Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Метални джанти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Метални джанти

    Аз съм с джанти от Витара, но с преходни фланци, което при мене си е гадно, щото гумите стърчат 10см от калниците. Не опират при разкрачи разни, ама са много изнесени. Джантите обаче са изтински Компомоутив и са бая здрави, леки и т.н.

    Проблема отпред се решава с разпробиване на главини и дискове на 5х139.7 и отиваш на широко разпространен стандарт
    Отзад обаче е тегаво заради главината...нема место как да я разпробиеш...

    Коментар


    • #32
      От: Метални джанти

      Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
      Аз съм с джанти от Витара, но с преходни фланци, което при мене си е гадно, щото гумите стърчат 10см от калниците. Не опират при разкрачи разни, ама са много изнесени. Джантите обаче са изтински Компомоутив и са бая здрави, леки и т.н.

      Проблема отпред се решава с разпробиване на главини и дискове на 5х139.7 и отиваш на широко разпространен стандарт
      Отзад обаче е тегаво заради главината...нема место как да я разпробиеш...
      Разпробивай на 120.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #33
        От: Метални джанти

        Има три 'олекотителни' отвора по главината...вариант е да презавариш съществуващите дупки и пак да разпробиеш

        Коментар


        • #34
          От: Метални джанти

          Първоначално публикуван от VARIO Преглед на мнение
          Тези джанти [ATTACH=CONFIG]259935[/ATTACH]несъли за витара или се бъркам?

          Не ,не са от витара!Тези джанти са точно за Г-клас и са марка DOTZ. И са перфектни.И са стоманени.И на запад от Трън струват около 200евра,4 бройки .Нови в магазина.За Г-класи само 7х16 е размера.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BK230508_093.jpg
Прегледи:1
Размер:137.7 КБ
ID:5220335Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BK230508_087.jpg
Прегледи:1
Размер:148.9 КБ
ID:5220334Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BK230508_092.jpg
Прегледи:1
Размер:144.4 КБ
ID:5220333Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BK230508_088.jpg
Прегледи:1
Размер:139.0 КБ
ID:5220332Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BK230508_090.jpg
Прегледи:1
Размер:136.9 КБ
ID:5220331Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BK230508_089.jpg
Прегледи:1
Размер:137.9 КБ
ID:5220330Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BK230508_091.jpg
Прегледи:1
Размер:146.8 КБ
ID:5220329
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BK230508_094.jpg
Прегледи:1
Размер:145.2 КБ
ID:5220328
          B+

          Коментар


          • #35
            От: Метални джанти

            Първоначално публикуван от VARIO Преглед на мнение
            [ATTACH]233184[/ATTACH][ATTACH]233185[/ATTACH]Колеги помагаите да ли някои знае къде се продават от този модел джанти в България
            или извън България.


            Никъде!Тези джанти са произведени от собственика на този сайт:http://www.trudesignwheel.net/ Продавал ги е за 140$ парчето и ги е дал на колега от американския форум на Г-то-за да ги кара на късата си Г-класа http://www.jeep-101.com/GK-RandD/ Няма ги в Европата.Но за 150$ парчето ,пътя и навлото ,съм сигурен ,че ще ти направи чудесни СТОМАНЕНИ джанти.
            B+

            Коментар


            • #36
              От: Метални джанти

              15 цолови железарки някои има ли за продажба?

              Коментар


              • #37
                От: Метални джанти

                Никъде!Тези джанти са произведени от собственика на този сайт:http://www.trudesignwheel.net/ Продавал ги е за 140$ парчето и ги е дал на колега от американския форум на Г-то-за да ги кара на късата си Г-класа http://www.jeep-101.com/GK-RandD/ Няма ги в Европата.Но за 150$ парчето ,пътя и навлото ,съм сигурен ,че ще ти направи чудесни СТОМАНЕНИ джанти.[/QUOTE]

                Мерси за изчерпателния отговор ще търсим нещо друго.
                Никои да не се качва на камионите преди да са дошли ?

                Коментар


                • #38
                  От: Метални джанти

                  Ако се загледаш в оригиналните железарки на Г-то ше видиш че има бая метал...поне 5мм са. Трее бай Стругар да ги направи на 8J и става окей...Замислям се!?!?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Метални джанти

                    " 15 цолови железарки някои има ли за продажба?"Аз имам с гуми за "пъркет" на 3-5мм граифер са 31 10.5 R 15.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Метални джанти

                      колко пара и телефон

                      Коментар


                      • #41
                        От: Метални джанти

                        289лв. в Стара Загора са тел.0887931076

                        Коментар


                        • #42
                          От: Метални джанти

                          Ето, Г-то най-после е с обърнати оригинални железни джанти (5.5Jх16) и гуми 235/85/16. ЕТ от 63 отива на 25мм. Място за вентил има. Като цяло, проблеми никакви. Освен тежестта на джантата - 16кг, ама тя си е толкова и преди интервенцията. Гумата е 26. Под чертата, 42кг.

                          При кантари, всичко е "на мамЕц" и нищо не опира никъде. Луфта е по 1-2мм в най-лошия случай, при граничните ситуации.

                          Това е и видимата разлика между двете гуми 31х10.5/15 GT Radial Adventuro износена на 50% и
                          235/85/16 Insa Turbo Special Trac на 100%. Последната ямерих с шублера - 820мм надута на 2 атмосфери свалена от колата на джанта 5.5.
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от The Bear; 29-12-10, 15:16.
                          Без блокажи си за никъде. :D
                          Без лебедка, хептен...

                          0887 731062 - Цецо

                          Коментар


                          • #43
                            От: Метални джанти

                            Цецо ти с тия гуми не трябва да напускаш камъните на Врачанския Балкан.
                            Последно редактирано от drukman; 02-01-11, 16:30.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • #44
                              От: Метални джанти

                              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                              Цецо ти с тия гуми не трябва да напускаш камъните на Врачанския Балкан.
                              Чакам да дойдеш да ме дръпнеш, че съм чувал, че все такива с тесни гуми си извличал от калта...
                              Без блокажи си за никъде. :D
                              Без лебедка, хептен...

                              0887 731062 - Цецо

                              Коментар


                              • #45
                                От: Метални джанти

                                Ако направя фланци от 5.130 на 5.112 стандарта за мерцедес кои модел джанти ще са наи подходящи ако има снимки наи добре

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X