Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Аз пак да кажа, че ги събирам (пост 414) ако има някой, да звънка.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Днес си взех от куриера моето. За месец и нещо го оправиха за тяхна сметка, смениха всичко като от старото ножче са останали само чирените. Новото острие е със съвсем различен финиш от старото. Да се надяваме с времето да са се научили да работят със стомана D2 и този път обработката да е на ниво.
      Последно редактирано от ivodianov1992; 07-03-18, 12:04.
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Аз имам да изпращам 3, чудя се да ги занеса или да ги изпращам? Миналият път когато отидох го "оправиха" веднага.
        ;-)
        Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
        нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

        Коментар


        • Менли - рекламация

          Я малко да раздухам прахта.
          След като година и малко ми ремонтираха двете ножчета от форумната поръчка, голямо рязане пана повече от 2 години .
          И ето , двете ножчета са със счупена пружина , при това както си стоят прибрани.
          И да споделя нещо , за тези които си кълцат разни неща с ножките
          Има едни точила в една верига, която се римува с “маратон” , които доста добре работят на тези остриета .
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Моето го взех преди около 10 месеца от ремонт, но и моето така се беше счупило - пружината, както си стоеше в шкафа. За сега държи. Имайки 3 сгъвайки на фирмата и 2 фикса - фиксовете са ОК, но сгъвайките често се случва да имат по нещо и като цяло мненията по форумите варират. Не са единични случаите на рекламация, поне фирмата поема отговорност. Я пружина ще счупят, я луфт ще се появи. За тия пари - толкова. Е хубаво де, ама не съм дал 150лв за сгъвайка от S90V и на първата седмица да се появи луфт в острието и то от рязането на салам и сирене, вярно, не е проблем, но дразни.
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Като прочетох това станах и проверих пружината на моя нож от форумната поръчка...Ох,здрава е!Щеше да е голям смях ако не е защото ножчето стои в кутията от както съм го взел.То да го е страх да го пипне човек...

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Тоя още е жив https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=176788 А ножките на Менли продължават да са проблемни
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Преди седмица се видях с един от Менли, покрай една друга обща занимавка. Докато си пафкахме лулите (за да бъда екзактен, той с латакия, аз с ароматик) разчепкахме и тукашните ножки, и стоманата, и великите термисти... станалото- станало. Пореден пример за това, как най- слабата брънка във веригата определя здравината на цялата верига.
                  В момента има някаква бройка ножчета, които нямат много общо помежду си. Някой оригинални, други със сменени остриета, със сменени пружини, може и с двете, от различни партиди стомана, с различни термични обработки... това дето пише на офроуд- лепенката (нещоси / 222) отдавна е загубило значение. Общото между тези 222 ножчета са само чирените. Никаква партидност и хомогенност.
                  И, не са виновни само от Менли за това.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Моят е 095/222 и все още е здрав. Нищо не е сменяно по него. Ползвам си го редовно. Наистина не отварям консерви с него. На мен ми допада.

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Аз имам и от една друга тяхна лимитирана серия и не съм имал проблем с тях, да чукна на дърво и за напред.
                      Пак е сгъваема, но е от по- скъпа стомана и по- опростен дизайн.
                      Имам още няколко техни изделия, да ли още се подвизават във Военна рампа да ги питам да наточатм, че ги по изтапих мойте.

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Моето което използвам е още живо като изключим леко нащърбеното острие почти незабележимо. Нарязало е доволно количество пържоли и е издялало пак същото количество моливи и съчки и клечки. Пружината е здрава. Другото беше подарък и не знам как е. Не отварям консерви с него ама не го и вардя като като сълза от еднорог. Колкото изкара.

                        TT
                        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Първоначално публикуван от snowblind Преглед на мнение
                          Аз имам и от една друга тяхна лимитирана серия и не съм имал проблем с тях, да чукна на дърво и за напред.
                          Пак е сгъваема, но е от по- скъпа стомана и по- опростен дизайн.
                          Имам още няколко техни изделия, да ли още се подвизават във Военна рампа да ги питам да наточатм, че ги по изтапих мойте.
                          Ако е във Военната Рампа и аз искам да знам къде са, че са ми комшии в момента......
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X