Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

    Реших да ви напиша днешните ми премеждия. Преди известно време ми се скапа предно ляво каре, понеже тракаше само при плътно навит волан, а и имах работа закарах джипа в сервиза преди 2-3 дена, момчетата го видяха и викат остави го ще поръчаме и ще го сложим, оставям го и чао.
    Обаждат ми се на другия ден взимам си джипката колко струва, казват ми карето 60+30 труд 90лв.
    Аз:
    - Ма к'во е т'ва каре за 60лв.
    Те:
    -Хубаво е става, на и друг път сме слагали такива.
    И си го помислих на ум " Дано да издържи до вкъщи" цели 5 километра.
    Тръгвам си и пред вкъщи "тряс" и карето на салата, на пастет направо вътре като го отвориха. Обратно лека полека, прас тряс по пътя. Карето долу старото каре обратно с повече грес една гъста доста ми се видя, и нито щрака нито нищо, ама не знам колко ще изкара.
    Та затова звъня на Вестауто:
    -Имате ли каре.
    -ДА имаме.
    -Какво е.
    -NTI - 100лв.
    След 2 минутен разговор , се разбра че си е чист китаец. Обаждам се в БЯЛ СКОРПИОН 13 , за мен вече е черен. И обяснявам на каката всичко което ви написах до тук, и изрично и казах, че не искам китайско каре. Нейният отговор беше:
    -Ние продаваме само АМЕРИКАНСКИ части (чак натърти на американски). Имаме такова каре американско на марката EMPI, ама струва 140лв.
    -Добре няма проблем пращайте го, давам си адреса. Пуснете го по Еконт (за мен са по добрата фирма).
    -А не може само със Спиди можем да ви го изпратим.
    -Ок съгласявам се аз вече.
    И след половин час ми звънят майсторчетата и ма питат дали съм го поръчал, че и те търсили и намерили на някаква друга фирма ,ама струвало 190лв. Казах им поръчал съм АМЕРИКАНСКО утре ще е тука 140лв.
    -Каква е марка е
    И аз забравих сега ще звъна да ги питам, звъня питам ги, казват ми. И пак ги питам аз:
    -Да не китайско.
    -Не АМЕРИКАНСКО Е "и вече изнервена".
    Казах им аз на майсторчетата каква е марката, съответно не са я чували , ама щом е MADE IN USA значи ще е пчела и ще жили
    И днеска идва прословутото каре MADE IN USA , отварям го аз и хоп изненада.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170311_110101.jpg
Прегледи:1
Размер:198.5 КБ
ID:6129613Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170311_110112.jpg
Прегледи:1
Размер:161.3 КБ
ID:6129614 Същата китайска пръчка която се пръсна, поставена в ЧИСТО БЯЛА кутийка с една лепенка EMPI и натпис изписан с лазер на самото каре PASCAL и цена 140лв. Казвам ви нямаше кои да ме снима в този момент. Станах червен, зелен ,пенбян и всичките цветове на дъгата, Добре че тази "кака" (щото може и да е дебела лелка) която ме излъга най нагло е на 400км. и не ми беще пред очите Щях да и са изплюя в мръсната гадна и лъжлива уста.
    Принципно съм много спокоен човек, но тази лъжа ми дойде в повече. И реших да ви пиша да си гледате частите които ви изпращат.

  • #2
    От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

    Сори за негативите, които си изпитал на твой гръб. Чудено е, че споделяш колега.
    На тези им пусни една жалба в комисията за защита на потребителя и ще им направят пълна дисекция.
    Такива фирми не заслужават да съществуват на пазара, но тук в БГ, нали всеки си мълчи, та затова сме така!

    Коментар


    • #3
      От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

      Каката е руса и малко пълничка. Мен ме излъгаха с едни тампони.

      Коментар


      • #4
        От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

        Като го отвори във спиди защо не го върна.
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • #5
          От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

          Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
          Като го отвори във спиди защо не го върна.
          Щото най вероятно не го е отворил в спиди... А и сто пъти е натъртил че не иска китайско...Какво повече?!

          Все си мисля че и самата кака не знае какво продава.Затова по телефона звучи убедително.

