Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не качествени лед крушки SUPER BELEI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не качествени лед крушки SUPER BELEI

    Тези крушки струват по 12 лева, дадох + еконда 55 лева след 3 месеца изгоряха...
    Една обикновена крушка струва 1,50

    Не, си ги купувайте от тази марка пълни боклуци са!!! Не че след 3 месеца, няма да си сменят името и опаковката

    Другото което сгреших, е че ги купих онлайн, без фактури без бележки, трябваше да отида от магазин, ама това е вече моя грешка признавам.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SUPER BELEI.png
Прегледи:1
Размер:381.5 КБ
ID:6144936
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

  • #2
    От: Не качествени лед крушки SUPER BELEI

    Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
    Тези крушки струват по 12 лева, дадох + еконда 55 лева след 3 месеца изгоряха...
    Една обикновена крушка струва 1,50

    Не, си ги купувайте от тази марка пълни боклуци са!!! Не че след 3 месеца, няма да си сменят името и опаковката

    Другото което сгреших, е че ги купих онлайн, без фактури без бележки, трябваше да отида от магазин, ама това е вече моя грешка признавам.

    [ATTACH=CONFIG]954123[/ATTACH]
    Ми затуй купувай нещо дето е от години на пазара и има поне 2 години гаранция
    Примери за Варна Електромаркет или В-так.
    Скапват се долу горе на края на гаранцията ама за тез пари толкоз.
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #3
      От: Не качествени лед крушки SUPER BELEI

      Купувам LED ПРОДУКТИ САМО НА 2R и съм много доволен от качеството и гаранцията. Не че не се е случвало да се повреждат, но ги ремонтират или подменят. А някои продукти като панелите 600/600 за вграждане в оТкачен таван са с 3 години гаранция.
      Те са производители, но част от продукцията идва от Китай.
      Собственост е на колегата Руси Русев от форума.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Не качествени лед крушки SUPER BELEI

        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
        Ми затуй купувай нещо дето е от години на пазара и има поне 2 години гаранция
        Примери за Варна Електромаркет или В-так.
        Скапват се долу горе на края на гаранцията ама за тез пари толкоз.

        Тези не изкараха и два месеца
        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

        Коментар


        • #5
          От: Не качествени лед крушки SUPER BELEI

          Нормална цена на такъв тип крушки,с гаранция,или без-е до 5 лв/бр.Това е цена отпреди 2-3 години.Качествени,и вече не много скъпи-2R,Philips,Osram...

          Коментар


          • #6
            От: Не качествени лед крушки SUPER BELEI

            Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
            Нормална цена на такъв тип крушки,с гаранция,или без-е до 5 лв/бр.Това е цена отпреди 2-3 години.Качествени,и вече не много скъпи-2R,Philips,Osram...
            То хубаво 2Р, осрам, филипс ама аз гледам да има търговец у Варна дето не се сменя всяка година и дето като идеш сменя веднага гаранционно.
            иначе всичко е Чайна де
            Препоръчвам ти В-так щото представителя ми е на лесно за спиране в ЗПЗ и имат 18000 модела и разновидности.
            Евтини средо скъпи и по скъпи и т.н.
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • #7
              От: Не качествени лед крушки SUPER BELEI

              Е за такива сравнително достъпни неща по магазините, мисля е по-добре да се купи на място, поне с гаранцията няма да се разправяш отново с куриери и т.н.
              Пък в случая и бележка нямаш .
              На мен също ми се вижда доста завишена цена, явно някои/й на принципа ден година храни, гледа да излови маймуните и да бяга.
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #8
                От: Не качествени лед крушки SUPER BELEI

                Като купиш например 3 крушки от интернет магазин по 6лв,едната даде фира в гаранция,дали ще дадеш за куриер в двете посоки например 8-10 лв?Или ще пиеш една вода?

                Коментар


                • #9
                  От: Не качествени лед крушки SUPER BELEI

                  А като купи в так и след 3м свети като кандило ще му я сменят ли?
                  пп С колегата Русев няма проблеми, не че с лидъл и кауфланд има, но нали все пак крушка купувам.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #10
                    От: Не качествени лед крушки SUPER BELEI

                    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    А като купи в так и след 3м свети като кандило ще му я сменят ли?
                    пп С колегата Русев няма проблеми, не че с лидъл и кауфланд има, но нали все пак крушка купувам.
                    И за по дребни проблем ми сменят и не само В-так ами Електромнаркет също.
                    Ако не шат да сменят едно скандалче на место и хоп

                    Не казвам че с Русев има грижи, просто не ми се праща по куриер за щяло и не щяло неща дето струват по 5 лева
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Не качествени лед крушки SUPER BELEI

                      В кауфланд и светеща да върнеш ти я взимат и ти връщат парите, изобщо не се интересуват какво и е и не я пробват.
                      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                      Коментар


                      • #12
                        От: Не качествени лед крушки SUPER BELEI

                        Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                        В кауфланд и светеща да върнеш ти я взимат и ти връщат парите, изобщо не се интересуват какво и е и не я пробват.
                        Глезят клиента а доставчика -производителя- кучетата го яли.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Не качествени лед крушки SUPER BELEI

                          Производителя в Китай, кво го мислиш.
                          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                          Коментар


                          • #14
                            От: Не качествени лед крушки SUPER BELEI

                            Първоначално публикуван от EIvanov Преглед на мнение
                            Глезят клиента а доставчика -производителя- кучетата го яли.
                            Ако производителя прави неща, дето масово се връщат в гаранционния си срок със или без дефекти, проблема определено не е нито в търговеца, нито в клиента.

                            Клиента може да гони само собствените си права и интереси. Извън това, останалото е грижа на хора, дето за това взимат заплати.

                            Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                            Производителя в Китай, кво го мислиш.
                            Няма никакво значение къде е.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Не качествени лед крушки SUPER BELEI

                              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                              ...
                              Не казвам че с Русев има грижи, просто не ми се праща по куриер за щяло и не щяло неща дето струват по 5 лева
                              А, спор няма.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X