Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

    Е тя защото е толкова ефтина е станала джип на годината. Вие за 50 000лв какво искате.
    Дизаина на екстерйора ме кефи максимално.

    Коментар


    • #17
      Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

      обяснявам за 3-ти път
      Говорим за градско. Караме на втора зад рейс. Даваме газ и започваме изпреварване. Някъде отпред има насрещни коли но са далеч. Стигаме до средата на тъпия рейс и сме вече на 4000об. - нормално е сега да превключим на 3-та. Съединител трета, е да ама не, все едно че удряш лоста в напречно заварена планка. Даже и не хърка. Въобще на мястото на 3-та като чели има плътен метал.
      След това не влиза и 4-та. И с двойно амбриране и никак.
      НАСРЕЩНИТЕ КОЛИ ВЕЧЕ СА ДОШЛИ, а рейса се е газирал за да те накаже. Зад рейса един голф и една астра не те пускат да се прибереш.
      И т.н и т.н. Са изясни ли се ситуацията.
      Последно редактирано от batvaljo; 19-03-07, 15:18.

      Коментар


      • #18
        Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

        Абе колеги да кажем че точно на нас ни продадоха дефектна. Защо тогава ми се хилкат и в сервиза и в магазина и ми вдигат рамене, а не я оправят гаранционно.
        Ами другите кривотии и те ли са само в мойта

        Коментар


        • #19
          Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

          Имам оше 5 лични и около 20 служебни коли. Що не говоря "глупости" за тях

          Коментар


          • #20
            Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

            Малеееййй ! а аз днеска си немАх работа и разубедих един познат да не си купува Рекстън .. ами да се огледа у некоя ГВ !? ми са ?
            отидЕ ми имиджо ..ама че работа
            а това с не-вклочването си е подсъдно бе ! кака така нема да включва?!?
            аз ако съм на теб нема да оставя нещата така ами ще ги гона до пос.ране !!
            Ако се правят на разсеяни .. може да се обърнеш към по-висока инстанция (Сузуки директно)- там такива неща не оставят без последствия! едва ли биха се циганили за една ск.кутия

            Коментар


            • #21
              Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

              привет Matar
              Не зная достатъчно за РАФ4
              Само тестдраиф съм правил. Едно приятелче си купи и като му разказах за недомислиците на Витарата каза че и него го заболявал криста от РАФ-а
              По добре да се изкаже някой който я има от наколко месеца поне.
              Единствено ХОНДА гарантирам че имат кола CRV, с добра возия и безпроблемна.
              Наблюдавам една на приятел, возя се и я карам чат пат. Оставя много приятно впечатление. Дизайна и обаче е с'ранен, абе минали са без дизайнер май .
              Сега от тая година имат нова CRV с хубавия дизайн (досущ каро Акутара е ), ама квато е по-красива да не е някоя уловка като с Витарата че...


              Иначе на мен джипа ми е JEEP Cherokee 93г. 4000 бензин автоматик, а леката ми кола е VOLVO XC90 T6 biturbo - с HEICO tuning пакет.
              И една баничарка РЕНО КАНГО 4х4 за градско имам, тя е с трансмисии на нисан и е фул екстри, даже и стабилити програм има.
              Висока къса и се паркира навсякъде даже и напреко.
              Май не бих сменил скоро нито една от тези коли.
              Последно редактирано от batvaljo; 19-03-07, 15:23.

              Коментар


              • #22
                Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

                Първоначално публикуван от iliyankostov Преглед на мнение
                Виж в този саит
                http://www.carsurvey.org или в What car
                Е, точно What Car хич не я хвалят, а и отзивите на потребителите клонят повече към това на автора на темата:

                http://www.whatcar.co.uk/car-review-readers.aspx?RT=741

                Коментар


                • #23
                  Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

                  Първоначално публикуван от batvaljo Преглед на мнение
                  Единствено ХОНДА гарантирам че имат кола CRV, с добра возия и безпроблемна.
                  Наблюдавам една на приятел, возя се и я карам чат пат. Оставя много приятно впечатление.
                  Вярно ли е че окачването на задния мост се разбива за 10 000км.

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

                    Скоро се очаква да излиза един нов 4х4 на Ситроен, който е на базата на Митсубиши. Както знаем, Ситроен и Пежо са си една компания вече и както винаги издават успоредно модели. На мен лично модела на Пежо ми съвсем безличен (като външен дизайн), но за сметка на това Ситроен ми изглежда много много добре. (както отвън, така и отвътре) Според вас дали французите на базата на японския опит ще се справят по-добре от чисто японците от Сузуки, като визирам Гранд Витарата.

                    batvaljo: ако имаш skype или icq постни го тук искам да те поразпитам малко на private, ако е удобно

