Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за конкретен автомобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за конкретен автомобил

    Рядко търся помощ,но в момента съм в пълна неизвестност... колата е тази https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...c-2e6f63e1e7b0
    ще бъда благодарен,на всякакви мнения и коментари.Автоматика има ли консумативи...
    Искаше ми се нещо от високия клас,но имам само 15 000 евро,изискванията ми са,автоматик,комби,нещо над 130 кончета,бензин и да не е 1000 кубика с турбо.Горивото ми го плаща работодателя.В момента карам Peugeot 307 sw break ръчка,137кс 2002 година.За последните 6 месец имам 4 катастрофи,колата е като войнишко канче.Наложително е да намеря сносна кола,в близките 3-6 месеца...не бързам

  • #2
    От: Помощ за конкретен автомобил

    За тия пари Дачия нова от магазина, и след 5 години пак.
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за конкретен автомобил

      То май натам отиват работите..

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за конкретен автомобил

        Прегледай и тази тема https://www.offroad-bulgaria.com/sho...=204617&page=5
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за конкретен автомобил

          Приятел си взе чисто нова само че I40 , същата година ако не се лъжа. Имаше доста проблеми , спирачните дискове се изкривяваха , разни датчици отказваха . Като цяло не беше доволен и като я изплати преди 2 години я шътна. Дано съм бил полезен.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за конкретен автомобил

            Имам наблюдения върху няколко i40 и всички имат проблеми, като някои бяха подменяни по два пъти(оперативен лизинг), тъй като имаха завишен разход на масло, който така и не успяха да установят и просто заменяха колата. Дизел е мотора по спомен 1.5. Имаме и i30 с по-малък дизелов мотор, но не са имали проблеми.


            Коментар


            • #7
              От: Помощ за конкретен автомобил

              Това с дачията за лична кола ми изглежда малко грубо, защото като и свърши гаранцията, остатъчната и стойност рязко започва да се приближава към нула, а на пазара втора ръка определено не най-търсената кола.
              Иначе е съвършеният служебен работен добитък.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за конкретен автомобил

                Няма кола от ниския клас със сносен автомат.
                Или поне са голяма рядкост.
                За това ако горивото го плаща друг - скачай в Субару и се радвай на живота, Легаси е идеално според мен.
                Поздрави и успех.
                VITARA, SAMURAI
                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                RENAULT ESPACE QUADRA
                ...и едно сивикче за града...

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за конкретен автомобил

                  Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                  Имам наблюдения върху няколко i40 и всички имат проблеми, като някои бяха подменяни по два пъти(оперативен лизинг), тъй като имаха завишен разход на масло, който така и не успяха да установят и просто заменяха колата. Дизел е мотора по спомен 1.5. Имаме и i30 с по-малък дизелов мотор, но не са имали проблеми.
                  i40 не е ли 1.7CRDi 140кс ? Няма общо с това i30 линка... Същото като i30 е и Кия Сийд, ако ще те улесни в търсенето... Като дизайн, комфорт и надеждност няма общо с дачията... Аз бих погледнал и тази, ако не ти трябва много голям багажник: https://hyundai.bg/okazion/hyundai-v...rol-140hp-auto
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ за конкретен автомобил

                    Преди две години и половина си взех Фокус комби от представител на форд с 1,5 ТДЦИ , 125 к.с , ръчни скорости , ниво на оборудване Титаниум , между 10 и 11 хил.км , евро 6 ,система за самостоятелно паркиране , много други дребни глезотийки и на 6 месеца за малко по-висока сума от твоят бюджет . Ако искаш може да се чуем в началото на следващата седмица , когато се прибера в ДЕ . Ако искаш ще ти напиша телефона на лични . Аз живея между Кьолн , Дюселдорф и Дортмунд и съм ти малко далече , но мога да ти отговоря на въпроси които те вълнуват . Успех с търсенето !
                    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ за конкретен автомобил

                      Сърдечно благодаря,на всички за отговорите!
                      Другата седмица вкарвам Пежото в бокса да му понаместят ламарините,само 70 Евро на час струва удоволствието
                      Разумът ми казва да изчакам още малко,колата ми има преглед още 18 месеца,после ще се появи в мобиле бг или PL или RO само на 130 000 км не от мен!
                      Дизел категорично няма да взема.На сърце ми е Форд Мустанг,но много малък багажник има
                      alexalex69 телефона ми е 15779540567 ще се радвам да се чуя със сънародник,че и от форума,на вайбър си е направо безплатно.
                      Прекратява се търсенето на кола в следващите 16 месеца.
                      Последно редактирано от mdn; 19-08-18, 09:53. Причина: ,

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ за конкретен автомобил

                        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                        ...Аз бих погледнал и тази, ако не ти трябва много голям багажник: https://hyundai.bg/okazion/hyundai-v...rol-140hp-auto
                        Я каква изг@зица с две предни и една задна врата само отдясно?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ за конкретен автомобил

                          Първоначално публикуван от mdn Преглед на мнение
                          Дизел категорично няма да взема.
                          Щом си в Германия - пробвай хибридите, отстъпките от ХХХХ Евро ще важат поне още 1 година. Ако Приуса, Яриса са ти малки, виж CH-R и RAV 4.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ за конкретен автомобил

                            В чужбина от гледна точка на данъци не си струва да накар нищо отвен хибрит или електрическа колица...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ за конкретен автомобил

                              Не са страшни въобще данъците за МПС . За 4,2 бензин ми е 430 евра - 4 резервоара гориво , на 1,9 дизел 300 евра - пак 4 резервоара . Не мисля , че са определящ фактор при придобиване на МПС . Застраховките обаче са високи . Автомобил се купува според нуждите , това е определящо за мен . Голям бензин винаги е по добре от дизел или хибрид , да не споменаваме въобще за електричка .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X