Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

    Внимание! Не носете горива в туби и алкохол в Гърция. Проверки и по шосетата. Съд и глоби - огромни!
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    От: Внимание!

    Колега имаш ли малко повече информация относно алкохола? Ако примерно имам две шишета мента в колата дали е проблем?
    0-

    Коментар


    • #3
      От: Внимание!

      Не съм гръцки съдия, за да знам, но си мисля, че ако те гепят, може да е най-скъпата мента в живота ти... напр. 1000 е/л. Май проблемът не е само количеството, а и наличието. Носи си само настройка за мента и си купи ципуро (ракия) от пазара, продава се по 4-5 евраки литъра и е много добро.
      п.п. Продават го с опитване в чашки по 5-10 мл, така че знаеш какво купуваш.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #4
        От: Внимание!

        Майната им на скапаните гърци! И тази година няма да им дам еврата си.

        П.П. Не може теглич, не може брадвичка, не може туба нафта и шише ракия.....дали като ходим да си харчим парите там не трябва да сме с роклички!
        Последно редактирано от siem; 01-06-17, 22:11. Причина: П.П.
        Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

        Коментар


        • #5
          От: Внимание!

          Не,на другият ден разбираш какво си купил... И четири - пет евро...много евтино..?! Къде това,казваш..?
          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
          Най-добрият ром е студеният ром!
          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

          Коментар


          • #6
            От: Внимание!

            Бяха замлъкнали с наличието на теглич,преди две седмици един колега изгоря 300 евро.
            Така,че и за това внимавайте!
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #7
              От: Внимание!

              Тая забрана е само за домашен алкохол без бандерол предполагам? С бандерол от магазин не може да има проблем смятам?

              Коментар


              • #8
                От: Внимание!

                Моля, не ходете на море в България Много е зле, въпреки че може да си носите гориво и алкохол.
                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                LZ1EMS

                Коментар


                • #9
                  От: Внимание!

                  Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                  Майната им на скапаните гърци! И тази година няма да им дам еврата си.

                  П.П. Не може теглич, не може брадвичка, не може туба нафта и шише ракия.....дали като ходим да си харчим парите там не трябва да сме с роклички!
                  Да са ми живи и здрави гърците! И тази година също ще си дам всичките евра там - причини бол Най - важнотото е,че не знаят български и никой не вика "ари уйее,пьтнайсь лйеа чидъраа","пряснъ риааа!паламуд!" например през юли?!?!
                  Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                  Най-добрият ром е студеният ром!
                  Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Внимание!

                    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                    Да са ми живи и здрави гърците! И тази година също ще си дам всичките евра там - причини бол Най - важнотото е,че не знаят български и никой не вика "ари уйее,пьтнайсь лйеа чидъраа","пряснъ риааа!паламуд!" например през юли?!?!
                    Жив и здрав бъди! Не твърдя, че нашето море е за чудо и приказ, но защо ли изобщо е тази мода по морето?
                    Лятото планината е сто пъти по хубава. И с по добри оферти. И там можеш да хванеш тен, или да се цопнеш във водата(при това доста по-чиста вода). Без значение в коя държава е.
                    Пък лично аз все още имам останала някаква гордост(парите си ги изкарвам с труд и нямам намерение да ги давам на някой който ми измисля и поставя тъпи ограничения) и ако господа гърците или които и да е друг ме смята за по низш от него ще ме цуне отз*д...
                    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Внимание!

                      Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                      Пък лично аз все още имам останала някаква гордост(парите си ги изкарвам с труд и нямам намерение да ги давам на някой който ми измисля и поставя тъпи ограничения) и ако господа гърците или които и да е друг ме смята за по низш от него ще ме цуне отз*д...
                      Бъркаш. Гръцкият полицай, който никога не е бил милиционер, ще те глоби като равен, а не като нисш. За него има правила и закони, които важат за всички, а не "тъпи ограничения".
                      Някой тук да е успял да "почерпи" гръцки полицай?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Внимание!

                        И ти да си жив и здрав! Аз съм кореняк софиянец,но без море не мога - не е мода а страст...Планината харесвам само с поне метър сняг,а в Средиземно море се гмуркам от 1986-7ма,та съм наясно с чистотата.
                        По-добри оферти...хм,това предполагам не значи по-красиви места,а по-евтино пребиваване..? Олинклузив може би..? Е,аз искарвам парите си...както мога,но когато в Гърция,Италия или Турция собственикът на ресторанта стане и ме посрещне на крака - това не ми подхранва гордостта,а направо ми гали простата!Господа гърците и господа всичките за какво искаш да те смятат,ако им идеш с една вектра,претоварена с арияна,русенско и щайга домати,кафеварка и газов котлон..?!Ебати гадните византийци - ще ми искат 2 евро за кафе...
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Внимание!

                          Добре де, гориво, манджа, алкохол, за да остане всеки цент при тях. Разбирам. Ножове, кирки, брадви, лопати, джакове, щанги, федербал и въдици също разбирам. Оръжия са.

                          Ама всеки път като им ходя на гости да се чудя дали ще ме гърбят за мултитула не ме кефи. Щото като го гледам, всеки инструмент му е опасен. Хем е джобен формат. А така съм свикнал, че без него сякаш съм си обул гащите наопаки.

                          ПП Това само за внесения алкохол ли важи? Ако играем, нашият къмпинг черпи вашия и помъкнем бутилка узо, купена от градче между двата, спрат ни на пътя, пак ли газим пиперя?
                          Последно редактирано от Александър Белов; 02-06-17, 03:02. Причина: ПП
                          JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                          Манол Денев

                          Коментар


                          • #14
                            От: Внимание!

                            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                            Внимание! Не носете горива в туби и алкохол в Гърция. Проверки и по шосетата. Съд и глоби - огромни!
                            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                            Не съм гръцки съдия, за да знам, но си мисля, че ако те гепят, може да е най-скъпата мента в живота ти... напр. 1000 е/л. Май проблемът не е само количеството, а и наличието.
                            А тази информация я имаш от? Щото то май мина... а и както е написано, много ми мяза на "ШОК! Съд и огромни глоби".
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Внимание!

                              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                              А тази информация я имаш от? Щото то май мина... а и както е написано, много ми мяза на "ШОК! Съд и огромни глоби".
                              Инфото е от първа ръка, през последната седмица. Но не важи за "гяволи" - те могат да проверят лично.
                              Проверяват не само българи.
                              Последно редактирано от trapper; 02-06-17, 05:54.
                              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X