Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kъде кълве?

    Здравейте,

    Някой може ли да ме насочи към място около София, където да мога да си направя кефа на плувка, но да е платено? Билета ми е изтекъл онзи ден, а днес ми щукна, че уикенда може да ида за риба?

    Благодаря!

    Коментар


    • От: Kъде кълве?

      На плувка можеш да хванеш риби от 10 грама до 15 килограма. Какво точно търсиш?
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • От: Kъде кълве?

        Каракуда, 300 + грама? От много години не съм ходил, миналата година си купих 2 въдици, едната от които болонеза, с която почти не съм ловил. Акцията и е 0-25 грама, 5 метра, май се води средно бърза.

        Коментар


        • От: Kъде кълве?

          Болонезата е за река...След малко( в 6:30 часа) тръгвам към гьола на Владо Тричков , там има и от описаните каракуди.Но гьола е по-скоро за мач.Ако искаш ела
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • От: Kъде кълве?

            Последното изречение да се приема като пояснение за първото, защото не знам какво да очаквам от въдицата .

            Коментар


            • От: Kъде кълве?

              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
              Болонезата е за река...След малко( в 6:30 часа) тръгвам към гьола на Владо Тричков , там има и от описаните каракуди.Но гьола е по-скоро за мач.Ако искаш ела
              Благодаря, но утре съм на работа. И риболовния билет ми е изтекъл на 26 август. С удоволствие някой друг път.

              Коментар


              • От: Kъде кълве?

                Първоначално публикуван от MM1980 Преглед на мнение
                Благодаря, но утре съм на работа. И риболовния билет ми е изтекъл на 26 август. С удоволствие някой друг път.
                Подновявай билета и ще те заведа на едно място, където да се изкефиш на едри каракуди на "снежинка" .Наслука!
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • От: Kъде кълве?

                  да, това забравих, наслука!

                  Коментар


                  • От: Kъде кълве?

                    Защо не минеш покрай някой отворен магазин в кайто заверяват билети, няма значение, че е почивен ден.
                    Късмет Марто!
                    Аз ще ходя по Панега да пробвам щуките.
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • От: Kъде кълве?

                      Тракиец - 2 дни подред (от мен + от още едни рибари) - няма нито пипане. И на шарен, и на торен, и на царевица. И раците ги няма (били си сменяли черупките). Нивото е сравнително ниско.

                      Коментар


                      • От: Kъде кълве?

                        Врачанският язовир е отново със свободен достъп. И както преди 20на години, на дъно таранките са по 500-600 грама, гърбави и жълти. И си дава. Като минус /или плюс/ има доста раци.
                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар


                        • От: Kъде кълве?

                          Златиста таранка не съм хващал от години! Завиждам ти!
                          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                          0878 79 20 61 Борис

                          Коментар


                          • От: Kъде кълве?

                            Трите почивни дни на Монтана, бяхме с три лодки, и аз с каяк.
                            Тролинг от сутрин до вечер, само една бяла се закачи, около килограм.
                            През това време колега стоеше в бивака и ги разцепваше на плувка и фидер, та чак му омръзна....

                            Коментар


                            • От: Kъде кълве?

                              Пчелина /Лобош/ беше добре откъм риба тая година, но изродите пуснаха някаква отрова "с подкрепата на РИОСВ"... Рибата била измряла, "защото имало безконтролно зарибяване от доброволци... а водата била много топла над 22С"
                              https://trafficnews.bg/obshtestvo/mo...64fA5Lx7ZJP79M
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • Някой има ли актуално инфо за риболова на Арката?
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X