Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на радар детектор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на радар детектор

    Пътувам постоянно, писна ми от т.н хранилки. Мотива ми за покупката не е да карам с 200
    Отначало ме грабна Stelth-а, започнах да чета мнения, имаше доста хора, които са разочаровани.
    От там стигнах до Cobra. Само хубави мнения за сега. Спрял съм се на XRS 9670-14 бандов.
    Общо взето ме притесняват следните неща:
    Дали това нещо ще работни коректно, според спецификациите засича лазерни честоти(новите камери са такива). Не знам на какви честоти работят тукашните и дали ще има някакъв ефект изобщо? Пише, че е разработван за Северна Америка.
    Другото да не стане да гръмна 200-300лв. и утре да забранят радарите. Това последното божа работа.
    Информацията навсякъде е много оскъдна.
    Склонен съм на други предложения за модели и марки, интересува ме да работят адекватно. Бюджета е 200-250-300лв.
    Последно редактирано от Preslav Peychev; 27-01-18, 14:16.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

  • #2
    От: Избор на радар детектор

    Пиши в гугъл, радар детектор Младост София. Нагазина е в търговски център. За 300лв с гпс,и постоянно обновяване на базата данни.

    Коментар


    • #3
      От: Избор на радар детектор

      Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
      ...
      Другото да не стане да гръмна 200-300лв. и утре да забранят радарите. Това последното божа работа.
      Информацията навсякъде е много оскъдна.
      ...
      Винаги има начин да го скатаеш, че да не се вижда. В краен случай му вадиш сензорите отвън и криеш кутията под таблото, и хептен нямат шанс да го открият.
      Гледам тука един нашенски чичко полицай колко настървено обяснява как трябвало да се смъкват номера и спиране от движение, само заради забравено подновяване на книжка. Че не щат и да ги връщат после! Не, че печелят като си на трупчета, просто да ти направят мръсно заради идеята! Едва ли има по света подобна връла простотия.
      Та заради такива с пагон почваме да се кичим с видеорегистратори, радар детектори...
      Пък зарад апашите монтираме аларми, имобилайзери и проследяващи устройства.
      Срещу всяка болест - съптветния хап! Колата ми почна прилича на Международна Космическа Станция. Твърдят че са летели до Луната с по-малко електроника.

      Коментар


      • #4
        От: Избор на радар детектор

        Е ние сме царе на простотията, това е ясно.
        Със скоростта проблема не е в контрола, а местата където се провежда. Всичко е пълен смях.
        Друга тема е, че тези дребни неща допълват цялостната картинка на нещата. Чудя се как самите ние се търпим
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • #5
          От: Избор на радар детектор

          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=211845
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #6
            От: Избор на радар детектор

            Аз си бях купил , беше от другата марка конкурентна на Kобра , не се сещам точно коя беше. 320 левчета броих , еми вършеше работа , но като види друг радар или нещо магазин с фото клетка или бензиностанция , постоянно сигнализираше. В един момент не знаеш кога сигнализирва точно заради куки. Писна ми и го продадoх , предполагам по-скъпите модели около хилядарка които вървят , този проблем няма да го има. Но са ми много тези пари да ги дам за такава джаджа.
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #7
              От: Избор на радар детектор

              На място в магазина се опитаха ми пробутат като на силвъра стелта рг300. Човека се опита да ме разубеди от кобрата с предлога, че кобра били най нечувствителните радари и не искал да си давам парите за глупости, още повече фалирали преди 4г. ??????
              Как всички ги хвалят кобрите, та точно представителите/сглобителите на стелта искат да ме откажат. В крайна сметка останах замислен, не ми се даваха 375лв. за рг300. Въпроса остава висящ и съм на изчакване...
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • #8
                От: Избор на радар детектор

                Кобра става колко да не си без нищо,но ако ти трябва свестен то това не е детектора
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на радар детектор

                  Колега ,
                  Ще се опитам в няколко изречения да дам малко инфо – надявам се да помогне при избора.
                  Повечето радари ( по идея би трябвало да се каза –Радар-Детектор-тия които само приемат.Инак има и такива които като засечат приемане – излъчват объркваш сигнал наобратно-демек лъхажт полицеиския. Тия дето излъчват по принцип са незаконни в мнозинството страни по света по ред причини) работят на Гигахерцов обхват- това го казвам щотое важно да се знае че в тоя обхват разпространението на радовълните е почти като на светлината –ако има препятствие –почти не преминават през него.
                  Що пищят по други причини-по бензиностанците забравих кое беше ама там има нещо дето излъчва на тоя обхват,но например автоматичните врати дето им викат че има фото клетка- там излъчвателя е баш пак в тоя диапазони съответно РД го засича и пищи.
                  В по скъпите филтрите на бандовете са много по хубави а и преди време се напънах да поразуча това –онова-също софтуера които е в по скъпите е по свястен и в повечето случаи успява да филтрира фалшивите излъчвания та като цяло работят по всясно.
                  Дали вече си струват кинтие е отделен въпрос.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на радар детектор

                    Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                    ...още повече фалирали преди 4г. ??????
                    На мен не ми мязат на много фалирали: https://www.cobra.com/products/radar-detectors
                    А това на мен пък ми затвърждава мнението, че са некоректни... да не казвам по-силна дума.
                    Най-евтинината Кобра хваща постоянен сигнал (радар работещ на постоянен режим) през 2 завоя и ме е спасявала 3-4 пъти и нито една глоба за периода на позлването.

                    Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                    Аз си бях купил , беше от другата марка конкурентна на Kобра , не се сещам точно коя беше.
                    Whistler.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на радар детектор

                      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение



                      Whistler.
                      Същия беше да
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на радар детектор

                        Владо, аз бях сигурен в некорекността само като слушах как ме обеждават. Не съм сигурен обаче все още в ефективността/неефективността на продукта им.


                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        08седем9010З60
                        MAKE RALLY NOT WAR
                        Confidence in Motion

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на радар детектор

                          Имам Марухама от 6 години. Соларно зареждане, сам се включва и изключва при палене и гасене на колата, без кабел. Ама ми казаха, че вече не се внасят в България. И цената беше под 200 лв. Читав е. Някой ако знае дали още се продават, да сподели. Искам да купя още 2-3.
                          Георги Донев, 0889 437 687
                          Nissan Patrol Y60

                          Коментар


                          • #14
                            От: Избор на радар детектор

                            Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                            Имам Марухама от 6 години. Соларно зареждане, сам се включва и изключва при палене и гасене на колата, без кабел. Ама ми казаха, че вече не се внасят в България. И цената беше под 200 лв. Читав е. Някой ако знае дали още се продават, да сподели. Искам да купя още 2-3.
                            Те и да не се внасят , ще може някъде отвън да се поръча. А как е с фалшивите сигнали ?
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • #15
                              От: Избор на радар детектор

                              На кое казваш фалшиви? Почти всеки детектор, може да се настройва градски и магистрала.Има разлика в бандовете, да се активира POP режим, чувствителност и т.н Достатъчно е да се чете упътването на продукта.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X