Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Горивата на VM Petroleum

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Горивата на VM Petroleum

    Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
    Може би Валентин Златев да се е събудил една сутрин с въпроса:
    Защо да не продавам литъра със седемдесет стотинки по евтино?

    Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
    Може би Валентин Златев да се е събудил една сутрин с въпроса:
    Защо да не продавам литъра със седемдесет стотинки по евтино?
    Патриотични подбуди
    Безспорен Факт е, че горивата(особено около ВМ) във Варна са на тези цени(значително по-ниски)! Що за мазохизъм е да прескочиш тази екзотика, за сметка на ОМВ или Шел да речем?
    Където и да зареждам, първо се оглеждам за ВМ-така и планирам(това от 2г.). Виждам и в София, работят всички колонки с доста прилично темпо.
    Няма какво да ме накара, да не спестя 50-60лв. този месец, виждаш ли този сомозванец, псевдопатриот, мутра и т.н. продава "Китайски пропан".
    Проблеми с горивата не съм имал, а в случай Че! Първо тук ще докладвам.
    И аз не съм на % към този по-горе!

    Коментар


    • От: Горивата на VM Petroleum

      Малко или много, доста от нас помнят цените на горивата поне няколко години назад. Може би всички помним протестите срещу високите цени на горивата. Лично аз, от 2016-та година назад, не помня да съм зареждал на цена доста под 2 лв./литър. И изведнъж се появява Марешки, налага се на пазара на горивата по негов си начин (само той си знае какво и колко му е коствало всичко това), започват се нападки, грешни заключения, лъжи и какво ли още не. И накрая той все още е на пазара. Дано и да продължи още дълги години.

      Тук и аз да добавя като колегата VULKAN, че и аз не съм на процент към VM.

      След като видя народът, че всичко е документално изрядно, започнаха да се преориентират към неговите бензиностанции. Конкурентите най-вероятно са видели спад на продажбите им на горивата и са решили, че за да останат в играта, трябва да направят промени. Като, естествено, тези промени са в намалянето на цената на горивата.

      Лично за мен, ако не беше Марешки, все още щяхме да зареждаме на високи цени. Поради тази причина, дори други бензиностанции да пускат промоции, отстъпки и всякакви други неща и тяхната цена към крайния потребител да дойде под цената на Марешки, то аз пак ще заредя на бензиностанциите на Марешки. Това аз го наричам подкрепа. Защото лично аз, за себе си, съм видял резултата и разликата в годините.

      Всичко това е лично мое мнение и никого не ангажирам с него.

      Или може би всичко това, което се е случило през последните 2-3 години е случайност? Риторичен въпрос, не държа на отговор.

      Поздрави и лек ден!

      Коментар


      • От: Горивата на VM Petroleum

        Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
        то аз пак ще заредя на бензиностанциите на Марешки. Това аз го наричам подкрепа.
        Щот не си зареждал нафта на Магарешки в прозрачна бутилка на -5 С да видиш що за мъзгоч е.
        Аз пък карам модерeн дизел и не слагам нафта от там.
        За газчицата и бензинеца съм съгласен
        Последно редактирано от Чавдар (V93); 16-04-18, 12:36.
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • От: Горивата на VM Petroleum

          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение


          Щот не си зареждал нафта на Магарешки в прозрачна бутилка на -5 С да видиш що за мъзгоч е.
          Аз пък карам модерeн дизел и не слагам нафта от там.
          За газчицата и бензинеца съм съгласен
          Тук донякъде мога да се съглася. Казвам донякъде, тъй като съм чувал различни мнение относно качеството на нафтата и как то се отразява на по-новите автомобили. Лично аз карам предимно стари автомобили, които не са капризни откъм гориво. Затова и мнението ми е такова. Може би, ако някой ден, живот и здраве, ми се наложи да карам по-нов автомобил и ако наистина видя проблем с нафтата, то ще се принудя, искам или не, да зареждам другаде.

