Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за сервиз Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за сервиз Варна

    Здравейте колеги,
    от скоро и аз съм собственик CAYENNE-че и вече се почна, ако може някой да ми препоръча някой свестни майстори във Варна че не искам да се ръчкат безхаберници без да разбират и разни "майсторчета". Нещо прекъсва сутрин и като загрее се пооправя но трябва явно да се закачи да видим от какво ще излезе, пък и ако могат да ми и отключат това онова от служебните менюта няма да е зле.
    https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.312997478840919&type=1

  • #2
    От: Помощ за сервиз Варна

    сега виждам темата и сигурно вече си решил проблема.
    търси във веригата - свещи - бобини - сензор за притока на въздух, ламбда сондите и евентуално елетронния смукач /обогатителя/.
    всеки майстор на фолксвагени ще ти помогне. все пак този двигател не е някаква революция

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за сервиз Варна

      Да попитам нещо във връзка с Кайен С 2004 г. Ако модераторите сметнат за необходимо да отделят питането в отделна тема. Закупих горепосочения автомобил, след като дълго време и безпроблемно притежавах Кайен 3.2 2006 г. Майстора от ел.сервиза, в който ходя, за да ми сменят крушки или изчистват грешки, ми каза, че диганостиката не го пускала в мякои от настройките или менютата на кайена С. Закупих същия от автосалон, като го следях от дълго време и знам, че е стоял най-малко 4 месеца преди да го закупя. Акумулаторът му беше паднал и го палеха с онези преносимите машинки. Някой по-запознат има ли представа дали има някакъв код или комбинация от действия /чувал съм за други автомобили за номера като въртене на волана наляво и надясно, даване на няколко пъти и контакт и т.н/, за да може да се четат всички менюта на автомобила.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за сервиз Варна

        проблемът е решен

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за сервиз Варна

          Първоначално публикуван от Joey_Starr Преглед на мнение
          проблемът е решен
          Напиши поне,как си решил проблема?
          Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
          Dacia Duster 4WD

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за сервиз Варна

            Сега виждам запитването. Всъщност това се оказа, че не е проблем на колата, а софтуера и машинката на моя майстор не са в състояние да отворят всичките менюта. Така или иначе пътувам всяка седмица до София и минах през представителството и тям нямаше проблем, даже ми направиха доста комфортни настройки - фаровете и запаметиха сигнала на дистанционното на гаражната врата.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X