Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Kитайски айфони (+компютри, хладилници, телевизори, печки и т.н.) може, но китайски гуми - не?
    Мисля, че трабва да се прави разлика между сглобено в НРК и произведено от НРК.

    Иначе и аз си бих взел БФГ, ама с гаранцията на БФГ.
    Айде и на Мишлен бих кандисал за зимни, ама пак ще търся Мишленска гаранция.

    Коментар


    • #17
      От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Да. Като живота и смъртта.
      Ми, не точно.
      За леката кола, с която въртя по над 20К на година, карам ежедневно с 120-140 и т.н. Мога да се съглася.
      За джипката, с която ходя от нас до вилата и обратно или обикалям из полето за гъби, тегля ремаркета с вода и карам камъни, убеди ме да си купя маркови гуми при такива алтернативи. В момента е с руски, но бих пробвал без колебание и кЕтайски. Що не?
      Виждаш ли, че все пак е относително?
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #18
        От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Да. Като живота и смъртта.
        Ами не. По скоро като гума за 120 кинта (при размер 185/65/14), която се скапва на първата дупка и гума за 75 кинта, същия размер, същата кола, която хич не и дреме от същата дупка на същата скорост. Това при практическо еднакво сцепление и то далеч не само в ново състояние (че те като са на две седмици, всичките са Убави).

        Навремето бях голям фен на Мишлен, сега не ща и да ги чуя. Специално за лека кола и Гудиър няма да си всема скоро.
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #19
          От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
          Ми, не точно.
          За леката кола, с която въртя по над 20К на година, карам ежедневно с 120-140 и т.н. Мога да се съглася.
          За джипката, с която ходя от нас до вилата и обратно или обикалям из полето за гъби, тегля ремаркета с вода и карам камъни, убеди ме да си купя маркови гуми при такива алтернативи. В момента е с руски, но бих пробвал без колебание и кЕтайски. Що не?
          Виждаш ли, че все пак е относително?
          Така е.
          Аз моята я джиткам и на асфалта и в гората.
          Та всеки да си преценява в съответствие с експлоатационните условия.

          Коментар


          • #20
            От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

            За мен ще е евридейка ще се кара 99 процента на асфалт 1 процент черно !
            Land rover 2.5 tdi
            0884035413

            Коментар


            • #21
              От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

              Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
              За мен ще е евридейка ще се кара 99 процента на асфалт 1 процент черно !
              Тогава защо питаш в този форум?

              Коментар


              • #22
                От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Мисля, че трабва да се прави разлика между сглобено в НРК и произведено от НРК.

                Иначе и аз си бих взел БФГ, ама с гаранцията на БФГ.
                "Сглобено" в Китай няма. Всичко там е произведено "от Менделеевите елементи до готовото изделие". Друг въпрос е по чий проект и "ноу-хау". Сглобено имаше в "завода" в село Баховица, ама нещо фалирА.
                Каква, прочее е гаранцията на БФГ?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #23
                  От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  "Каква, прочее е гаранцията на БФГ?
                  Че според ПенчА няма руски каЛчук в тях.Но от китайски гуми аз поне добри отзиви не съм чул.
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                    Това , че няма да се кара в повечето време извън пътя не означава да не се интересувам от мнения тук ! А и събирам отзиви добри и лоши за тези гуми , смятам че е точно тук мястото понеже това са гуми за джип а не за лека кола !
                    Land rover 2.5 tdi
                    0884035413

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                      Че според ПенчА няма руски каЛчук в тях.Но от китайски гуми аз поне добри отзиви не съм чул.
                      То ти най-вече би трябвало да знаеш, че 99,99 % от основните компоненти на "гумената смес" идват от Индия. И не, не са събрано от кората на дърветата каучуково мляко.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                        Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
                        За мен ще е евридейка ще се кара 99 процента на асфалт 1 процент черно !
                        Сега разбрах..... ще ходиш по един път на месеца до базата. Ясно.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          То ти най-вече би трябвало да знаеш, че 99,99 % от основните компоненти на "гумената смес" идват от Индия. И не, не са събрано от кората на дърветата каучуково мляко.
                          Аз каквото трябва да знам,знам го .Ама чак описания процент идва малце множкА...
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • #28
                            От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            "Сглобено" в Китай няма. В
                            Каква, прочее е гаранцията на БФГ?
                            Намери разликата между Asеmbled and Produset.
                            А това в Баховица беше асемблед ин РБ.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                              Първоначално публикуван от EIvanov Преглед на мнение
                              Сега разбрах..... ще ходиш по един път на месеца до базата. Ясно.
                              Е да де то 1 процент е до сервиза - а и аз ще я оставя на жената на мен е другото гробе
                              Land rover 2.5 tdi
                              0884035413

                              Коментар


                              • #30
                                От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Намери разликата между Asеmbled and Produset.
                                А това в Баховица беше асемблед ин РБ.
                                Като изключим странния език (меко казано), дето си употребил, от който "Гугъл" няма да върне никакъв резултат, пак повтарям - китайците произвеждат от-до, всичко се прави там - рудата се прави на метал, от метала се леят блокове и глави, правят се бутала и колянови валове и хоп - едни жълти човечета сглобяват двигател. И преди да седнете да ми обЕснявате, че в "Грейт Уол" напр. се слагали готови двигатели на "Мицубиши", поинтересувайте се къде аджеба се правеха тия двигатели на "Мицубиши" и изобщо какво представляваше тази фирма, преди "Нисан" да придобие основното дялово участие в нея.
                                Друг пример - рудата се прави на метал, пластмасата се синтезира от ирански газ, вземат се някои и други съставки, правени в Индия (щото дори и китайците си пазят страната от свръх-отровни и замърсяващи производства), "ецва" се - мецва се, пляска се там с някое лазерче (и то произведено в Китай), лЕпи се и хоп - процесор "Интел". Нищо НЕ ИМ се доставя, за разлика от предварително разглобените в Китай автомобили "Грейт Уол", карани в Баховица, всички части се правят там.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X