Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Засега форума работи добре, остава да махнете "маймуницата" която се показва при цитат преди публикуване, след публикация си излиза ок но не и преди това.

    НатРСвЂР РЋР С“нете РЎРѓР Р…Р СвЂР В РЎР В РЎвЂќР В Р’°РЎвЂљР В° Р В Р’В·Р В Р’В° Р В РўвЂР В Р’В° Р РЋР РЏ уголеРСР СвЂР РЋРІР‚љР Вµ  Р В Р В РЎР В Р’Вµ:Screenshot_20191023-081109_Samsung Internet.jpg ПреглеРТвЂР В РЎвЂ:0 РазРСер:270.4 Р В РЎв„ўР В РІР‚ ID:6520857

    п.с. Оправили сте и качването на снимки от мобилния, браво

    п.с. Когато оправите всичко и стигнете до визията, ще бъде много хубаво, ако качите от стария форум запазената марка, това култово лого от стария форум:

    Натиснете СЃРЅРёРСката Р В·Р В° Р Т‘Р В° РЎРЏ уголеРСите  Р Р СР Вµ:20191023_082129.jpg Прегледи:0 РазРСер:141.4 РљР†ID:6520865
    Последно редактирано от Еделвайс; 23-10-19, 07:26. Причина: П.С. и снимки

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      Само за сведение от два месеца работят колегите, правени са много тестове... Не става толкова просто, има твърде много проблеми...

      Тъмна тема има + още много, може да се избира от менюто долу вляво... Ако има проблем с това меню, пишете ще го оправим...
      Само аз ли не виждам това меню за темата?
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • И при мен няма такова меню. Освен това :
        Не може ли полето с публикациите да се разшири ? В повечето си постове (предимно пътеводители и пътеписи) съм форматирал снимките така, че да са по 2, дори и по 3 на ред, като съм гледал да се вместя в ширина 1024. Сега всички снимки са една върху друга и е доста непрегледно.
        Последно редактирано от zippel; 23-10-19, 07:46.
        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

        Коментар


        • Не съм чел цялата тема, но извън търговските партньори във "лов и риболов" вече има тема и за еротически масажи
          https://www.offroad-bulgaria.com/for...BD%D1%82%D1%83
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
            И при мен няма такова меню. Освен това :
            Не може ли полето с публикациите да се разшири ? В повечето си постове (предимно пътеводители и пътеписи) съм форматирал снимките така, че да са по 2, дори и по 3 на ред, като съм гледал да се вместя в ширина 1024. Сега всички снимки са една върху друга и е доста непрегледно.
            Е колко по-широко да е? 2-3 снимки х 1024 на какъв дисплей ще се гледат нормално?

            Ние не сме неутрални!

            Коментар


              • Опитах да пейстна директно линк към снимка BBcode , но ми визуализира някаква точка като тази отпред
              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
              Toyota Land Cruiser KDJ 125

              Коментар


              • Като избера активна тема ми отваря това:
                https://www.offroad-bulgaria.com/for...23#post5019023
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

                  Е колко по-широко да е? 2-3 снимки х 1024 на какъв дисплей ще се гледат нормално?
                  Имах предвид 2-3 снимки с ОБЩА ширина 1024 заедно с интервалите между тях. Правя ги с еднаква височина, преди се виждаха една до друга и всичко стоеше добре. Сега са една под друга. Ако ширината на полето е 1024 смятам, че всичко ще бъде наред.
                  Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Не съм чел цялата тема, но извън търговските партньори във "лов и риболов" вече има тема и за еротически масажи
                    https://www.offroad-bulgaria.com/for...BD%D1%82%D1%83
                    Бот... изтрит е... благодаря!
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение

                      Имах предвид 2-3 снимки с ОБЩА ширина 1024 заедно с интервалите между тях. Правя ги с еднаква височина, преди се виждаха една до друга и всичко стоеше добре. Сега са една под друга. Ако ширината на полето е 1024 смятам, че всичко ще бъде наред.
                      И дотук ще стигнем, нека обаче да се оправим с големите проблеми, ще обърнем внимание и н дизайна...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение

                        И дотук ще стигнем, нека обаче да се оправим с големите проблеми, ще обърнем внимание и н дизайна...
                        ОК. Имам и друг въпрос. Не се виждат клипчетата, качени в Youtube. Там съм ползвал ключа [YOUTUBE]. Ще проработи ли или трябва да ги местя някъде?
                        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                        Коментар


                        • И при мен при цитат, кодировката е сбъркана.
                          Няма и меню за избор на тема (долу в ляво е нещо за език).

                          Политиката за бисквитките трябва да има възможност за отказ и/или игнориране.
                          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                          Суперспам - спама на суперите

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                            Аз въобще не го виждам тоя бутон!
                            Аз също!
                            Suzuki Samurai SJ413 1.3i 2000
                            Toyota Corolla E12 1.4 VVT-i 2006

                            Коментар


                            • ОК разбрано, ще оправим бутона...
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • Някой получава ли уведомления по е-mail, или съм само аз тоя, дето не получава нищо?
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X