Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за IQOS цигари, или каквото е там

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за IQOS цигари, или каквото е там

    Колеги, има ли някой с наблюдения за това нещо?
    Много ми се ще да откажа конвенционалните папироси!!!

  • #2
    От: Питане за IQOS цигари, или какавото е там

    Разходи се из големите магазини и ще попаднеш на промоция на Гло - на Дънхил разработката - 12 кутии стикове с тютюн и устройството за нагряване за 60 лева.
    Нищо не губиш, ако не ти хареса - на Мария.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: Питане за IQOS цигари, или какавото е там

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Разходи се из големите магазини и ще попаднеш на промоция на Гло - на Дънхил разработката - 12 кутии стикове с тютюн и устройството за нагряване за 60 лева.
      Нищо не губиш, ако не ти хареса - на Мария.
      Друго ми е питането. Върши ли реална работа за отказване на класическия тутун!
      Иначе устройствата вече са налични.

      Коментар


      • #4
        От: Питане за IQOS цигари, или какавото е там

        Няма да те отказвам,пробвай.
        Всичко зависи от инат,и вътрешна нагласа.
        Пуша по две кутии на ден,та при мен не се получиха нещата.
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • #5
          От: Питане за IQOS цигари, или какавото е там

          Юни месец и аз бях решил да го пробвам, но после прочетох една чужда статия как работи. Там ставаше въпрос, че въпросния тютюн е напоен с течност и при оставяне на открито течноста се изпарява и не става за пушене. Обясних си го, че ги напояват с нещо като течностите за ел. цигари, само дето цената е като да пушиш нормални цигари. Дали съм бил прав, не знам. Реших да пробвам с това :
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181206_144002-1000x750.jpg
Прегледи:1
Размер:149.8 КБ
ID:5804446

          От тогава не съм пушил повече от 5 цигари и то в първите 2-3 месеца. Като разход ми е около 50 лв. на месец. Като се има в предвид, че преди пуших около кутия и половина на ден.
          Като плюсове мога да кажа, че изчезнаха сутрешните храчки, не се задъхвам като преди, не мириша на орляк...
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #6
            От: Питане за IQOS цигари, или какавото е там

            При всички познати и роднини проработи, някой дори отказаха съвсем, само при мен не.
            ;-)
            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

            Коментар


            • #7
              От: Питане за IQOS цигари, или какавото е там

              Тук, от 50-то мнение нататък сме го коментирали. На iQOS-а бързо му дават фира "пушиво-устройствата". Китайски хардуер. Вече съм с второ, повечето ми познати с трето. Сменят ги в гаранция, но до две смени, после единственото е да ти предложат да си купиш третото на "преференциалната цена" от 90 лв. вместо 199 лв. Иначе усещанията са описани в онази тема. За мен е по-добро от електронна цигара (повече прилича на "истински тютюн") и осезаемо по-малко вредно (откъм кашлица, гаден вкус в устата сутрин, задъхване и т.н.) от конвенционалните цигари.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #8
                От: Питане за IQOS цигари, или какавото е там

                Един приятел имам само, дето мина на тях. Аз като човек, започнал цигарите в началото на 8-ми клас и отказал ги окончателно някъде в края на 10-ти, забелязвам негативната страна на процеса-от 3-4 цигари на ден сега е взел да пуши по 13-14 от тия новите. На работа пушачи не съм имал или поне никой не си е позволявал да пуши в работния ден. А в компанията този споменатия горе е последен оцелял реликт, дето продължава да дими.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #9
                  От: Питане за IQOS цигари, или какавото е там

                  Доста колеги минаха на тях, всички казват че ако запалят конвенционална цигара им е гадно и не могат да я допушат. С две думи отказваш обикновенните цигари, а не цигарите изобщо...... аа, и не може да изпушиш две една след друга, трябва време за презареждане, а самото "пушене" е 12-13 дръпвания
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #10
                    От: Питане за IQOS цигари, или какавото е там

