Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
    Не мисля че.е нужно да споменавам че 117 не са били сами,то е ясно.И те както 22 и35 със системите си се интегрират с всичко по въздух и земя.Така че ,не е нужно да са първи,а да бъдат там!А че това е най бързата сухопътна операция, не е по партийно му,а факт! Факти изсмукани от нета или от некви новини ,са излишни . п.с.за партийците от преди 90та година съм враг.
    Някой май има проблеми с четенето или разбирането. Ама то ясно че ще е така за човек, на когото факти не му трябваш, щото ония гласове от сенките му шепнат на ушенцето ...
    Ти с какво точно спориш? Щото не видях някой да твърди, че стелт-овете не са били там, а още по-малко пък е отворил дума за сухопътната операция.

    Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
    До свалянето на онзи над Сърбия самолетите летяха сами.Всичко друго около или с него е предпоставка да го усетят.След случая добавиха за всеки Ф-117 по един флотски ЕА-6Е да смущава де що има.За всеки Б-2 по два от същите.
    Във войната в Залива самолетите за РЕБ бяха към нормалните самолети които нахлуваха.Което не значи, че маршрута на "невидимите" не е планиран внимателно.
    В грешка си. Още първите действия на Ф-117 се съпровождат от EF-111, за да създават смущения, в които отраженията от отворени бомболюкове и т.п. се губят. Случаят в Сърбия е бил по-скоро сред изключенията от правилото.
    В Ирак се е стигало дотам, че с началото на смущенията зенитната артилерия е започвала да открива заградителен огън, защото това им е било сигнал, ще след малко ще започнат да падат бомби. Та американците в един момент са започнали да пращат самолетите за РЕБ преди стелтове-те, та иракчаните да пукат по празно небе.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
      Да. Ф-22 няма да го използват като първа вълна за подавяне или потискане на ПВО, защото не може да носи управляемо ракетно въоръжение клас " въздух-повърхност" за разлика от Ф-15 Е и SE.
      Тъкмо си мислех че си изчезнал някъде,
      Директен въпрос към теб.
      До тук в темата за технически характеристики на Су57 ли пишеше или използваше темата по друга причина.
      В контекста на последните руски изявления , какъв е твоя коментар?


      Във всички стратегии , всички документи ,при всички авангардни и модерни ракети, който се тестват в американската армия е записано че F-22 ще е в първата вълна.

      За ПАКФА .. Су-57 не уцели нищо, всичко което написа се оказа голям балон, та на какво основание твърдиш тези неща за Ф-22,
      Защо ли ми се струва че това което пишеш няма нищо общо с техниката, нищо общо с ТРД,а е с съвсем друг контекст.



      Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
      В контекста на моя пост #1644 срещу кого е възпиращ фактор?
      От началото на 20 век до ден днешен континентална САЩ е била ударена реално и фактически 1 / един единствен път: на 11.09. Тогава всички видове Фъта, Раптори, Орли, Свраки, Ястреби и квито се сетиш птици оказаха нулев възпиращ ефект. Удара не дойде нито от Су, нито от Миг, нито от ПАКФА. .
      Аз лично два пъти ти отговорих и дори ти дадох реален пример

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.


        ЕЖК...​
        "Кстати, был на днях на одной закрытой встрече, из которой вынес, что как минимум одно боевое применение Су-57 в Сирии было - 23 февраля. Работали ракетным вооружением и бомбами КАБ-500, которые были размещены внутри фюзеляжа. Попадание бомбами, как было сказано, с «нулевым отклонением».Вообще, на самом деле, было 11 боевых применений, насколько мне известно.''

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
          ...Във всички стратегии , всички документи ,при всички авангардни и модерни ракети, който се тестват в американската армия е записано че F-22 ще е в първата вълна...
          F-22 са история. Също, като Ф-117. Не си ли го разбрал? Щото американците го разбраха...
          П.С. И не е коЙто, а коИто.
          HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
            F-22 са история. Също, като Ф-117. Не си ли го разбрал? Щото американците го разбраха...
            П.С. И не е коЙто, а коИто.
            Така ли защо , да не би и ти да си учил теория на ТРД.
            Интересно е какви източници на информация ползвате, знаят неща дори преди американците. Да не би руснаците са се справили с двигателя и стелта без да разбера и за една нощ са направили 100 самолета Су-67

            Миналата страница написах, В УС бюджета не се предвижда скоро пари за нови Ф-22, Както и за негов наследник,
            Наличните стотина самолета са достатъчни за всякакви предизвикателства и осигуряване на въздушно превъзходство, както и нямат никаква конкуренция.
            Raytheon wse все още смята F-22за основна платформа

            Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение

            ЕЖК...​
            "Кстати, был на днях на одной закрытой встрече, из которой вынес, что как минимум одно боевое применение Су-57 в Сирии было - 23 февраля. Работали ракетным вооружением и бомбами КАБ-500, которые были размещены внутри фюзеляжа. Попадание бомбами, как было сказано, с «нулевым отклонением».Вообще, на самом деле, было 11 боевых применений, насколько мне известно.''


