Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и помощ за оглед за София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси и помощ за оглед за София

    Здравейте момци ,

    Харесах едно Роки 2.8 дизел което се намира в София . Собственика твърди , че всичко било наред , перфектна машина Но...дойде но-то.
    Имало според него дюза за чистене и докато загреел мотора пушело , само и трябвало почистване и готово. Тъй като досега само с бензини съм си имал работа , съм малко лаик в тематиката дизели .

    Дали наистина това е проблема или може да се дължи и на други причини ? Тъй като съм на 300 км от София , ако случайно на някого му се намира време да му хвърли едно око , ще съм му много благодарен , естествено и ще почерпя.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

  • #2
    От: Въпроси и помощ за оглед за София

    Отсега ти казвам,че съм на 99% че има проблеми със ръждата. Още повече, на този архаичен дизел,да има проблем със дюза/и е на много км, или е каран с разчино нещо от нафта. Не се зане от кога е каран с този пушек, и какви са щетите по двигателя. Части за това не се намира много/много. С две думи забрави, само ако е на цена 500-600лв и да ТЕ почерпи,че го купуваш.

    Коментар


    • #3
      От: Въпроси и помощ за оглед за София

      Имам и аз такива съмнения , най-вече за щети по мотора. По думите на продавача ръжда по шасито няма , а купето е изкърпено цялостно. Да предположим , че е така , но това къдене доста ме смущава на този мотор , за който съм слушал легенди дето се казва.
      Последно редактирано от cnc82; 25-05-18, 13:55.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #4
        От: Въпроси и помощ за оглед за София

        Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
        Имам и аз такива съмнения , най-вече за щети по мотора. По думите на продавача ръжда по шасито няма , а купето е изкърпено цялостно. Да предположим , че е така , но това кадене доста ме смущава на този мотор , за който съм слушал легенди дето се казва.
        Парите са си твои. Джип на 25г+ да чади,ама се оправял като загрее, изкърпил го е(???), пък едни 300лв няма да му оправи чаденето? Пак ти казвам, на живо ще е изгнил, и замазан за продажба. Вместо да го бутне на вторични, или да налее доста пари, предпочита да го замаже, да му остави някакъв проблем, да свали 300-500лв и да го разкара. Тия номерца са изяли главата на много кандидат купувачи.

        Коментар


        • #5
          От: Въпроси и помощ за оглед за София

          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
          Парите са си твои. Джип на 25г+ да чади,ама се оправял като загрее, изкърпил го е(???), пък едни 300лв няма да му оправи чаденето? Пак ти казвам, на живо ще е изгнил, и замазан за продажба. Вместо да го бутне на вторични, или да налее доста пари, предпочита да го замаже, да му остави някакъв проблем, да свали 300-500лв и да го разкара. Тия номерца са изяли главата на много кандидат купувачи.
          Вероятно е точно така колега . Благодаря за съветите !
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #6
            От: Въпроси и помощ за оглед за София

            Успех в избора

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X