                    На айкошче му благодаря че беше трамплина към обикновенната електронна цигара.
                    Само че използвам нормален размер( колкото цигарата в айкуоса), а не гранатите които виждам по улиците.
                    Кеф ти прасковка,боровинка,шоколадче... След това даже като си дръпна от айкуос ми е гадно,от обикновенната пък направо зле.
                    Разхода на електронната е нещо като смешка в сравнение с нормалните цигари и куоса.
                    Последно редактирано от //Радо//; 06-12-18, 17:01.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • #11
                      От: Питане за IQOS цигари, или какавото е там

                      14 дръпвания или 6 минути.
                      От 10 дни съм с такова чудо. За сега съм доста доволен от покупката. Спрях нормалните цигари. На 3-я ден запалих една нормална защото не бях го заредил и ми беше гадна и миризлива, някак кисела ми се стори, а това беше едва 3-я ден.
                      Твърдо съм убеден, че е не повече от 50% от вредата на нормална цигара, по-ското 20-30%.
                      Като недостатъци - увеличих ги сякаш леко, от примерно 12-13 на ден на 14-16, не съм засичал с точност.
                      1 цигара от нормалните я пушех за около 5-6 мин., тая не съм засичал, но тези 14 дръпвания ги правя за не повече от 4мин., ще засека и ще споделя, може би и за това ги увеличих леко. С увеличаването и по-високата цена на кутия(5,5лв.) излиза по-скъпо.
                      Преди съм правил опити да ги спра и съм изкарвал максимум по 2 седмици, като ми се пушеше доста. За сега не изпитвам никаква нужда да паля нормална цигара. Мисля да изкарам до нова година и да направя опит за окончателно спиране. Ще докладвам.

                      Устройството го купих на Черен петък за 45лв.(50% намаление) от сайта им. Който го е купил от ОМВ или друг представител е имал и 5 кутии бонус.

                      Ако някой ще си купува да пише, че имам код за отстъпка ако препоръчам, май 15лв. ще ми дадат за техен представил и може да си ги разделим.
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Питане за IQOS цигари, или какавото е там

                        Моята идея беше че така и така няма да се пуши поне и пари да не се дават. Другото което разбрах че никотина не е май водещото а навика -пушек да се вдига. Бръмча на някакви течности без никотин вече,а те са супер евтини.
                        Иначе по темата айкуос е по добър от гло като усещане близко до цигара,на гло пък времетраенето е по-добро-пушиш няколко минути и дърпаш колкото често искаш.самат цигара на гло е дразнеща.
                        Абе поредния шит за немалко пари.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • #13
                          От: Питане за IQOS цигари, или какавото е там

                          Според мен това е отговора на тютюневите компании срещу навлизането на ел.цигарите.
                          Разбира се , така са го направили , че да не им пада печалбата.

                          П.П. Ако някой употребява IQOS и аз съм покрай него , не ми е приятна миризмата.
                          Обаче когато аз съм пушил електронна цигара покрай непушачи , всички са се кефели , колко хубаво миришело...
                          Който търси , намира !
                          Човекът е човек, когато е на път !

                          Коментар


                          • #14
                            От: Питане за IQOS цигари, или какавото е там

                            Вчера взех Гло от Сърбия, устройство и 10 пакета от сините за 50 ойро - като гледам цената по горе май се минах. По време на пушене мирише на кафе, непушача до мен беше по скоро учуден, но не и отвратен - не е толкова голям проблем и в кола и в затворено помещение. За 2та дена, които го ползвам съм по скоро доволен и все още любопитен, та май заради това изпуших малко повече от обикновенно. Не ми се пали от обикновенните, няма пушек, пепел и изгорени дрехи.
                            O888 749-O86
                            C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
                            NC 750

                            Коментар


                            • #15
                              От: Питане за IQOS цигари, или какавото е там

                              Много мои приятели си закупиха това устрйство за пушене, но имат голям проблем, когато свърши тока.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X