било "Задържане за 45 минути", а не глобата.

                    Като бърза човек е много голямо наказание.

                    Коментар


                    • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                      Та не разбрах има ли как да си вземат парите от нас Австийците или не? Имам в момента сериозен проблем там и искам да се подготва,какво следва?
                      Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                      Коментар


                      • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                        За имането, имат. Следва да ти нашият такива такси и % отгоре,че глобата да ти се стори нищо.

                        Коментар


                        • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                          ми на глоба от 3800€ ,колко пък ника да ми се стори
                          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                          Коментар


                          • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                            Какво си направил за такава глоба? Ще те търсят със сигурност, сумата не е малка! Дори и едни 10% на нея на месец, не са малко..

                            Коментар


                            • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                              преторване 15% и ченгето се заяде отделно
                              Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                              Коментар


                              • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                                Ако си изкарваш хляба с това , плати я. И си имай едно на ум.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X