Обява

Свий
Няма добавени обяви.

офроуд гуми и джанти за X5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • офроуд гуми и джанти за X5

    Здравейте

    Искам да ъпгрейдна малко колата . Ще съм ви много благодарен ако споделите съвети и мнения за офроуд гуми и джанти за X5 e53, Искам да му сложа едни 16 или 17 метални джанти с и гуми голям грайфер . Доста се лутам и се чудя кое ще пасне и кое не . Харесал съm ето тези джанти пише че са съвместими с X5 , но май ще ми трябват и подходящи преходници ( фланци )

    http://www.ebay.co.uk/sch/m.html?_odkw= ... r&_sacat=0



    тук са с подобни джанти но са 17 ,9 J , с доста големи гуми , мен ми идва прекалено това ще ми се по-балансирано да стои не като бъги Искам да го карам и на дълъг път
    http://www.fluidmotorunion.com/archives/9884

  • #2
    От: офроуд гуми и джанти за X5

    Добре дошъл.

    Аз само да намекна, че съм заглеждал на съседа х5-то и нещо нямаше много място в калника за "офроуд" гуми. Това на снимката което си показал не е точно заводска кола с големи гуми - нито калниците са тези, нито окачването. Ако си готов да хванеш флекса е друга тема, ама в такъв случай не съм убеден че точно това е колата от която искаш да започнеш.

    Офроуд-гуми (традиционните М/Т - за кал) не са много съвместими и с пътуване на дълъг път, еле пък бързо. Намесват се фактори като шум, управляемост и курсова устойчивост - все неща дето на офроуд-гумите не са им силни страни.

    Коментар


    • #3
      От: офроуд гуми и джанти за X5

      Hartge имат офроуд пакети за Х5 и Х3 със заключващи диференциали, алуминиеви защити отдолу, гуми с джанти и т.н. Всичко с TUV, но на безобразни цени

      Коментар


      • #4
        От: офроуд гуми и джанти за X5

        На това нещо от линка колко ли са му ходовете?.. Особено нагоре. То няма място да си пъхнеш ръката между гумата и калника...

        А когато видях черепчетата по гумите ми стана ясно какво е предназначението на това МПС.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: офроуд гуми и джанти за X5

          Хода е колкото на Витара ,това поне има какво да бута джипа !
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • #6
            От: офроуд гуми и джанти за X5

            блягодаря за коментарите

            Коментар


            • #7
              От: офроуд гуми и джанти за X5

              Първоначално публикуван от aliensa Преглед на мнение
              блягодаря за коментарите
              Ама ти не се отчайвай де. Заповядай на някоя от по-цивилните разходки сред Природата и ще придобиеш представа какво му липсва на бмв-то.

              Коментар


              • #8
                От: офроуд гуми и джанти за X5

                Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                Хода е колкото на Витара ,това поне има какво да бута джипа !
                За имането-има, доволно много.
                Но хайде да дойде това нещо с една повдигната витара в гората, да видим кое колко струва на офроуд.
                Иначе на пътя(черен или асфалт) БМВ-то си е супер отвсякъде.
                Просто не става за сериозен офф, не е мислено за такава експлоатация.

                Е, с помощта на разните електроники може и да се оправи в гората, ама пак няма да стане истинска офроуд машина.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: офроуд гуми и джанти за X5

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  ...
                  Но хайде да дойде това нещо с една повдигната витара в гората.....
                  Коле недей така - знаиш ли кви пари е броил човека за Жипа БМВ ?
                  Не му говори така . БлЯгодаря за вниманието ми.
                  Ко ше мериш няква кирлива Витара с Б М В . Пък ко разбираш ти от ЖиповИ ?
                  Тя рабУтата е ясна - слагаш големи таркалета и понежИ е МАРКАТА - няма начин да няма начин - АНДЪСТЕНД МУ?
                  Пък ние с калпавите Витари - ще стоим и ще цъкаме със завист.Понеже нямаме големи търкалета, ъпгрейдване му викат ако не знаиш!

                  Коментар


                  • #10
                    От: офроуд гуми и джанти за X5

                    Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                    Коле недей така - знаиш ли кви пари е броил човека за Жипа БМВ ?
                    Не му говори така . БлЯгодаря за вниманието ми.
                    Ко ше мериш няква кирлива Витара с Б М В . Пък ко разбираш ти от ЖиповИ ?
                    Тя рабУтата е ясна - слагаш големи таркалета и понежИ е МАРКАТА - няма начин да няма начин - АНДЪСТЕНД МУ?
                    Пък ние с калпавите Витари - ще стоим и ще цъкаме със завист.Понеже нямаме големи търкалета, ъпгрейдване му викат ако не знаиш!
                    Браво за техническото и изчерпателно изказване !
                    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X