Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво масло се налива на 4.8 2008ма

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво масло се налива на 4.8 2008ма

    Здравейте! Търся да си закупя масло за моя Кайен, но съм в спирала на това да не мога да немря подходящото масло за моята скоростна кутия! Веднъж ми излиза едно после друго и сега моля, ако някой е сменял маслото да ми каже точно какво е за да си го закупя и сменя в мой си сервиз! Благодаря предварително!

  • #2
    От: Какво масло се налива на 4.8 2008ма

    Явно това е някаква всеобща тайна.

    Коментар


    • #3
      От: Какво масло се налива на 4.8 2008ма

      Колега това с маслата не като да идеш на ресторант и да си поръчаш омлет със сирене, иска се модел на двигателя, номер на шасито, ВИН номер и т.н.

      Трябва да се потвърди с какво точно возило си, каква модификация е и чак тогава да ти се препоръча масло, ако разбираш езици, пусни един гугъл и бързичко може и да сам да си отговориш.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        От: Какво масло се налива на 4.8 2008ма

        Колега, езици знам, гугъл го изядох и попаднах на 100000000000000000000000 мнения включително и едно от тука да не се слага дексрон, а като гледам е точно това масло! Аз казах какъв ми е кайена и се надявах да не е единствения на света и поне някой да е сменял и преди тук, но...
        Мисля, че намерих маслото ми ATF
        Аз кома си ползвам на всички коли и съм доволен... ако е това маслото, знам, че няма да има драма... поне не и породена от некачествено масло!
        Последно редактирано от CarTest™; 12-04-16, 06:27. Причина: Линк

        Коментар


        • #5
          От: Какво масло се налива на 4.8 2008ма

          Че производителят на автомобила няма ли мнение по въпроса? Би трябвало в някое ръководство да е упоменато. Или в сервизната програма.

          Не гледай какво пише в каталозите на производителите на масла, а това което препоръчва производителят на автомобила.
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • #6
            От: Какво масло се налива на 4.8 2008ма

            А защо не сложиш оригинално масло?

            Коментар


            • #7
              Re: Какво масло се налива на 4.8 2008ма

              http://www.porsche.com/international...rters/contact/

              Доколкото знам, цените им са напълно поносими.
              "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

              Коментар


              • #8
                От: Какво масло се налива на 4.8 2008ма

                Надали някога ще имам желание да ходя при тези надувки! Иначе НАИСТИНА намерих маслото и ще направя нещо неморално и ще кажа на всеослушание какво е то и се надявам МОСАД да не ме намерят до края на този пост! mobil 1 3309... МОСАД са тукхххх... умряха ме

                Коментар


                • #9
                  От: Какво масло се налива на 4.8 2008ма

                  Колега, сорри ама не влизам често, тъй като няма активност... Иначе маслото за двигателя е МОБИЛ със спецификация за порше А040... на кутията смених със масло yacoo но сега предстои пак смяна и мисля да използвам каквото дава производителя. мога да ти дам ориг. номера от програмата на порше

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво масло се налива на 4.8 2008ма

                    Сменихме масълцето! Всичко точно! Кутията е беше изключително чиста да чукам на дърво! Без утайки и стърготини по магнитчетата!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво масло се налива на 4.8 2008ма

                      Колега ,откъде го взе мобила и на каква цена-ако си още жив,че и аз май ще сменям?!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво масло се налива на 4.8 2008ма

                        Първоначално публикуван от titanium Преглед на мнение
                        Колега, езици знам, гугъл го изядох и попаднах на 100000000000000000000000 мнения включително и едно от тука да не се слага дексрон, а като гледам е точно това масло! Аз казах какъв ми е кайена и се надявах да не е единствения на света и поне някой да е сменял и преди тук, но...
                        Мисля, че намерих маслото ми ATF
                        Аз кома си ползвам на всички коли и съм доволен... ако е това маслото, знам, че няма да има драма... поне не и породена от некачествено масло!
                        Щом ползваш Comma, е трябвало да им погледнеш в сайта, има го и на български. За 6 степенна автоматична кутия на Кайен имат препоръка за произвеждано от тях масло. Около 30-на лева е литъра по пазара.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво масло се налива на 4.8 2008ма

                          Вече е сменено с Мобил 3309 на 17лв литъра от некъв сайт го докараха кардепо

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво масло се налива на 4.8 2008ма

                            За тази таратайка само МОбил1 - навсякъде. Неизвестно е само за предния диф.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какво масло се налива на 4.8 2008ма

                              Мобил1 е трейдмарка само за моторни масла. Та, като махнеш мотора, за тая "таратайка" трябва да е някакъв друг продукт, може и пак на Мобил.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X