Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимание измамници-Прочети, преди да дадеш парите!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Внимание измамници-Прочети, преди да дадеш парите!

    Пускам темата за да събиреме тук всички линкове към теми на измамени наши колеги при покупка на кола или джип и като място за съвети: 'Какво да проверя преди да платя'

    Ето първия линк: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=63891
    Още един: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...E8%F1%E5%ED%F1


    Колеги, моля, нека не спамим темата с коментари. Който има линк, да го пуска.
    Последно редактирано от drukman; 28-07-09, 00:51.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

  • #2
    До: Внимание измамници-Прочети, преди да дадеш парите!

    Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
    Пускам темата за да събиреме тук всички линкове към теми на измамени наши колеги при покупка на кола или джип и като място за съвети: 'Какво да проверя преди да платя'

    Ето първия линк: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=63891
    Колега изпревари ме за темата,но по-важно е,че вече е факт!

    Ако някой има нужда от съвет или въпроси във връзка с подобни случаи,ще се радвам да бъда полезен.

    Коментар


    • #3
      До: Внимание измамници-Прочети, преди да дадеш парите!

      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      Пускам темата за да събиреме тук всички линкове към теми на измамени наши колеги при покупка на кола или джип и като място за съвети: 'Какво да проверя преди да платя
      Колеги, моля, нека не спамим темата с коментари. Който има линк, да го пуска.
      Друг полезен линк: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=67736

      Коментар


      • #4
        От: До: Внимание измамници-Прочети, преди да дадеш парите!

        Запорираната Фронтера. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=100518
        "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

        Коментар


        • #5
          От: Внимание измамници-Прочети, преди да дадеш парите!

          Уж всичко старите коли се знае, но може да научите нещо ново:
          http://www.izmamno.com/car
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #6
            Внимание-мошеник!

            Не намерих подобна тема и за това се извинявам,че точно тук ще напиша за един измамник.Преди седмица забелязах една доста примамлива обява за продажба на Honda HR-V.А именно тази http://www.auto.bg/pcgi/details.cgi?...71375893112027 същата я има и в карс.бг и в мобиле.бг.В понеделник се обадих на въпросният господин и основно го разпитах за колата,като поне 3 пъти питах това ли е цената-2 666 лв.Отговорът беше-Да това е,ела ще се договорим.Придупредих го,че живея на 400 км от Димитровград и ако това е някаква мушингия по-добре да не бия този път.Той ме увери,че всичко е читаво.Освен въпросната Хонда,господинът продава също така една Астра-2007,Мазда 6 също 2007,Крайслер 300 и Рекстън също на цени 2 пъти под пазарните.Днес имах ходене в Стара Загора на агроизложението и реших да мина през Димитровград и да видя и евентуално за купя въпросната Хонда.И тук почнаха тъпите селски номера-първо господина от вчера не си беше изключил мобилният,най-накрая се свързах с него и още веднъж го питах-всичко читаво ли е да тръгвам ли,и след като получих утвърдителен отговор тръгнах от Ст.Загора.Пристигнах в Димитровград видях ХРВ-то хареса ми и пак го питах за цена-и тук изненада-беше ми обявена цена от 5000 лева,на въпроса а защо е обявена 2666 ми бе отговорено че това била цена в евро.Тъй като колата ми хареса реших да се попазаря и смъкнах на 4500.И тук нова греда-оказва се,че ги няма документите на колата-ще пристигнат от Италия до 2-3 дни ми беше отговорена.Това окончателно ме убеди,че въпросният господин е измамник,долен мошеник и нагъл джамбазин.Така,че колеги ако видите негова обява за продажба-не му вярвайте.

            Коментар


            • #7
              От: Внимание-мошенник!

              По-миналата година яде бой от едни момчета със софийски Мерцедес МЛ и изненадващо след седмица изгоряха три автомобила които продава Миналото лято и Бързашки се беше подвел за едно Ауди .
              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

              Коментар


              • #8
                От: Внимание-мошенник!

                Пощата е официалната комуникация на администрацията с гражданите в цяла Европа. В доста страни документите (при определени случаи)пристигат след колата.
                Това поне за мен не е измама.

                Коментар


                • #9
                  От: Внимание-мошенник!

                  Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                  Пощата е официалната комуникация на администрацията с гражданите в цяла Европа. В доста страни документите (при определени случаи)пристигат след колата.
                  Това поне за мен не е измама.
                  Трябва да внимаваш повече. Като кажеш, че ще минеш 400км за да купиш кола и като питаш дали всичко е наред, да се окаже, че документите ги няма като пристигнеш си е чиста измама. За цената отделно.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Внимание-мошенник!

                    Не защитавам никого, споделям опит.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Внимание-мошенник!

                      Опитът ти няма нищо общо със случката. Може да е напълно нормално да ги няма документите, но има измама.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Внимание-мошенник!

                        От опита ми можеш само да си водиш записки. Постът ми е точно изразен. Отговорът ми към теб е на база ,цитат: "Трябва да внимаваш повече. ", след което си дописал нещо. И не е нужно да ми отговаряш.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Внимание-мошенник!

                          Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                          От опита ми можеш само да си водиш записки. Постът ми е точно изразен. Отговорът ми към теб е на база ,цитат: "Трябва да внимаваш повече. ", след което си дописал нещо. И не е нужно да ми отговаряш.
                          При описаната случка да кажеш, че за теб не е измама, защото опитът ти показвал не знам какво си, е меко казано невнимание. Приех, че под "това не е измама" си имал предвид само половината изречение описващо липсата на документи, извлечено от контекста на цялата случка, която се явява измамата, затова го опредлих и като невнимание. Другото определение ще ти хареса още по-малко.
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Внимание-мошенник!

                            Виждаш обява на автомобил обявен за половин от продажната цена на дадения модел ,дали и е чиста работата (било то на колата или продавача ) ?
                            Пълно е с такива обяви в страната -перфектни, евтини .... !
                            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                            Коментар


                            • #15
                              От: Внимание-мошенник!

                              А как колата е внесена в България без документи ?
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X