          Коментар


          • От: Горивата на VM Petroleum

            Не ми се спори:
            Служебните ми коли зареждат от там (Марешки), едната е Тойота proase 2016 година (в гаранция до 2020та год.)
            Мъзгоч, лъзгоч, това е! Празни приказки, чути на опашката за маслини не ми се слушат. Хса ми е 2011 година и него зареждам от VM откакто е отворил първата си бензиностанция във Варна.
            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
            Стефан Арзатов

            Коментар


            • От: Горивата на VM Petroleum

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

              Споко, не е Марешки.
              Колега ако можеш обясни , знам че на Марешки не са от най качествените горива , но зареждам от него когато ми е удобно за да поддържам каузата, аз лично съм нямал проблеми нито с газ ,бензин или дизел.

              Коментар


              • От: Горивата на VM Petroleum

                Вчера имах ходене до Варна и нарочно намерих бензиностанция на Марешки, за да заредя бензин.
                Това ми е първо зареждане от тази верига и след изминати 150 км. всичко е ОК. Ще засека и разход.

                Някой, ако може да ми каже, друго логично обяснение, че при цена на лукойл 2,17 на много места в Бг, във Варна същата верига продава на 2,03, а на магистралата на изхода 2,07 лв. освен това, че Марешки продава на 1,89 лв?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: Горивата на VM Petroleum

                  Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                  Щот не си зареждал нафта на Магарешки в прозрачна бутилка на -5 С да видиш що за мъзгоч е.
                  Аз пък карам модерeн дизел и не слагам нафта от там.
                  За газчицата и бензинеца съм съгласен
                  Колата ми е модел 2013 година. Цяла зима зареждам от Марешки, как па един път не даде проблем.
                  Относно разхода мога да направя сравнение.
                  От марешки ми харчи градско към 14 на 100, а ако сипя авио дизел от еко, ми харчи 13.8 на 100. Разбира се на кого му пука за разликата от 20% в цената, все пак колата ми е служебна

                  Коментар


                  • От: Горивата на VM Petroleum

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    ... логично обяснение, че при цена на лукойл 2,17 на много места в Бг, във Варна същата верига продава на 2,03, а на магистралата на изхода 2,07 лв. освен това, че Марешки продава на 1,89 лв?
                    Обясненето е че всички на пазара са равни, но някои са по-равни.

                    Коментар


                    • От: Горивата на VM Petroleum

                      Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                      От марешки ми харчи градско към 14 на 100, а ако сипя авио дизел от еко, ми харчи 13.8 на 100.
                      Е, толкова малка разлика може да мине и за грешка в измерването, сигурно.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • От: Горивата на VM Petroleum

                        Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                        Не ми се спори:
                        Служебните ми коли зареждат от там (Марешки), едната е Тойота proase 2016 година (в гаранция до 2020та год.)
                        Мъзгоч, лъзгоч, това е! Празни приказки, чути на опашката за маслини не ми се слушат. Хса ми е 2011 година и него зареждам от VM откакто е отворил първата си бензиностанция във Варна.
                        Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                        Колата ми е модел 2013 година. Цяла зима зареждам от Марешки, как па един път не даде проблем.
                        Относно разхода мога да направя сравнение.
                        От марешки ми харчи градско към 14 на 100, а ако сипя авио дизел от еко, ми харчи 13.8 на 100. Разбира се на кого му пука за разликата от 20% в цената, все пак колата ми е служебна
                        Всеки има глава на раменете си.
                        Аз личен (не служебен както в горните постове) автомобил дизел Евро 5+ с работещи ДПФ и ЕГР няма да изложа вече доброволно на Марешко гориво
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • От: Горивата на VM Petroleum

                          Сигурен бях, че само факта че колата е служебна ще бъде отчетен.
                          Така и не се сменя манталитета на хората и не могат да разберат, че служебна кола не значи нещо което трошиш умишлено, а нещо което ползваш за работа.
                          Когато фирмата е моя, а колата е на името на фирмата, как точно да я третирам?
                          Сега чакам и някой да ми обясни как си взимам ДДС-то и за тва всичко ми е с 20% по-евтино и направо ще емигрирам към Русия )

                          Дискусията е дали става горивото и за мен то става.
                          И понеже не ми е достатъчно нова колата, ще дам примери с мои приятели, които зареждат там други модели коли. Например Туарег, модел 2016 година, шест цилиндъра дизел. Нисан Патров 2.8 дизел, модел 1999. Дачия Логан на десет години, 1.5 дизел.
                          Мисля че палитрата е доста разностранна.

