Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

    Здравейте колеги ,моля за словесна помощ с две думи кой модел,и защо .Разпитвам защото още не съм избрал конкретно марка пикап ,който ще купя нов ,не обичам да сменям колите и предпочитам да поддържам и грижа добре за един автомобил дълги години ,наясно съм ,че пикапа не е като лека кола но е точно това което търся,имам опит с дългите размери. Да е проходимо,здраво(по безпроблемно като двигател и купе) , главно да не ръждясва много ,да поддържа комфортни 140 на магистралата и що годе да се доближава за семейна кола,повече ще се кара на асфалт (гледам да е с щора отзад ,тя пропуска ли вода в легена) Разглеждам от тоя клас :Toyota Hilux invisible ,Ford Ranger wildtrak,Фолксваген Амарок авентура, не е изключена никоя марка от този клас ,четох много из форума но се коментират по стари модели ,а сега ми е сериозна дилема с новите модели
    Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

  • #2
    От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

    Пикап/товарен автомобил и комфортен семеен за мен се разминават силно ! Все пак пикапа за мен специално трябва да е на ресьори отзад !

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

      Бюджет и размери.Бензин или дизел.Ще тегли ли или ще превозва и до колко кила като тегло.
      Щото може и мерцедес, ф150 или рам и пак е според заданието.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

        ф 150 ми идва много голям. В гаража ми може да влезне максимум 5.5 метра ,бюджета е около 100000 с екстрите ,По скоро се въртя около, Toyota Hilux invisible в този клас ! По ме притеснява коя марка гние повече и двигател ,.В БГ-то всички са дизели.По скоро ще се товари с не много тежки неща ,ако тегли ще е туристическо ремарке
        Последно редактирано от iszs; 24-02-19, 13:32.
        Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

          Що не се разходиш до Кладница да ги пипнеш на живо.Поне ще знаеш харесва ли ти или не.А и после няма да те е яд,че не си пробвал.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

            Човек обувки да си купува, пак пробва няколко модела на място... Пробвай няколко различни, и ще си избереш. Според мен Амарок в читава комплектация бие всичко останало по повечето ти критерии, но пък струва колкото струва. И сервизната мрежа е добра.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

              "...проходимо,здраво(по безпроблемно като двигател и купе) , главно да не ръждясва много..."

              Няма вече такива пикапи, кот беше-беше, сега 5г. и фъргаш...
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
                Разглеждам от тоя клас :Toyota Hilux invisible ,Ford Ranger wildtrak,
                Ето това е дилема, аз ги харесвам и двата. Със сигурност ако аз щях да взимам форда, щеше дае с големия мотор (ако още го предлагат). За тойотата мненията са добри за сега от хората в енергото, били направени добре и относително икономични.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                  Мнението ми е Л200 или двойника Фиат или,Амарок, само тези пикапи имат средни дифове. За мен е наказание на мокър или заснежен асфалт да караш парт тайм. Тойотата ми е бавна и има много нисък таван.
                  8)

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                    Качеството за България е с две идей по слабо. Ако имаш възможност по добре от германия или от друга европейска страна. Имам наблюдения от две навари, едната за швейцария и една правена за бг, имат разлики в качеството. Според мен амарока е най добрия вариант и мерцедеса. Амарока ти влиза в бюджета и може да му накупиш още джунджурии за да стигнеш 100хил. за мерцедеса не съм се интересувал за цена.
                    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                      Мерцедеса е Нисан. Пустата задна седалка на Л200 си остава най удобна.
                      8)

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                        В третият сезон на The Grand Tour с епизод четири, сравняват три нови пикапа: Мерцедес, Форд и Аморока на VW. За шоуто е интересно да се види.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                          Година или 2 старичка не става ли,задължително нова я търсиш?
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                            https://www.toyota.com/tundra/
                            Дизелов Jeep, не е Jeep.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ за избор на нов Пикап 2019г.

                              Кеш,нова от дильра,ТРД с 4те врати за 36 в долари,до 100 в лева има много да си играеш,25/100 обаче че и горница,става за кола и държи по 140 на магистрала,може да тегли 2-3 ТИРа

                              Може и Тако

                              Аз за това питам,че за 100 Амарок с джунджурии много ми се вижда

                              Амарок не съм карал
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X