Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЛТЗ 55 За работа в гората

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЛТЗ 55 За работа в гората

    Какво мислите за този трактор.Мисля да го ползвам за работа в гората като мо се монтира лебетка и платформа.
    Родопите..... Широка лъка.....Солища

  • #2
    От: ЛТЗ 55 За работа в гората

    зависи какви трупи ще тегли за едра дървесина не става ,иначе е добре за средна дървесина икономичен проходим
    Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

    Коментар


    • #3
      От: ЛТЗ 55 За работа в гората

      Имаш предвид т-40ан или аз се бъркам. Ако имаш предвид тази машина мога да ти дам полезна иформация, тъй като ги имам вече три и от 4г. работя без проблеми.Единствения недостатък е че, предното се включва, когато пробуксуват задните колела т.е. когато се спускаш по стръмни наклони върви като шейна и няма спиране докато не свърши наклона.

      Коментар


      • #4
        От: ЛТЗ 55 За работа в гората

        Не колега, става въпрос за следващия модел . За Т 40 и аз мога да ти бъда полезен такъв модел и аз го имах 9 години желязна машина а за предното явно това е обща болест май за всички модели. Спaсението на надолнище е само мръсна газ и молба към ШЕФА най от горе
        Последно редактирано от Иван Караджов; 01-08-10, 23:21.
        Родопите..... Широка лъка.....Солища

        Коментар


        • #5
          От: ЛТЗ 55 За работа в гората

          ЛТЗ 55 по какво се различава от Т-40? освен по това че можеби е малко по мощен,по висок,следователно и неустойчив на странични наклони.

          Коментар


          • #6
            От: ЛТЗ 55 За работа в гората

            Модернакабина... с 10 коня по мощен мотор от тях не знам колко са отишли на паша и май е само това
            Родопите..... Широка лъка.....Солища

            Коментар


            • #7
              От: ЛТЗ 55 За работа в гората

              За работа в гората само т-40.Това е мое мнение разбирасе.Карал съм и универсал,но по наште гори по доволен съм от Т-40.По нисък,къс,тесен,правиш път колкото да мине каруца,реверс.Лебетката се монтира под седалката,монтираш Болгарова помпа,махаш хидравлика и го правиш с хидро-цилиндър,това е всичко.

              Коментар


              • #8
                От: ЛТЗ 55 За работа в гората

                Kолега, не знам дали разбра но разликата е само в кабината и капака на мотора. По нищо не се различава Т-40 от ЛТЗ 55 по ходовата част, може би само има разлика в ръчната спирачка. Пак ти казвам: 9 ГОДИНИ имах такава машина. А и не питам за Т 40 а за ЛТЗ 55. Отново да ти кажа че, аз мога да ти бъда полезен по отношение на Т 40 моя
                Родопите..... Широка лъка.....Солища

                Коментар


                • #9
                  От: ЛТЗ 55 За работа в гората

                  Изказвам мнение,нищо повече.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ЛТЗ 55 За работа в гората

                    kolegi da se vklq4a i az imam t 40 prigoden za raboqa v gorata no lebedkata mi e na navesnata sistemo kef ti da oresh kefti da rabotish v gorata i sam mnogo dovolen hidravlikata mi sazdavashe problemi no montirah cilindar i sega e dobre

                    Коментар


                    • #11
                      От: ЛТЗ 55 За работа в гората

                      Къде изчезна тоя човек, бре?
                      Дялан камък, читав, отвсякъде!!!

                      За Иван от Солища става дума!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X