Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лифт на Гранд Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Лифт на Гранд Витара

    Витарата с "булбар" от ТЛК.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5162.jpg
Прегледи:1
Размер:202.4 КБ
ID:5630463

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5160.jpg
Прегледи:1
Размер:160.3 КБ
ID:5630464

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5161.jpg
Прегледи:1
Размер:147.4 КБ
ID:5630465
    Great Wall Steed 6.

    Коментар


    • #17
      От: Лифт на Гранд Витара

      Колега ,когато ти е удобно,ако може направи няколко снимки на стабилизиращата щанга при биалетките ,да видя как седи. Ти променял ли си нещо по нея?
      Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

      Коментар


      • #18
        От: Лифт на Гранд Витара

        колега и аз започвам тази гимнастика с Гранд Витара 2,0 128 к.с.. Не се ли притесняваш от слабите задни лагери на полуоските? . аз на старата витара сменях тези лагери (средна серия), а на грнда са лека серия и са още по слаби. Мисля . че са проблемни и включването на предния мост е усложнено и не толкова ефективно с този компресор . Друго си да го влючваш и със 100 км . и това ограниюение в подкалниците с тези пласмаси ???. ама ще го мисля като я лифтна. може ли да звънна за консултация.
        899180483

        Коментар


        • #19
          От: Лифт на Гранд Витара

          Първоначално публикуван от aroren Преглед на мнение
          колега и аз започвам тази гимнастика с Гранд Витара 2,0 128 к.с.. Не се ли притесняваш от слабите задни лагери на полуоските? . аз на старата витара сменях тези лагери (средна серия), а на грнда са лека серия и са още по слаби. Мисля . че са проблемни и включването на предния мост е усложнено и не толкова ефективно с този компресор . Друго си да го влючваш и със 100 км . и това ограниюение в подкалниците с тези пласмаси ???. ама ще го мисля като я лифтна. може ли да звънна за консултация.
          Васе, честито за новата придобивка.Без снимки няма да се отървеш .
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • #20
            От: Лифт на Гранд Витара

            това колеги 37 60 е височината на външният размер нали на подложките ако нее таина какви са фитата на предната и на задната подложка мерси предварително.

            Коментар


            • #21
              От: Лифт на Гранд Витара

              Първоначално публикуван от aroren Преглед на мнение
              колега и аз започвам тази гимнастика с Гранд Витара 2,0 128 к.с.. Не се ли притесняваш от слабите задни лагери на полуоските? . аз на старата витара сменях тези лагери (средна серия), а на грнда са лека серия и са още по слаби. Мисля . че са проблемни и включването на предния мост е усложнено и не толкова ефективно с този компресор . Друго си да го влючваш и със 100 км . и това ограниюение в подкалниците с тези пласмаси ???. ама ще го мисля като я лифтна. може ли да звънна за консултация.
              Здравей, колега. Още като купих Витарата, смених заден десен лагер, защото виеше. От тогава съм нямал проблеми с лагерите. За влючването на предния мост - не знам защо ще искаш да го влючваш със 100км., ама ти си знаеш де. Пластмасите се режат много лесно. 0896817119
              Great Wall Steed 6.

              Коментар


              • #22
                От: Лифт на Гранд Витара

                Първоначално публикуван от Ясенн Преглед на мнение
                това колеги 37 60 е височината на външният размер нали на подложките ако нее таина какви са фитата на предната и на задната подложка мерси предварително.
                Здравей, колега. Не знам фитата на подложките, но тук във форума има хора които ги произвеждат. Просто направи тема и попитай.
                Great Wall Steed 6.

                Коментар


                • #23
                  От: Лифт на Гранд Витара

                  По книжка до 90км/час може да включваш предният мост, отделно има описано как се маха компресора, какво се преправя на кутията и слагаш едни хъбове отпред на гранда и си на пътя, успех.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Лифт на Гранд Витара

                    здр искам да попитам каде прави лифта на Грант Витарата във Ямбол или в Стара загора ако може някакви кординати за сервиза където са ти правили лифта да ми дадеш,искам и моята Витара да я лифтна както твоята много хубаво станало,

                    Колега axcel, пълна ти е входящата кутия, затова ти отговарям тук. Звънни и ще ти обясня къде и кой прави лифта, по-нагоре в темата ми има телефона.
                    Great Wall Steed 6.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Лифт на Гранд Витара

                      Здравейте , няма да пускам нова тема / не откривам конкретна / , ще пиша тук дано колегата няма нищо против.
                      Има ли колеги с ГРАНД ВИТАРА 3-та генерация /след 2005/ които да правили лифт?
                      Ако има ................., кой и къде я е повдигал.
                      Много слабо е застъпена темата / то е обяснимо/, но се надявам да има колеги които да споделят.
                      0896 396 700 Димчо Костов.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Лифт на Гранд Витара

                        Поради немарливост, затегна преден десен лагер на Витарата и се получи това:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170114_113222.jpg
Прегледи:1
Размер:133.4 КБ
ID:5740207Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170114_113210.jpg
Прегледи:1
Размер:141.3 КБ
ID:5740208

                        замазана главина.
                        Със съдеиствието на Иван Попов поръчах лагер главина, но имам съмнения че няма да е същата.
                        Ще видим в понеделник, като пристигне.
                        Great Wall Steed 6.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Лифт на Гранд Витара

                          Коя година е джипката - това на снимките по ми прилича на отделен лагер (за какъвто ми звъня), а не на лагер главина.
                          Докато чакаш части започвай да оголваш оста (разглабяне, рязане, греене и всчкакви др. тактики) - да не се окаже, че и тя е брак
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • #28
                            От: Лифт на Гранд Витара

                            Стояне, тя оста си е тотален брак. Ванката Попов ще ми прати ос / евала на човека/.Витарата е 2000г. и там главината е отделна от лагера, но по главината също има завлечено /имам снимки,но нещо не мога да ги кача/,та се чудих дали да търся втора ръка главина и да слагам лагер или направо лагер-главина.Последно поръчах тази:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170116_105724.jpg
Прегледи:1
Размер:122.1 КБ
ID:5740329Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170116_105742.jpg
Прегледи:1
Размер:117.8 КБ
ID:5740330

                            чакам оста и сглобявам.

                            ПП Не вярвайте на продавачите в автоморгите, че спирачни апарати ГВ с 3 врати стават за ГВ с 5 врати... не стават проверено.
                            Great Wall Steed 6.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Лифт на Гранд Витара

                              Не знам дали лагер главина е заменяема с главина с отделен лагер. Но ако Попов те е насочил не вярвам да имаш проблеми!
                              Каква марка е тази главина?

                              Сега се сещам, че аз имах проблемс с гривната на АБС-а. Та обърни внимание при монтажа какво е разстоянието, което се получава между нея и датчика. Провери в ръководството, но мисля беше допустимо от 2 до 4mm. При мен главината дойде с набита по-навътре и неравномерно гривна, но не го видях това. След сглобяване АБС-а полудя, та разхвърлях на ново и тогава видях, че гривната е далеч и неравномерно сложена. Наместих я с един лост и оттогава спи.
                              Пиша го това, да ти насоча вниманието просто да го провериш
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар


                              • #30
                                От: Лифт на Гранд Витара

                                Иван Попов кара неговата ГВ с такава лагер-главина. За марката не знам , но мога да попитам.Гривната на АBS-а и мен малко ме притеснява, но при сглобяването ще се опитам да я наместя на същото разстояние като старата.Утре или в други ден ще сглобим всичко и ще пиша как са нещата.
                                Great Wall Steed 6.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X