Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Взех си японския трион: Гледам че ги понамазват с нещо "японците", за да върви гладко, ама с какво?
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Той трион май само в една посока работеше - с дърпане. И аз му се чудех.
      Някой ще даде ли мнение за стълбата, че нищо не разбирам от стълби, а ми трябва за уикенда

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        То и аз не разбирам от стълби, но съм останал с впечатление че лидълските стълби са скъпи сравнени с конкуренцията. Примерно на тяхната, сгъваема 4Х4 стъпала най- ниската цена беше 129лв., но аз си купих подобна от Метро, на промоция за 80лв. Виж цените и в хипермаркетите.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Днес поредната батерия ме предаде.



          Единия пин от долу под платката се е отделил заедно с пистата.Спойка и ще стане,ама калпава работа,иначе машинката работи
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            При мене пък машинката(по-нова версия Х20) ме предава вече, издава ужасен звук и на удар и без удар. Предполагам лагерите са дали фира. Чакам с рекламацията, защото ми трябва от време- навреме, но щом я пуснат пак в продажба ще им я нося.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Заслужава ли с комплекта от 216 част Powerfix другата седмица или не? Понеже се оглеждам и се чудя, дали да взема примерно нещо за 108 части или това.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                Взех си японския трион: Гледам че ги понамазват с нещо "японците", за да върви гладко, ама с какво?
                Гледах го, но не измислих приложение и подминах. За каква работа би бил по-удачен от класическите такива?
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Днес поредната батерия ме предаде.



                  Единия пин от долу под платката се е отделил заедно с пистата.Спойка и ще стане,ама калпава работа,иначе машинката работи

                  Ронин, батерията на акумулаторния перфоратор PARKSIDE не те е цитирам: ,,предала"...Просто й е дошло времето! Като гледам снимковия материал, публикуван от теб, това е от първите такива перфоратори, със старата серия батерии / преди през 2017г. ЛИДЛ да пусне акумулаторните батерии ,,X-Team"/. това е перфоратор от 2016г. модел. Сега сме 2019г., т.е. от ПРЕДИ 3/ТРИ/ години . Гаранционният срок, който ЛИДЛ дава е точно 3 /ТРИ/ години... Време им е....Нищо чудно...
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                    При мене пък машинката(по-нова версия Х20) ме предава вече, издава ужасен звук и на удар и без удар. Предполагам лагерите са дали фира. Чакам с рекламацията, защото ми трябва от време- навреме, но щом я пуснат пак в продажба ще им я нося.

                    Чакаш до средата на септември месец на тази година...
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                      Ронин, батерията на акумулаторния перфоратор PARKSIDE не те е цитирам: ,,предала"...Просто й е дошло времето! Като гледам снимковия материал, публикуван от теб, това е от първите такива перфоратори, със старата серия батерии / преди през 2017г. ЛИДЛ да пусне акумулаторните батерии ,,X-Team"/. това е перфоратор от 2016г. модел. Сега сме 2019г., т.е. от ПРЕДИ 3/ТРИ/ години . Гаранционният срок, който ЛИДЛ дава е точно 3 /ТРИ/ години... Време им е....Нищо чудно...
                      Батериите съм ги купувал по късно.Тя батерията си работи,просто Пина се е откъснал , вероятно от падане,падали са много пъти.Както казах,със спойка нещата ще си дойдат на място,но за да стигна до Пина,трябва бая да си поиграя.

                      На друга същата като тази батерия,се счупи зъба за закопчаване.Инъче и тя работи, трябва да я лепнеш с тиксо , защото пада от перфоратора.

                      Отношението към тези батерии е същото като към батериите девалт и макита,но те пък си работят и не ми напомнят за себе си никога освен като останат без ток.

                      Аз от перфоратора съм много доволен,за ден му избивам парите,но скоро ще се разделим с него,ще взема поредната макита,но съм пред дилема дали да взема 36 волтовия или DHR 171 новия малък модел с 1.2 джаула.
                      Последно редактирано от Roninn; 09-06-19, 23:23.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Колеги, търся от Лидл компресерчето на 220V, някой от вас да го е мяркал из вашите в близост Лидл, при нас в Младост няма?

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:parkside-tragbarer-kompressor-mit-tank-pkz-180-c3-zoom.jpg
Прегледи:1
Размер:145.0 КБ
ID:5814986


                        п.с. Отбой, поръчах си на промоция Портативен компресор Hecht 2885 /1100 W, 8 bar/ Произход: Чехия за 122 лева и безплатна доставка.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:2
Размер:139.3 КБ
ID:5814988
                        Последно редактирано от Еделвайс; 10-06-19, 17:16. Причина: п.с. Отбой

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Синът ми има лидълския, най- старото издание. Е няма такъв джангър като го включи. Целият блок кънти,има много дразнещ звук, като картечница.

                          Коментар


                          • Инструменти от Лидл

                            Аз имам казус с един не точно “инструмент” от Лидл,а по точно нутрибулета Silvercrest.На едната приставка(нож) лагера явно е заминал и вие на умряло.Някаква идея откъде да намеря нова?Точния модел е ssmp 900 b1

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              За твоят инструмент доставчикът, гледам само това има като резервни части https://shop.hoyerhandel.com/hoyerha...cat=0&q=285305 . Само не разбирам дали е налично, май не е.
                              Последно редактирано от mitko 53; 11-06-19, 08:19.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Точно това ми трябва благодаря!Ще чакам да стане налично...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X