Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    Боголюбе, изобщо не си и помислям, че в обозримо бъдеще няма да сме членове (пък и хубаво звучи) на ЕС и НАТО.
    Е, освен ако не си прав - и не се саморазпаднат.
    Не че с нашия късмет е толкова невъзможно...
    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
    0887/осемпет 66 4осем

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Това ли:
      Но си е "попадение"!

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
        Боголюбе, изобщо не си и помислям, че в обозримо бъдеще няма да сме членове (пък и хубаво звучи) на ЕС и НАТО.
        А зря. Надо думать!
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
          най-добрите системи за радио заглушавани - нашо производство!!!

          Синтис?
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

            Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
            Ако в така наречения конкурс не участваха американски самолети , нямаше да се купуват самолети. Първо пробваха със старите Ф16 , ама тиквата падна и се взе различно решение. Направиха си нов конкурс , този път нови Ф16 , свириха набързо служебна победа , че иначе трябваше да ни предлагат Ф35 . Трябва да е американски , друг начин няма. А като е американски ще лети само при правилното правителство , това което изпълнява каквото му се нареди , а пък за благодарност ония ще си затварят очите за много неща. А някои хора са ми много интересни , пискат , псуват , че това скъпо , онова откраднали , застраховките им дигнали , ........ а пък сега се радват като деца , че ще им купят ф16 , а то тоягата и "подаръците" са от един и същ човек. Ама какво да ги правиш , интернет партизани , не хващат гората , а хващат клавиатурата.
            Интересно турците как купиха С-400 , нали са в нато ?
            Американците ли вдигнаха гражданската?
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Аз го разбирам така: руските машини са по-здрави, ще летят още поне две години след като напълно окапят Еф-ките.
              За сега и в обозримо бъдеще нямаме други . Членове на НАТО сме вече 15 години а никой през тези години не си размърда задника за евентуалното превъоръжаване на българската армия . То на практика в БА всичко е руско артилерия ; танкове ; ПВО ; леко и тежко стрелково оръжие ; ВМФ ; ВВС .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                ... никой през тези години не си размърда задника за евентуалното превъоръжаване на българската армия . То на практика в БА всичко е руско артилерия ; танкове ; ПВО ; леко и тежко стрелково оръжие ; ВМФ ; ВВС .
                За много неща реално не е и належащо да се отива на превъоръжаване, защото ще е напълно излишно изразходване на огромни средства, каквито нямаме. Основно ударение би трябвало да се постави върху подмяната на оборудването за свръзка и обработка на данни, както и за ПВО и ВВС, за да има съвместимост по линия на НАТО. Иначе на артилерията и танковете какво им е? Ако е за качество, видя се, че Лео2 горят точно толкова добре, колкото и Т-72.
                Стрелковото оръжие може лека-полека да започне да се прехвърля към натовските калибри, като с предимство се превъоръжат онези части, които се използват за мисии навън.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  За много неща реално не е и належащо да се отива на превъоръжаване, защото ще е напълно излишно изразходване на огромни средства, каквито нямаме. Основно ударение би трябвало да се постави върху подмяната на оборудването за свръзка и обработка на данни, както и за ПВО и ВВС, за да има съвместимост по линия на НАТО. Иначе на артилерията и танковете какво им е? Ако е за качество, видя се, че Лео2 горят точно толкова добре, колкото и Т-72.
                  Стрелковото оръжие може лека-полека да започне да се прехвърля към натовските калибри, като с предимство се превъоръжат онези части, които се използват за мисии навън.
                  Аз лично съм против да се подменя техника за която ние си произвеждаме консумативите независимо каква е като народност.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    По време на война втората цел след ПВО са складове и производства, не е ли за предпочитане да могат да ти докарат от цял свят муниции?
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Съгласен съм със sek.1
                      Гледам някой продължават да подскачат като чуят 'руско', а не да оценяват качествата му на бойното поле. И нашите възможности за поддръжка...
                      Казвате - да хвърлим Калашниците, и да преминем на западно? Нищо, че е по-нефункционално, и няма да можем сами да си го поддържаме, ама е 'политически правилно'.
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        Да разгледаме две армии на територия облетявана за 20мин,
                        едната има логистика и съвместимост с най-силния съюз и производства на планетата.
                        Другата разчита на собствено производство на територията.
                        Коя армия е в по-силна позиция? (при равни други усл-я)
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                          След 20мин. най-вероятно няма да има армия! Доставката на ракети дори ще е безплатна - много близко сме , а се подвеждане от тези ,които са далеч. Не гледаме собственият си интерес , ама изглежда някои хора за зависими.

                          Коментар


                          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                            Не каза Гледайки собствения ни интерес, коя армия искаш да е нашата от двете в задачката.
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                              И какво от консумативите за тежката техника/БМП,БТР,Т-72,"Гвоздика"/ си произвеждаме?-двигатели/трансмисия-не,оръдейни/танкови цеви 122/125 мм-не.Произвеждаме боеприпаси и то не цялата номенклатура."Бета",отдавна е само спомен,"Хан Крум" върви по нейният път.

                              Коментар


                              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                                То е ясно какво би искал всеки българин - да е далеч от евентуален конфликт. А нашите политици правят точно обратното - залагат ни на дулото. "Началниците" определят играта - ние сме на мушката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X