Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за парно на Санта Фе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за парно на Санта Фе

    По скоро това е от обезвъздушаване. Като сменихте антифриза обезвъздушихте ли го? И като се смени антифриза трябва колата да работи на място до като не се отвори големият кръг - тоест термостата, тогава пак се налива антифриз и системата вече е готова за ползване.
    ..::2002 Hyundai Santa FE 2.4L 4WD::.. 0885 54 44 67

    с гуми HANKOOK DynaPro A/T RF10

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за парно на Санта Фе

      Антифриза го смоня майстор и предполагам, че тези неща ги знае. Имаш ли идея дали има някакъв по специфичен начин за обезвъздушаване. Иначе системата си е пълна и в радиатора, и в разширителния съд.

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за парно на Санта Фе

        Здравейте колеги, аз имам друг проблем-шум от вентилатора на парното на Хюндай СантаФе 2011. Някой може ли да ми каже как мога да стигна до вентилатора, защото шума е сякаш вентилатора опира в нещо. Благодаря предварително.

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за парно на Санта Фе

          Първоначално публикуван от sgu Преглед на мнение
          Здравейте колеги, аз имам друг проблем-шум от вентилатора на парното на Хюндай СантаФе 2011. Някой може ли да ми каже как мога да стигна до вентилатора, защото шума е сякаш вентилатора опира в нещо. Благодаря предварително.
          От два дни и аз се полюшвам на Санта Фе.
          Вентилатора не съм опрял. Имах същия шум. Свалих жабката и рамката окол нея. Така стигнах до филтъра за купето. Между него и вентилатора имаше много листа. Решетката пред поредното стъкло е счупена от градушка и вентилатора е натикал листата във филтъра.
          Самия вентилатор не съм сваляш и не знам как. Но е в дясно от филтъра.

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос за парно на Санта Фе

            Понеже темата е за парно, та дали някой има обяснение защо задните въздуховоди не духат топло, а студено. С климатроник лятото няма проблем, духа си студено, но сега със захлаждането, когато ползвам "топло" духа само отпред със зададената температура, отзад продължава да е хладен въздуха?

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос за парно на Санта Фе

              И при мен така... с обикновен климатик. Не казвам, че е нормално де.

              Коментар


              • #22
                От: Въпрос за парно на Санта Фе

                Да попитам и аз нещо.Когато съм пуснал парното на максимална скорост на вентилатора и подам повече газ дори на място се усеща и чува че започва да духа по силно,това нормално ли е?

                Коментар


                • #23
                  От: Въпрос за парно на Санта Фе

                  Първоначално публикуван от teodorhristov Преглед на мнение
                  Да попитам и аз нещо.Когато съм пуснал парното на максимална скорост на вентилатора и подам повече газ дори на място се усеща и чува че започва да духа по силно,това нормално ли е?
                  Нормално е.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос за парно на Санта Фе

                    Първоначално публикуван от teodorhristov Преглед на мнение
                    Да попитам и аз нещо.Когато съм пуснал парното на максимална скорост на вентилатора и подам повече газ дори на място се усеща и чува че започва да духа по силно,това нормално ли е?
                    Аз бих проверил как зарежда алтернатора.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Въпрос за парно на Санта Фе

                      Първоначално публикуван от Ashaman8 Преглед на мнение
                      Понеже темата е за парно, та дали някой има обяснение защо задните въздуховоди не духат топло, а студено. С климатроник лятото няма проблем, духа си студено, но сега със захлаждането, когато ползвам "топло" духа само отпред със зададената температура, отзад продължава да е хладен въздуха?
                      Накратко от обяснението по-долу. През зимата затваряш задните духалки. ( Сложил съм червена удивителна )

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture.PNG
Прегледи:1
Размер:339.7 КБ
ID:5771228
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #26
                        От: Въпрос за парно на Санта Фе

                        Благодаря!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X