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

                      Никой ли няма такава талига да каже и той нещо

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

                        И аз имам не много добри отзиви за Grand Vitara-та защото един колега има такава, сервизната книжка е заприличала на ученически бележник.
                        Аз мога доста да кажа за RAV4 този от 2006-та. Карам го от 6 месеца вече, сигурно 70% са му на асфлат другите 30% са по калища и каманяци, просто работата ми е свързана с такива места. Мойто впечаление за тази кола след тези 6 месеца се промени изкючително много от първоначалното ми. В началото си мислех, че съм се качил в баш женска кола на която целта и е да те закара до магазина и да те върне. Ама всъщност се оказа, че може още много и в интерес на истината до ден днешен не спира да ме изненадва. Колата е 2.2 D4D с ръчни скорости стандартно е 136 коня но аз и сложих чип и сега е 165, разхода за такъв мотор и каране като мойто е повече от доволен. На асфалт се държи чудесно много стабилно и послушно тия 240 дето и ги пише на километража ги дига, но не съм пробвал да ги държа, прсото не ми допада тази скорост. Все пак това не е състезателна кола. М/у 180/200 се кара без грам проблем по магистралата. Сега зимните гуми са Мишлен Алпин и трябва да кажа, че доста добре се справят в снега и в/у леда изобщо добра комбинация се получи. Колата като цяло е удобна и практична от време на време забравям, че задната врата се отваря на страни и когато трябва да прибера нещо в багажника, 1-во се мърдам и след това го прибирам. Но тук проблема си е в мен, не в колата . Вътре... семпло и с добър дизайн 5 човека патуват без никакъв проблем. от вън симпатичен като всяки нов SUV, Така дойде времето на грапавия и хлъзгав терен, вече няколко пъти ми се случва да се завра в ужасна кал, направо да те хване страх да стъпиш в нея когато си пеш. Има един момент в който и става трудно но път за това си има блокаж на диф. Досега не ми се е случвало да чакам трактори и разни такива неща да ме теглят от някаде. Дори последния път издърпах на колегата Hilux-а който беше малко паднал в една канафка, естествено после имах 2см кал и на тавана но това не ме притеснява, дори повече ми харесва като е мръсна. В Общи линий досега не съм имал проблем с местата на който работя освен, че до там се стига на 1-ва и в частност на 2-ра, Ако имаше демултипликатор щеше да е номер1. Има си и недостатъци, но за мен това вече за глезотий Дори мойта специално беше без тази стабилизираща система против приплъзване и т.н.... И като споменах тази система. Незнам как спира Витарата, но този RAV4 просто ако ти се наложи да спреш аварийно ще се уплашиш колко бързо спира... Това е в общи линий може да съм пропуснал нещо.
                        [b]Toyota RAV4 D4D 2006 165Hp /403Nm[/b]
                        [img]http://www.picvalley.net/u/122/30435_741.JPG[/img]

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

                          Първоначално публикуван от tdrome Преглед на мнение
                          И аз имам не много добри отзиви за Grand Vitara-та защото един колега има такава, сервизната книжка е заприличала на ученически бележник.
                          Аз мога доста да кажа за RAV4 този от 2006-та. Карам го от 6 месеца вече, сигурно 70% са му на асфлат другите 30% са по калища и каманяци, просто работата ми е свързана с такива места. Мойто впечаление за тази кола след тези 6 месеца се промени изкючително много от първоначалното ми. В началото си мислех, че съм се качил в баш женска кола на която целта и е да те закара до магазина и да те върне. Ама всъщност се оказа, че може още много и в интерес на истината до ден днешен не спира да ме изненадва. Колата е 2.2 D4D с ръчни скорости стандартно е 136 коня но аз и сложих чип и сега е 165, разхода за такъв мотор и каране като мойто е повече от доволен. На асфалт се държи чудесно много стабилно и послушно тия 240 дето и ги пише на километража ги дига, но не съм пробвал да ги държа, прсото не ми допада тази скорост. Все пак това не е състезателна кола. М/у 180/200 се кара без грам проблем по магистралата. Сега зимните гуми са Мишлен Алпин и трябва да кажа, че доста добре се справят в снега и в/у леда изобщо добра комбинация се получи. Колата като цяло е удобна и практична от време на време забравям, че задната врата се отваря на страни и когато трябва да прибера нещо в багажника, 1-во се мърдам и след това го прибирам. Но тук проблема си е в мен, не в колата . Вътре... семпло и с добър дизайн 5 човека патуват без никакъв проблем. от вън симпатичен като всяки нов SUV, Така дойде времето на грапавия и хлъзгав терен, вече няколко пъти ми се случва да се завра в ужасна кал, направо да те хване страх да стъпиш в нея когато си пеш. Има един момент в който и става трудно но път за това си има блокаж на диф. Досега не ми се е случвало да чакам трактори и разни такива неща да ме теглят от някаде. Дори последния път издърпах на колегата Hilux-а който беше малко паднал в една канафка, естествено после имах 2см кал и на тавана но това не ме притеснява, дори повече ми харесва като е мръсна. В Общи линий досега не съм имал проблем с местата на който работя освен, че до там се стига на 1-ва и в частност на 2-ра, Ако имаше демултипликатор щеше да е номер1. Има си и недостатъци, но за мен това вече за глезотий Дори мойта специално беше без тази стабилизираща система против приплъзване и т.н.... И като споменах тази система. Незнам как спира Витарата, но този RAV4 просто ако ти се наложи да спреш аварийно ще се уплашиш колко бързо спира... Това е в общи линий може да съм пропуснал нещо.
                          Хубаво мнение но е за Тойота RAV4 и направо си е за друга тема а иначе и тя не става за OFFROAD

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

                            Браво. Това да се чува.
                            Щом е вдигнала 200 след чипирането значи се е получило.

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

                              Първоначално публикуван от tdrome Преглед на мнение
                              тия 240 дето и ги пише на километража ги дига
                              що ли не ми се вярва това?това са едва 165 коня на едно високо купе.
                              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                              Коментар


                              • #30
                                Re: Впечатления за новата (красивата) Гранд Витара

                                От Тойота казват че вдига 180 значи там някъде оборотите влизат в критичните. Възможно е предавките да не са и изчислени правилно и да има още малко хал ама .... и аз не вярвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X