            Сериозно нали няма сега да влизаме в дискусия за руските прицелни системи, не е сериозно, особено ако има РЕБ

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
              Наличните стотина самолета...
              Бих казал двестатина.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Бих казал двестатина.
                След последния ураган са стотина, все пак 10г. дори няма и намек за конкуренция

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Стига бре, ураганът повреди някакви бройки, но далеч не стотина, а и те са повредени в различна степен, но не и безвъзвратно загубени.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                    ...А че това е най бързата сухопътна операция, не е по партийно му,а факт!
                    То па едната сухопътна операция... При липсата на съпротива или символична такава, направо си беше бавна. Ама това щото танкерите с гориво за бронираните машини не смогваха да ги настигнат да ги зареждат и щото се чудеха по пътя какво да правят и къде да дянат хилядите предаващи се иракски "войници".

                    Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                    Аз лично два пъти ти отговорих и дори ти дадох реален пример
                    Да, ти написа нещо. Но това не е отговор на въпроса ми.
                    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                      ......Във всички стратегии , всички документи ,при всички авангардни и модерни ракети, който се тестват в американската армия е записано че F-22 ще е в първата вълна.

                      ......та на какво основание твърдиш тези неща за Ф-22......
                      Само да ми припомниш какво управляемо ракетно въоръжение клас " въздух-повърхност" носи Ф-22 и къде? Но се подготви добре и си преведи добре какво пише в нета. А не чети по диагонал и каквото ти изнася.
                      В първата вълна казваш и ще подавя ПВО пръв казваш без да може да стреля с протоворадиолокационни ракети!?! Е това само доста "запознат и грамотен" може да го твърди и вярва.
                      Аз не целя и не откривам топлата вода аз знам какво виждат очите ми и чуват ушите ми на база придобити преди неприлично много време знания.
                      Балоните ги надуваш ти, защото ти се губи основата , на която са стъпили всички познания, които трябва да имаш за да правиш определени заключения.

                      Лека!

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Ако помня са произведени към 184-187 самолета.Има и някой загубен.Да ги кажеем... 160-170 налични.
                        Срещу 10-на Су-57 и двайсетина J-20 може би.

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
                          Само да ми припомниш какво управляемо ракетно въоръжение клас " въздух-повърхност" носи Ф-22 и къде? Но се подготви добре и си преведи добре какво пише в нета. А не чети по диагонал и каквото ти изнася.
                          В първата вълна казваш и ще подавя ПВО пръв казваш без да може да стреля с протоворадиолокационни ракети!?! Е това само доста "запознат и грамотен" може да го твърди и вярва.
                          Аз не целя и не откривам топлата вода аз знам какво виждат очите ми и чуват ушите ми на база придобити преди неприлично много време знания.
                          Балоните ги надуваш ти, защото ти се губи основата , на която са стъпили всички познания, които трябва да имаш за да правиш определени заключения.

                          Лека!
                          F15SE не ми е известно да се е случил освен на хартия. А дали някой ще тръгне да поства в интернет информация за това как и дали смятат да ъпгрейдват въоръжението на самолет, който за разлика от F-15E никога не са имали намерение да продават на някой, силно се съмнявам.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            До колкото ми е известно F 15SE има два летящи прототипа. Израел са проявявали интерес към тази машина.
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
                              Но се подготви добре и си преведи добре какво пише в нета. А не чети по диагонал и каквото ти изнася.

                              Балоните ги надуваш ти, защото ти се губи основата , на която са стъпили всички познания, които трябва да имаш за да правиш определени заключения.

                              Лека!
                              Културните хора, преди да изискват отговори , отговарят на зададените към тях въпроси.
                              Не разбирам на какво основа проявяваш самочувствие в темата, използваш менторски тон и обиждаш участници в дискусията, като всичките ти постове се оказаха пълни глупости и абсолютно грешни
                              Искаш да се подготвя добре, но ти дори не си си направил труда да потърсиш поста ми където съм дал пример.

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                                То па едната сухопътна операция... При липсата на съпротива или символична такава, направо си беше бавна. Ама това щото танкерите с гориво за бронираните машини не смогваха да ги настигнат да ги зареждат и щото се чудеха по пътя какво да правят и къде да дянат хилядите предаващи се иракски "войници".
                                Че то това е целта на занятието, а майсторлъкът е да се постигне! Техника се товари, амортизира, свръхексплоатира, трОши и губи - за да е възможно по отношение на човеците да е точно обратното. Или какво, за да ти хареса, трябва маса пушечно месо да се юрне в атака на нож и вместо да не се сколасва
                                с подвоза - да не се насмогва с извозването на цинкови сандъци...
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X