Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Винетка 2018

    Хора чешем пак клавирите. До края на януари важи.
    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

    Коментар


    • #17
      От: Винетка 2018

      Новите за 2018 щяха да са уж електронни .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #18
        От: Винетка 2018

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Новите за 2018 щяха да са уж електронни .
        По-скоро за 19-20...Чакам ги с нетърпение, че съм с две коли, дето не мога да карам едновременно, ама пък имам две винетки. То зависи и какви ще са цените и условията за електронната, да не се окаже, че пак ще съм с две, ама електронни.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #19
          От: Винетка 2018

          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
          ... да не се окаже, че пак ще съм с две, ама електронни.
          Е, то това е част от идеята. Да няма възможност да се местят винетки (не визирам теб).

          Коментар


          • #20
            От: Винетка 2018

            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
            ?..да не се окаже, че пак ще съм с две, ама електронни.
            100 % гаранция. За румънските "виртуални" винетки ти вкарват рег.номер в база данни и си платил само за колата с този номер. При нашите електронни ще направят нещо подобно - или ще програмират "чипа" за конкретна кола и ще трябва да се "препрограмира" от хакери или с базата данни - като при акцизните бандероли: няма значение колко "истински" и красиви са ти бандеролите, щом ги няма в базата данни на НАП - значи са менте.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #21
              От: Винетка 2018

              Според мен и през 2018г ще бъдем с винетни стикери, няма да се даде лесно фирмата произвеждаща стикерите..., иначе много мразя всякакви лепенки и стикери да имам на предното стъкло, спокойно може ГО, ГП и винетката да са в електронен вариант и всичко ще се разбира само по регистрационния ни номер, но както винаги по веригата има и алчни маймуни на клона та да има и голямата "лапачка" от продажбата и производството на самите стикери - лепенки.....

              Коментар


              • #22
                От: Винетка 2018

                Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                То зависи и какви ще са цените и условията за електронната, да не се окаже, че пак ще съм с две, ама електронни.
                Ех , нима се съмняваш , че и този път няма да съдерът кожичката на бедния човечец в нашето Б-г. А от де ще се връщат огромните заеми на крадливите тикви???
                Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                Коментар


                • #23
                  От: Винетка 2018

                  Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
                  Ех , нима се съмняваш , че и този път няма да съдерът кожичката на бедния човечец в нашето Б-г. А от де ще се връщат огромните заеми на крадливите тикви???
                  Направо ще заплача за бедните хорица с по 2-3 автомобила за хоби и т.н. На който му е скъпо да продава и да си остави 1 мпс и няма да му е толко скъпо. За тиквите, че са крадливи спор няма ама ние такива си ги търпим. Нищо лично към никого, всички сме у тоз кюп.
                  Subaru Legacy 2.5
                  Suzuki GS500 E

                  Коментар


                  • #24
                    От: Винетка 2018

                    Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
                    За тиквите, че са крадливи спор няма ама ние такива си ги търпим.
                    Не ги търпим, а ги желаем и системно ги преизбираме.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #25
                      От: Винетка 2018

                      Нещо не съм се изразил правилно. Имам предвид, че джипа не го карам толкова, трябва ми днес, плащам си дневна на разумни пари, и така до следващият път. Зимата пада сняг, ще ходя на работа с джипа, взимам си месечна или седмична. В момента, няма друго , освен годишна, което да ми върши работа, при сегашния ценоразпис. Освен това, купувам си кола септември, трябва да си купя годишна, щото другите не излизат, пък тя за 3 месеца.... За колата е ясно, там съм си с годишна. И не, не се оплаквам толкова, за колегата по-горе. Купувайки две коли, съм си направил сметка за тези неща. Не съм като някои колеги, да плюмча и да места винетката от кола на кола, да мина тънко. Просто искам да плащам, според колкото ползвам. За ГО, няма да отварям тема, там нямам и надежди за промени.
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • #26
                        От: Винетка 2018

                        Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                        ...трябва ми днес, плащам си дневна на разумни пари, и така до следващият път. Зимата пада сняг, ще ходя на работа с джипа, взимам си месечна или седмична. В момента, няма друго , освен годишна, което да ми върши работа, при сегашния ценоразпис.
                        Има го и другият момент - дневни и месечни просто няма откъде да си купиш. Изчезват ли, нарочно ли ги отпечатват в някакви минимални количества, но е така от години. Има само седмични и годишни.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #27
                          От: Винетка 2018

                          няма дневна винетка за леки коли /кат.3/ колкото и да искаш да я купиш
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #28
                            От: Винетка 2018

                            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                            няма дневна винетка за леки коли /кат.3/ колкото и да искаш да я купиш
                            Не ме учудва. Накупил съм годишни, ама по средата на годината разкарах Ryakata Rated ® Пасатора, купих "тротинетката" и вече съм изгрухал цената на годишна в седмични, щото месечни няма където и да потърся. Трябваше да ѝ купя годишна.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #29
                              От: Винетка 2018

                              Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
                              Направо ще заплача за бедните хорица с по 2-3 автомобила за хоби и т.н. На който му е скъпо да продава и да си остави 1 мпс и няма да му е толко скъпо. За тиквите, че са крадливи спор няма ама ние такива си ги търпим. Нищо лично към никого, всички сме у тоз кюп.
                              ,,Сития на гладния не вярва,, Колко е готино да се взема отношение и да се дава акъл от чужбина. Ми кът ви е толкова готоино управлението тука , законите , магистралите , прищевките и най вече цените с , които ние редовите граждани теглим и опъваме каиша та да им връщаме кредитите в милиарчета що ли не стоите тука бре??? Ти знаеш ли , че на свинката Лили свинетката и бе осъдена оти е не реално скъпа , а цената въпреки това никой до сега не свали? Що не живете тука пък тогава да давате акъли? И нима още се намира човек , който да не знае , че тук за разлика от Италия мафията си има държава , че за милиони няма закони...................?
                              П.п. Мн. ясно , че нямах предвид хората , като вас с по 2 ,3 автомобила..............
                              Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Винетка 2018

                                С чиста съвест си местя винетката на двете коли даже като не ми трябва я давам и на приятели . Ако има начин денонощно да е в движение с кеф ще го направя . И тая година не минах без изкривена джанта на път за който се иска винетка .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X