Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДЕБИТОМЕР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ДЕБИТОМЕР

    Тьрся дебитомер витара 1,6 16в

  • #2
    От: ДЕБИТОМЕР

    Първоначално публикуван от mario6 Преглед на мнение
    Тьрся дебитомер витара 1,6 16в
    Потърси по-внимателно! Намира се под предния капак, като тръгнеш от въздушния филтър към двигателя (към мястото, дето се палят едни неща отвътре от едни свещи и движат едни други неща, дето въртят едни валове, дето въртят едни други колела и пак валове и т.н. и накрая ... гумите), веднага в ляво, на около 5 см.

    А иначе, сериозно - какво търсиш, купуваш ли го или просто ако на някой му е излишен, за кой мотор (щот' на 1.6 16v са поне 2 чешита) и накрая, може би не е точно тоя раздела за такова съобщение.
    Няма да е лошо, да кажеш и дали търсиш нов или втора употреба, ако си тъсил до сега, къде ..... един телефон за връзка да дадеш, пък ние ако можем, ще ти помогнем. Най-вероятно ще можем, ама дай повече инфо.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • #3
      От: ДЕБИТОМЕР

      Дебитомера е в кюнеца на пе4ката и замерва КПД,а сега сериозно от 2 г. карам без деб. но и падна мощноста и вдигна разхода сериозно,нов е 1300лв. а втора само с 5 кра4ета ,моят е с три

      Коментар


      • #4
        От: ДЕБИТОМЕР

        Тоя дебитомер сие много търсена част.Аз също бях с изгорял дебитомер но сега си имам ДВА за всеки случай+1 изгорял и то неза по 1300лв аза 40 лири и двата. Успех в търсенето

        Коментар


        • #5
          От: ДЕБИТОМЕР

          от кьде ги намирате по два

          Коментар


          • #6
            От: ДЕБИТОМЕР

            Колега, дай номера, написан на дебитомера?

            Коментар


            • #7
              От: ДЕБИТОМЕР

              колега целия номер е 13800-58B00 E5T53071 5X18 това си е цялата азбука

              Коментар


              • #8
                От: ДЕБИТОМЕР

                Най-вероятно си проверявал в нета, аз намерих това, незнам дали си търсил от други модели на сузуки, но тук пише че го слагат на Х90, балено,: http://www.japanautoteile.de/parts/a...-p-148449.html и като гледам е с три крачета, има доста баленота за продан тук:
                http://suzukibg.com/forum-suzuki-10....a2152f5de17bb0

                Коментар


                • #9
                  От: ДЕБИТОМЕР

                  много ти благодаря за сьдеиствието колега,то моита джипка е х90 но не знаех 4е Баленото е сьс този мотор а пробвах един но последните 4 цифри не сьвпадаха и не стана

                  Коментар


                  • #10
                    От: ДЕБИТОМЕР

                    и на гранд витара, мислех че твоята е такавасори и х90 е джипка, харесвамя , но ми е малка, не че витарата е много голяма, успех

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X