Обява

Свий
Няма добавени обяви.

инсталиране на круиз контрол....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • инсталиране на круиз контрол....

    Здравей току що станах горд собсвеник на Кайен 4.5 S 2006' но след еуфорията чак разбрах че нямам авто пилот ( Круиз Контрол)
    Много би било добре да му добавя, на таблото имам икона за него, ръчката ми липсва само.. Не знам дали ако се сложи ръчка ще тръгне автоматично, тоест дали в компа има зададени данни за него. Имам едно волво ,казаха ми че не може току така без преинсталация на компа.
    Има ли хора с опит или познания какво има и какво може да стане със софт-а на Кайена ? Благодаря за отговорите..

  • #2
    От: инсталиране на круиз контрол....

    Здрасти, трябва да си намериш лостче за круиз контрола ( Същите са от Ауди, Фолксваген ). Самото лостче върви с един или два тънки дълги болта. После лостчето се монтира на мястото ( под лоста за мигачите и дългите светлини )може да го сложиш сам или в сервиз. По-добре в сервиз тъй като се сваля и Airbag-a на волана. След това трябва да се програмира компютъра на колата или по-точно да му се зададе, че Круиз Контрола е активен. Примерно в сервиза на Нарцис в София на Ботевградско шосе. Цяла операция отнема 1-2 часа и струва около 200лв. с лостчето.

    Попздрави и успех.

    Коментар


    • #3
      От: инсталиране на круиз контрол....

      Лосчето , както е казал колегата и след това активация. Мисля , че и с ВАГ ком (hex + can) може да стане

      Коментар


      • #4
        От: инсталиране на круиз контрол....

        Мерси,
        бях ходил веднъж при Нарциса, сега не ми останало време. Има лосчета по Ebay тъй но и при него ще ида.
        Хубав ден.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X