                          А да и само като пример, по Коледа в Австрия ми замръзна нафтата, сипана на тамошното ОМВ при температура от не повече от -10 градуса и в гараж. За първи път ми се случва това, на служебната КИА Соренто.

                          Коментар


                          • От: Горивата на VM Petroleum

                            Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                            Всеки има глава на раменете си.
                            Аз личен (не служебен както в горните постове) автомобил дизел Евро 5+ с работещи ДПФ и ЕГР няма да изложа вече доброволно на Марешко гориво
                            Мдааа, като се замисля, прав си! Да бе, не е грешка, прав си! Забелязал съм, че като заредя от Марешки, чистачките ми започват да се движат по бавно и колата почва да дърпа надясно. А на един съсед брат му, разправяше, че даже интернета на телефона му станал по бавен след зареждане от въпросната бензиностанция.
                            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                            Стефан Арзатов

                            Коментар


                            • От: Горивата на VM Petroleum

                              Азпък реших (тъй като всеки си има глава на раменете) да прочета темата отначалото и да цитирам какво пишат колегите:

                              Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
                              ….Изобщо не съм доволен от качеството,очевидно има някакви примеси,а ипредполагам харчи повече….

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              ….С газ от Марешки и някои малки бензиностанции Витарата няма същата мощност, норазхода не се променя.

                              Първоначално публикуван от alex052 Преглед на мнение
                              …Сгоренето лично според мен има разлика, дава ми 0,5 литра повече от другибензинопродавници…..

                              Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                              Няколко от нашитеамуджи (преди да сте ми наскачали - амуджа значи чичо), които пътуват вседмицата поне веднъж до Турция и си знаят колите и маршрута казват, че снафтата проблем няма - не пуши, двигателите работят добре, но пробегът е соколо 50-80 км по-малък.
                              Първоначално публикуван от m4r1qn Преглед на мнение
                              Шкода Октавия 1,8 TSI - не го харесва марешкия 100 октанаи това е. С такъв на Еко или Ром-а е ОК.

                              Първоначално публикуван от ПавелВасилев Преглед на мнение
                              Оня ден зареждам половин резервоар бензин А 95 при Марешки вгр. Сливен. В момента в който покарах малко на магистралата за първи път мисветна чека, сипах 40 литра от 100 октановия бензин на ОМВ, покарах малко,работата заспа и чека не светна повече, това ми се случва два пъти от същатабензиностанция, като първия път беше преди 2 месеца, едва ли ще зареждам пактам, явно качеството на бензина им се е поразвалило, поне на конкретнатабензиностанция на Марешки в Сливен.

                              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                              Е,случи ми се и на мен да ми замръзне нафтата...А досега бях с добри впечатленияот ВМ...

                              Първоначално публикуван от hudson Преглед на мнение
                              ….Голяма разлика в качеството на дизела му от две негови бензиностанции. ОтПловдив - разхода се вдигна с близо литър и колата беше осезаемо по-спъната. ОтАйтос - никакви проблеми. Две последователни зареждания в края на лятото идвата пъти същото.

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              Зареждамгаз на Марешки.
                              Понякога е добре, друг път няма мощност. От други бензиностанции не се еслучвало.
                              Един път пълнят колкото всички - 27,5л, друг път 22-23л от празна бутилка.Интересното е, че пробегът е същия. Доколкото си спомням, тогава невърви.

                              Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                              ……Единствения проблем е, че на борд компютър и зареждане пълно-пълно има разликаот 0,6 до 0,8 литра на сто километра.
                              Проверих и на Газпром, само извънградско, там беше 0,45 разлика....

                              Първоначално публикуван от hudson Преглед на мнение
                              ….опелкомбо 2015 модел, след пълнене при Марешки във Варна, ДПФ включваше регенерацияпрез около 200 км.
                              След като изразходи целия резервоар, започнахме да пълним на ОМВ - регенерациясе включва по веднъж на два резевоара гориво.
                              Land Rover Discovery II, V8 4.0
                              VW Golf VI variant
                              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                              Коментар


                              • От: Горивата на VM Petroleum

                                Я кажете впечатления от бензинът 100 октана, че да зареждам ли цял резервоар в София, за проба? Мислех и да надумкам 50 литра преди тръгването ни за чужбина другият месец.....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X