Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Полицая който катастрофира до Котел ли?
    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Лека му пръст.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Лека му пръст.



        ПП
        Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
        Полицая който катастрофира до Котел ли?
        Надали, инак излиза, че когато е пуснал тези теми, е бил 15-годишен.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Лека му пръст!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Лека му пръст.



            ПП

            Надали, инак излиза, че когато е пуснал тези теми, е бил 15-годишен.
            Абсолютно същото си го помислих. В статията освен да има грешка или другаде.
            Ако е вярно бог да го прости.
            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Познавах лично Румънеца, Венци се казваше, напусна МВР преди години! Не е това младото момче от катастрофата. Не знам какво е станало. ОРКА ако иска ще каже или Джорджо.
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Лека му пръст.
                пп Джорджо отдавна не пише тук.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                  Адекватно, за самоотбрана. Аз лично на повече от 10м. рядко стрелям.
                  Точно!
                  Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                  Може, зависи над какво работи-ако например е хълбочен изстрел, задръжки, неотложно презареждане и т.н. може и под 3м. но обикновено при такава малка дистанция, няма значение в група ли са, а е важно да си първи и да са вътре(в група е идеален вариант).
                  Това имах предвид, в случая беше от хълбок, с изнасяне до редовна позиция за стрелба. Групата я споменах, защото наистина е добър показател.
                  Започва все повече да ми харесва тоя малък пищоФ Ще му купя tru glo за да видя, ще има ли разлики...

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от paragraf 22 Преглед на мнение

                    Това имах предвид, в случая беше от хълбок, с изнасяне до редовна позиция за стрелба. Групата я споменах, защото наистина е добър показател.
                    Започва все повече да ми харесва тоя малък пищоФ Ще му купя tru glo за да видя, ще има ли разлики...
                    Ще има ако стреляш спокойно и се целиш. Иначе за инстинктивна няма смисъл. Винаги съм се старал да пуцам без да се целя. Идеята ми е била ръката да заема правилната посока сама а това, че попадението не е в центъра на мишената а леко в ляво или дясно не е било причина да се тюхкам и да търся корекция до милиметър - просто след още няколко стотин празни спускания нещата ще си дойдат на мястото. Както вече споменах, за разстояния 3-5 метра не бих издребнявал с афтър маркет мерни прибори. По скоро си вземи една боя за плувки и мацни на мушката да я виждаш по-бързо и без да гледаш нея конкретно да ти се набива в периферното зрение.
                    42

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                      Ще има ако стреляш спокойно и се целиш. Иначе за инстинктивна няма смисъл. Винаги съм се старал да пуцам без да се целя. Идеята ми е била ръката да заема правилната посока сама а това, че попадението не е в центъра на мишената а леко в ляво или дясно не е било причина да се тюхкам и да търся корекция до милиметър - просто след още няколко стотин празни спускания нещата ще си дойдат на мястото. Както вече споменах, за разстояния 3-5 метра не бих издребнявал с афтър маркет мерни прибори. По скоро си вземи една боя за плувки и мацни на мушката да я виждаш по-бързо и без да гледаш нея конкретно да ти се набива в периферното зрение.
                      Принципно съм съгласен, моята концепция за стрелба е едно към едно, просто това тру гло има хубави цветове и точно това е идеята, просто да се маркира къде е мушката, докато стрелям, без конкретно да се целя през нея.... но това с боята не се бях сетил хехе

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Някой има ли информация от къде мога да се снабдя с подложките за ръкохватката на глок - за Glock 35 става въпрос

                        Коментар


                        • От: До: Клуб-Glock

                          Привет на всички. Съвсем нов в сайта. Глог 32 357. Малко тунинг по ръкохватката и спусковата скоба, ще го снимам и ще пусна снимки. Поздрави

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Я да ви попитам вас, че тукашните експерти винаги отговарят с “и двата”-Трябва ми Глок /абе не е баш “трябва” ама така е думата/. Дилемата е Глок 34 или 35 с допълнителна 9х19 цев. 9мм пистолети имам, имам и сума и муниции в тоя калибър. В 40S&W нямам други оръжия, нямам и кой знае какъв зор да пълня кашони с още един калибър муниции, ама знае ли човек, от много глава не боли. Втората цев е резервоар и половина в пари, и пристига в нас по пощата /няма бумаги, разрешителни и глупости/.
                            Пълнители за Глог 17 имам един кашон /имам пушка която стреля с тях/ та само цев ми трябва.Абстрахираме се от цената на отделните пистолети, пък и като гледам те цените им еднакви.Няма да го нося в гащите си, ще се ползва за стрелба по тенекии в пустинята. Нямам и никакви намерения да ходя по спортни стрелби.Защо 34 или 35- ами спусъците им били по-добри от на другите Глок, и стреляли по-меко /35 с 9мм цев говоря/. Нямам много опит с Глок /няколко пълнителя само с Г17/ та общо взето пиша това което съм прочел.
                            Е, да взимам ли 35 или да не се занимавам и да си взема директно 34? Или пък някой друг Глок?
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Аз ако бях по щатско, щото знам, че пищовите са продават в супермаркетите щях направо да ги отнеса и двата и Глок 19Х и... накапах се...
                              Only after the last tree has been cut down,
                              Only after the last river has been poisoned,
                              Only after the last fish has been caught,
                              Only then will you find that money cannot be eaten.

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                                Аз ако бях по щатско, щото знам, че пищовите са продават в супермаркетите щях направо да ги отнеса и двата и Глок 19Х и... накапах се...
                                Абе то ясно, че натам отиват работите, ама ако Глок 35 с 9мм цев е същото животно като Глок 34, просто няма смисъл да си губя възможността да имам пищов в още един калибър. Питането ми общо взето е като хват и спусък дали са еднакви, и ако не са, кой е по-добрия- него взимам. Ясно че са почти еднакви ама може да има някаква разлика дето съм я пропуснал.
                                Имам Зиг 220,229,226,227... и уж да им еднакви спусъците и почти еднакви хватовете, и пак са много различни.

                                Наемането на двата на стрелбище ще ми струва колкото резервната цев, не виждам смисъл да наемам при положение, че поне единия ще го купувам.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X