Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Казанче на воден радиатор-лепене

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Казанче на воден радиатор-лепене

    Здравей те,спукало ми се е казанчето на радиатора от горе (то е от някаква пластмаса).Знам че лепенето е много проблемно,но все пак да попитам някой успял ли е надежно да залепи подобно казанче?Другия ми въпрос е от къде в София ще ми препоръчате да купя нов радиатор?Третия ми въпрос е пластмасовото казанче може ли да се смени някъде с пригодено метално и къде?Благодаря. П.П търсих с търсачката ама не намерих точно тия въпроси.

  • #2
    От: Казанче на воден радиатор-лепене

    Най-евтино си взех холандски радиатор за Jeep Liberty оттук, защото лепене не свърши работа, преди това шише Wurth запуши временно пукнатината, колкото да изсъхне и да лепим, но под смолата лека-полека изби пак. Ама не съм го сложил още, та не знам дали да препоръчвам сайта. Той всъщност е БГ-"огледало" на немския pkwteile.de Цените са с безплатна доставка без оскъпяване с "шипинг" и стоката си идва от Германия. Проверих за всеки случай и сайта на производителя - по № и т.н. радиаторът съвпадаше (производителят иска някакви регистрации и т.н., а цената му излизаше същата).
    Грешка, оправих линка
    Последно редактирано от Bogoljub Gagic; 11-01-15, 13:25.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Казанче на воден радиатор-лепене

      Няма в тоя сайт радост за мене.

      Коментар


      • #4
        От: Казанче на воден радиатор-лепене

        Тогава тия със сигурност ? Имай предвид, че могат да ти свалят цената 3-4 пъти и пак да са на далавера.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Казанче на воден радиатор-лепене

          Преди време аз така си реших проблема,стана успешно : http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=103515

          Коментар


          • #6
            От: Казанче на воден радиатор-лепене

            Благодаря ти,но да ходя до с.Богомилово или да пращам радиатора не ми е вариант.

            Коментар


            • #7
              От: Казанче на воден радиатор-лепене

              Досега съм залепил три радиатора, на три различни коли, като на единия беше откъртено едното краче на което лежи и е като щифт отдолу. Лепилото е двукомпонентен течен метал на Холандския "Бизон" .Струва около 16-17 лв.Първите два радиатора са лепени преди 6-7години и още си вършат работата.
              Силата е нищо без контрол.

              Коментар


              • #8
                От: Казанче на воден радиатор-лепене

                Митко в Овча Купел 2
                тел.0888 840233
                Three witches watch three Swatch watches.
                Which witch watch which Swatch watch?

                Коментар


                • #9
                  От: Казанче на воден радиатор-лепене

                  Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
                  Митко в Овча Купел 2
                  тел.0888 840233
                  Въпросния Митко какво прави,ремонтира,продава или ?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Казанче на воден радиатор-лепене

                    И прави и ремонтира и продава,
                    arvbg точка com
                    Three witches watch three Swatch watches.
                    Which witch watch which Swatch watch?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Казанче на воден радиатор-лепене

                      Много благодаря!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Казанче на воден радиатор-лепене

                        Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
                        Благодаря ти,но да ходя до с.Богомилово или да пращам радиатора не ми е вариант.
                        Ти питаш,аз отговарям .

                        Коментар


                        • #13
                          От: Казанче на воден радиатор-лепене

                          След проучване на различни варианти си реших проблема с купуване и монтаж на нов радиатор "koyo".Лепенето е най-несигурния вариант,другия вариант е смяна на казанчето със здраво (свързано е с разкерниране на гривната силикон на гумената гарнитура и керниране на ново на гривната:трудоемко изпълнение с несигурен краен ефект).Друг вариант който намерих е изработка на ново алуминиево казанче с две години гаранция- много истинско решение(според мен си струва ако радиатора ви е нов и сте сигурни в него),но недостатъка е че струва почти колкото нов радиатор.

                          Коментар


                          • #14
                            воден радиатор- щуцер

                            Този счупен щуцер на водния радиатор може ли да се поправи или нов радиатор? Нещо да се резбова? Дсота хилаво е направен...

                            2. Въздуховода е по-рядко намираем и мисля да го обвия с шише от газирано и да го нагрея, ще се уплътни със силикон (дали трябва да е термоустойчив)?

                            Ситроен ZX 1.6i хечбек 1.6i 88к.с. 91г

                            Коментар


                            • #15
                              От: Казанче на воден радиатор-лепене

                              Да термоустойчив,а за щуцера забрави.Мисли за радиатор,ще си спестиш главоболия!
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X