Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гумени стелки за нисан терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гумени стелки за нисан терано 2

    Незнам да ли е точно за този раздел но не мога да намеря никъде в нета гумени стелки за терано 2 а идва зимата,някой ако има нека сподели от къде ги е взел.
    0 8 76 36 8 542

  • #2
    От: Гумени стелки за нисан терано 2

    Колега аз ги гледах в stelki.bg но ми се видяха ненужно скъпи и отидох на т.н. руски пазар при нас в Пловдив и си взех за 20 лева предни и задни дебела хубава гума са и от тази която не мирише, понеже има едни гумени стелки които мирише гумата ужасно и после цялата кола ти вони гадно. Та за 20 лева и са точни за тераното има за дълга и къса база. Та гледам, че си от София и сигурно и по вашите пазари ще ги има иначе в stelki.bg.
    Nissan Terrano 3.0 DI turbo

    Коментар


    • #3
      От: Гумени стелки за нисан терано 2

      Тия дето не миришат в 90% от случаите не са от гума а от PVC. И изкарват при мен по няколко месеца. Гумата изкарва години, а мирише един месец.

      В stelki.bg ги има, ама само на картинка. Преди месец опитах да поръчам - нито се обадиха, нито пратиха.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Гумени стелки за нисан терано 2

        Моите ги взимах от въпросния сайт преди година и половина. Отмирисаха се относително бързо. Единствената забележка към тях беше, че отворът за заключване на шофьорската стелка към купето не съвпадна. Наложи се да си пробия нов на правилното място. Като цяло няма проблеми. Издържливи са. Обаче нямат борд така че не носят на много гняс, като едно време в жигулите примерно Тези за задния ред също са без забележки. Добре изрязани и пасващи на извивките на купето.

        Оборудвах се и с леген за багажника (дълга база) от същото място. Той е... абе не чак толкова добър Основният му дерт е, че отдолу е плосък. Има издувки само за куките на пода и конзолите за третата седалка. Обаче съвсем не са се сетили, че подът не е съвсем равен при нас Но си върши работа, като за багажник...

        Коментар


        • #5
          От: Гумени стелки за нисан терано 2

          Не знам. Аз си поръчах от гореспоменатите стелка за багажника. Пластмасова. Направих си онлайн поръчка. След час се свързаха с мен, за да потвърдя. Подчертаха, че стелката е пластмасова, въпреки че на сайта си го пишеше. На другия ден си я получих. Пасна точно.

          Относно стелките, тия "тип леген", дето са много релефни все се чупят по ръбовете на релефа. Взимам по-плитки гумени, , които като ги погледнеш отдолу са равни.
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • #6
            От: Гумени стелки за нисан терано 2

            Малко офтопик: към колегата bullet_pk - пластмасова стелка, демек полиетиленова ли? Каква е разликата между тази и гумената, освен че би била по-твърда, не гъвкава и примерно по-хлъзгава ?

            Коментар


            • #7
              От: Гумени стелки за нисан терано 2

              Чиста гума си е и не мирише, а честно казано досега пластмасови стелки не съм виждал, а имам доста колеги с миришещата гумена стелка и незнам при вас колко бързо се измирисва или привиквате с миризмата защото колкото и пъти да се кача в тяхните коли все си вони ужасно от стелките така че всеки си знае.
              Nissan Terrano 3.0 DI turbo

              Коментар


              • #8
                От: Гумени стелки за нисан терано 2

                Първоначално публикуван от Aleks.Zh Преглед на мнение
                Малко офтопик: към колегата bullet_pk - пластмасова стелка, демек полиетиленова ли? Каква е разликата между тази и гумената, освен че би била по-твърда, не гъвкава и примерно по-хлъзгава ?
                Това са разликите. Моята си е точно полиетиленова, никъде не намерих гумена. Стелка като стелка. Не е чак толкова твърда. Заема си мястото, предпазва от разливане и лесно се мие. Единствения недостатък е, че е малко по-хлъзгава.

                ПП. Ако търсиш за Терано, едните ги дават за 5-местно, а по-малките са за 7-местно. Аз не си ползвам третия ред и си взех за 5-местно.

                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • #9
                  От: Гумени стелки за нисан терано 2

                  Първоначално публикуван от Стоян 1 Преглед на мнение
                  Чиста гума си е и не мирише...
                  Като казах по-нагоре PVC, не съм имал предвид да са твърди. Пак си мязат на гумени и освен по мириса трудно се различават по друго. Поне не и веднага. Гумени при мен карат няколко (2,3,4) години. PVC-то една зима. Пробива се под петата. Тъпото е че масово всичко продавано е PVC, и за такива като мен трудно се намират. На мен даже ми харесва да мирише на гума. Мирише на ново. Но трайността е това, дето ме интересува най-вече.

                  Ако искаш снимай твойте. Вероятно модела ще ми е познат и ще ти кажа дали са гумени.

                  Гумените впрочем и тежат поне двойно. И се разместват по пода по-малко.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Гумени стелки за нисан терано 2

                    Първоначално публикуван от Стоян 1 Преглед на мнение
                    Колега аз ги гледах в stelki.bg но ми се видяха ненужно скъпи и отидох на т.н. руски пазар при нас в Пловдив и си взех за 20 лева предни и задни дебела хубава гума са и от тази която не мирише, понеже има едни гумени стелки които мирише гумата ужасно и после цялата кола ти вони гадно. Та за 20 лева и са точни за тераното има за дълга и къса база. Та гледам, че си от София и сигурно и по вашите пазари ще ги има иначе в stelki.bg.
                    Колега аз съм от Пловдив,можеш ли да ми кажеш точния модел и от кой търговец ги взе? Аз ходя често до руския пазар и почти ги знам всичките

                    Коментар


                    • #11
                      От: Гумени стелки за нисан терано 2

                      Първоначално публикуван от koprio Преглед на мнение
                      Колега аз съм от Пловдив,можеш ли да ми кажеш точния модел и от кой търговец ги взе? Аз ходя често до руския пазар и почти ги знам всичките
                      Значи като влезнеш отпред през пешеходния вход (малката вратичка) и в дясно където продават разни аксесоари за автомобили първия е не безизвестния Пепо-тунинга , след него има две заведения за хранене и веднага след тях първата сергия има изкарани доста стелки е те там питаш жената за нисан терано дълга база и ти ги показва, а междо другото както отбеляза и Спарки по горе си тежат наистина , аз съм от половин година с тях и не са мръднали за 20 лева комплекта.
                      Nissan Terrano 3.0 DI turbo

                      Коментар


                      • #12
                        От: Гумени стелки за нисан терано 2

                        Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                        Незнам да ли е точно за този раздел но не мога да намеря никъде в нета гумени стелки за терано 2 а идва зимата,някой ако има нека сподели от къде ги е взел.
                        Модел,година.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Гумени стелки за нисан терано 2

                          В цитата пише ,,терано,,2.Годината кво значение има?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Гумени стелки за нисан терано 2

                            Току що си напазарих оригинални задни. Повече няма. Ще дойдат към края на месеца от UK.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Гумени стелки за нисан терано 2

                              Първоначално публикуван от koprio Преглед на мнение
                              Колега аз съм от Пловдив,можеш ли да ми кажеш точния модел и от кой търговец ги взе? Аз ходя често до руския пазар и почти ги знам всичките
                              Здравей колега.Може ли да те помоля да ми купиш един комплект и да ги пратиш по еконт? Поздрави.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X