Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мини преносим компресор на 220V

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мини преносим компресор на 220V

    Колеги, препоръчайте ми компресор като тези на Явор Вромос, двубуталните компресори за джиповете, но да е на 220 V, имам няколко велосипеди, тротинетката и ми омръзна да помпя с ръчната всеки месец.

    Бях си харесал един чешки Hecht 2885, но се оказа много кофти китайско изпълнение, работеше като картечница, та се набутах с 20 лева за да откажа пратката.

    Мислех да поръчам 24 литров компресор но се отказах, все пак ще го ползвам само за помпане на велосипедни гуми, та искам хубав компресор с големината на двубуталните на 12 волта, само че да е на 220V. да е доказана марка и с точен манометър с тип пистолет, като при гумаджийниците.
    Последно редактирано от Еделвайс; 13-06-19, 07:29. Причина: Пояснение

  • #2
    От: Мини преносим компресор на 220V

    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
    все пак ще го ползвам само за помпане на велосипедни гуми, та искам хубав компресор с големината на двубуталните на 12 волта, само че да е на 220V. да е доказана марка и с точен манометър с тип пистолет, като при гумаджийниците.
    Не знам защо защо изобщо "питате",след като отговора предварително се знае. Пистолет манометър от високия клас е с цена над 100-150лв,и това подсказва ,че няма как да е част от "компресорче" за велосипедни гуми.
    При мен има няколко компресора включително с акумулаторна батерия, но най удобно за контрол и почти безшумно е от хладилника. За минута съм приключил с гумите на колело,а манометъра се казва "палец-показалец"!!!

    Коментар


    • #3
      От: Мини преносим компресор на 220V

      С такова от сигурно 10г, топки, колела, коли, джипки. Не се ползва ударно, но за това време не ми е дало повод да псувам.
      https://mmtuning-bg.com/product/компресор-black-and-decker-asi300/

      Коментар


      • #4
        От: Мини преносим компресор на 220V

        Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение
        С такова от сигурно 10г, топки, колела, коли, джипки. Не се ползва ударно, но за това време не ми е дало повод да псувам.
        https://mmtuning-bg.com/product/компресор-black-and-decker-asi300/

        Изглежда добре но за тези пари, получих предложение от колегата Dragozow, за мини компресор с малка бутилка: https://www.argo-market.com/Products/Details/766

        Поръчах го и чакам доставка
        Последно редактирано от Еделвайс; 13-06-19, 10:39. Причина: Пояснение

        Коментар


        • #5
          От: Мини преносим компресор на 220V

          Баси помпането, баси чудото. Оправете ги тия гуми. 200лв. за компресор за гумите на колелото....

          Коментар


          • #6
            От: Мини преносим компресор на 220V

            Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
            Баси помпането, баси чудото. Оправете ги тия гуми. 200лв. за компресор за гумите на колелото....
            Освен гумите, поръчах и пистолет за въздух да мога да продухвам въздушните филтри, ще мога да боядисам дребни детайли, така ще го оползотворя максимално

            А и зимните ми гуми с джантите които са свалени от джипа, също мога да ги помпя като ги сменям, зиме и лете.

            Коментар


            • #7
              От: Мини преносим компресор на 220V

              По 15 помпи на гума,от тия класическите ръчни ,дето си се ползваха и за колите.На Жигулето имах такава.Няма откат.Всеки си знае обаче.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #8
                От: Мини преносим компресор на 220V

                Абе то и да карам кола с ръчни скорости не е трудно , но откак карам джипката ми с автоматик, видях каква благинка и кеф е да караш с автоматични скорости, та те така и е с компресора, вместо да маа ръчно помпата, друго си е пистолетчето с манометъра, разглезил съм се явно:
                Последно редактирано от Еделвайс; 13-06-19, 10:35. Причина: Емотиконка

                Коментар


                • #9
                  От: Мини преносим компресор на 220V

                  Аз ползвам следното просто и евтино решение в гаража, точно с цел помпане на велогумите - обикновен 12V компресор с манометър за 15лв. + 400W ATX захранване за 10лв.
                  WG 2.7 CRD

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мини преносим компресор на 220V

                    Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                    Аз ползвам следното просто и евтино решение в гаража, точно с цел помпане на велогумите - обикновен 12V компресор с манометър за 15лв. + 400W ATX захранване за 10лв.
                    Универсално,евтино и практично решение за гуми,но в него липсва "чар" и "гъзария". Споделих ,че компресор от бракуван хладилник също е елементарно(евтино) решение- поставих маркуч и директно на вентила.
                    Проблемите са ,че се почва-ма и за обдухване,за лек бояджилък, а дали няма да става за пневмо- тресчотката и ударния гайковерт ,шлайф,..........
                    - Голямото покрива всички изисквания с изключение на "компактност"! Нашенска работа.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мини преносим компресор на 220V

                      За съжаление няма да мога да ползвам компресора, с една дума съвсем не бях се съобразил, че тока който го имам взет от крушката, за мазе говорим, изобщо няма да може да го захрани, след стрес тест нещата се потвърдиха и се отказах от компресора.

                      Остава вариант от Лидл да пуснат на Парксайд акумулаторен компресор с 20 волтовата им батерия, някой от вас да е купувал или пробвал това чудо?

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190614_132731.jpg
Прегледи:2
Размер:48.4 КБ
ID:5816096

                      Дотогава ще карам с ръчната помпа.
                      Последно редактирано от Еделвайс; 14-06-19, 12:29. Причина: Снимка

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мини преносим компресор на 220V

                        Един нов предпазител е 5лв, всички ще доволни
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мини преносим компресор на 220V

                          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение

                          Остава вариант от Лидл да пуснат на Парксайд акумулаторен компресор с 20 волтовата им батерия, някой от вас да е купувал или пробвал .
                          И такава глезотия имам,помпи дават му 8 бара и 10 литра за минута (много ме съмняват),но постига 16ат.(двойно повече от обявеното),а си е детска играчка. Ползвам го само за стенда за бензинови свещи,че вдига високо налягане и да не си играя с ръчната помпичка на стенда.Играчката -Powerpus-RoHS -12v. Ако го потърсите като -POW5623 ще го видите............

                          Що не си вземете едно малко, на 12и 220в. и според ситуация.....................

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X