          Коментар


          • #6
            От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

            Отварянето в Спиди не може да породи повод за връщане. Връща се, ако стоката не отговаря на описанието, а то отговаря.

            Обаче тази фирма си е за Ебан. Ако не се намери кой-те сами ще се, пазара не търпи тъпанари. Само язък за опарилите се докато фирмата фалира...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

              Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
              Като го отвори във спиди защо не го върна.
              Защото беше изпратено с приоретет без преглед, когато попитах може ли да звънем на подателя да разреши преглед (както процедират в Еконт) , отговора беше:
              Ние не сме Еконт.

              Коментар


              • #8
                От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

                Съжалявам за нервите и парите, които си хвърлил. Ял сам го същия, точно с каре. Уважаван колега тук писа, че ако го купиш от оторизиран сервиз за много пари, няма как да е менте...пробвай, при мен не сработи. Купих си оригинално от морга за жълти стотинки и нямах проблеми повече. Селянията и дребния тарикатлък са норма, за жалост.
                Животът е харизан кон според мен...

                Теди

                Коментар


                • #9
                  От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Ако не се намери кой-те сами ще се, пазара не търпи тъпанари. Само язък за опарилите се докато фирмата фалира...
                  И тия, и другите ..както ти ги нарече.. са си на пазара от време оно. Най-вероятно не са фалирали, а освен това има още безброй подобни.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

                    И Вестауто и Скорпионите друго освен китайски части в асортимента нямат. Цените са като на оригинални американски с доставката. Проверете на ebay.com какво е Global Shipping Program (GSP) и си поръчвайте директно от Америка. Единствения недостатък е че се бави две седмици, иначе митническите такси се плащат в момента на покупката и фирма посредник се занимава с обмитяването, вие получавате директно.

                    Може да поръчвате до адресите в Англия на фирми посредници като ggbg.bg или gabco. Доставката и митата до там са много по евтини а влезе ли там вече е в ЕС и посредниците го доставят за 2 лева на килограм. Обикновено става пак за две седмици.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

                      Нека в тази тема и други колеги измамени от Сокрпион 13 да пускат снимки, и да разкажат за измамата.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

                        Първоначално публикуван от jja Преглед на мнение
                        И Вестауто...
                        Не съм много съгласен - досега съм поръчвал два спирачни маркуча (Raybestos), два шарнира и лагер на задна полуоска (Parts Master). Каквото пишеше това имаше в кутиите.
                        Аз съм доволен.
                        "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                        2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

                          Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                          Не съм много съгласен - досега съм поръчвал два спирачни маркуча (Raybestos), два шарнира и лагер на задна полуоска (Parts Master). Каквото пишеше това имаше в кутиите.
                          Аз съм доволен.
                          Точно за Cherokee KJ друга част освен китайска при тях не съм намирал. От може би година не съм и гледал, да не би да са се променили нещата?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

                            Първоначално публикуван от jja Преглед на мнение
                            Точно за Cherokee KJ друга част освен китайска при тях не съм намирал. От може би година не съм и гледал, да не би да са се променили нещата?
                            Значи, на мен ми протече датчик за налягане на маслото на двигателя на "Либито" - дядо Владо го забеляза при рутинна смяна на масло. Вика ми (дядо Владо) "Виж там "Скорпионите"... Ама аз - не, какви са тия ментърджиЙ?! Бодро реших да поръчам през немския сайт (авточасти24) - имаше само "Blue print". Въпреки ругатните на тази марка във форума, аз реших, че не е възможно германците да продават ментета, чинно поръчах, платих даже "допълнителна гаранция - подмяна на стоката" и... ми светна лампата за маслото баш по средата на кв. "Фукальтето" Добрах се до бившето гусевейско училище в Суходол и... айде репатрак до дядо Владо - ами датчикът се разпадна при доковане. Условията на сайта за подмяна "върнете дефектиралата част ЦЯЛА". Отивам в "Скорпионите" - датчик... "Имаме на фирма "Мопар"!" Взех от тях, платих, чакам... Те се разсейват... По едно време: "А-а-а-а-а, ама на Вас фактура ли ви трябва?" "Не", казвам, "само касова бележка"
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

                              Е то и при блу принт има неща дето нямат проблеми, ама не са за джийп.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X