Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бял дим

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Бял дим

    Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
    ...Вие двамата или сте малоумни или се правите на такива! Примера със спирачките беше към Кольо да ли е виждал за какво пушене става въпрос....
    Ееее , ти пък ! уБиждъш ни ! Как че се правим ?! Та ние сме си малоумни . Аз и Жеко де . За Кольо не съм сигурен . Ма и той къде ли па е виждАл за какво пушене става дума при изгаряне на спирачна течност , тааа и той че да е малоумен май .

    Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
    .... Като съм разглобявал cdi двигател вие не сте предполагали, че съществува! ....
    Мдааа . Тук си прав . Аз по това време все още разглобявах един Москвич 408 .То други и немаше тогава , Жигулата беше лукс и се чекаше 15 години за нея.
    Пък Жеко като малко по- млад сигур баш тогава е подгонил съученичките , та изобщо пък не му е било до ДВГ .
    Последно редактирано от Vlado_Ts; 11-07-17, 20:23.
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #32
      От: Бял дим

      Аз и друг път съм призовавал да не се спами в техническите теми.Целта е , ако някой знае конкретно по въпроса да даде мнение.
      И не е важно кой и кога какво е разглобявал.Щото , нали знаете , един се засилил да прескочи някаква вада и ...
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • #33
        От: Бял дим

        Първия ми пост към Кольо, си беше чист спам, но то при положение, че е пропушила и няма реално някакъв проблем в момента си е само за спамене темата! Какво аз бих направил в тоя случай, съм писал!
        В няколко теми ми опонирате двамата, не ми харесва и подигравателната нотка, щото всичко, което пиша ми е от опит, не съм чел форуми и слушал разкази. Останете си със здраве, но дръжте се поне като мъже, че, джентълмен е силна форма на поведение!
        Последно редактирано от evos; 12-07-17, 08:21.
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • #34
          От: Бял дим

          Момчета, ходих на море с джипката навъртях и 1000+км и няма грижи за сега, няма загуба на масло, антифриз и спирачна течност.
          Следя ги стриктно и не са мръдвали, не мога да разбера какво беше това.
          Иначе, убихте ме от излишни, паразитни коментари
          Благодаря за мненията на всички.
          Grand Cherokee 2.7CRD

          Коментар


          • #35
            От: Бял дим

            Да не беше по моя край , южното черноморие?
            Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

            Коментар


            • #36
              От: Бял дим

              Джипа ако е бензин не може да пуши.

              Коментар


              • #37
                От: Бял дим

                Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
                Да не беше по моя край , южното черноморие?
                Кара дере...
                Grand Cherokee 2.7CRD

                Коментар


                • #38
                  От: Бял дим

                  Здравейте на всички ...
                  Не съм специалист , но по описанието на ситуацията това най - вероятно е филтира за твърди

                  Коментар


                  • #39
                    От: Бял дим

                    Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                    Не е вода/антифриз защото при положителни температури няма как наличието на вода в изпускателната система да кондензира във вид на пара. Да не говорим, че от ония дни беше + 40*.
                    На мен на "Либито" 3,7 л. бензин, ми е изчезнал около литър антифриз Случайно забелязах, че казанчето е празно. Долях литър, след два дена пак е под минимума Маслото не се пеняви, няма мазни петна в антифриза, сега захладня, би трябвало да има бял пушек? Ама няма?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #40
                      От: Бял дим

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      ..... сега захладня .....
                      Ама е и мокро ......

                      Коментар


                      • #41
                        От: Бял дим

                        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                        Ама е и мокро ......
                        При мокро повечето бензинови коли "пушат" с водни пари отзад доста по-осезаемо? Пък малката джипка не пуши...
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #42
                          От: Бял дим

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          При мокро повечето бензинови коли "пушат" с водни пари отзад доста по-осезаемо? Пък малката джипка не пуши...
                          Не бе, имах в предвид, че е мокро и не можеш да видиш, че тече .......

                          Коментар


                          • #43
                            От: Бял дим

                            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                            Не бе, имах в предвид, че е мокро и не можеш да видиш, че тече .......
                            Не трябва ли да оставя някакви петна по земята изгасена? Щото през деня я държа в подземен гараж, а на пода му няма никакви следи?
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #44
                              От: Бял дим

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Не трябва ли да оставя някакви петна по земята изгасена? Щото през деня я държа в подземен гараж, а на пода му няма никакви следи?
                              В тоя форум стана модерно да звъннеш по тел., та айде утре да се чуем
                              Може да правим бартер - от мен автомобилни консултации, от теб правни .....

                              Коментар


                              • #45
                                От: Бял дим

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Не трябва ли да оставя някакви петна по земята изгасена? Щото през деня я държа в подземен гараж, а на пода му няма никакви следи?
                                Щом не е навън , значи го приема вътрешно. Историята с онзи кенеф 3.1 тд изглежда придобива нови измерения. Един литър, за един ден е много. Ако беше дизел , може би нямаше да може да превърти на стартер , след престой за около една нощ.
                                Последно редактирано от stilnik; 28-09-17, 20:46.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X