Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова поръчка от Китай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нова поръчка от Китай

    Нещо за Ланд Ровър имат ли в сайта си китайците И аз се интересувам от цените за лебедките 9500-12000 либри
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

    Коментар


    • #17
      От: Нова поръчка от Китай

      Цените ги чакам в понеделник евентуално
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #18
        От: Нова поръчка от Китай

        Докато ровех днес из сайта на китайците открих, че са качили нов артикул - 2 страници с вискомуфи, но са ги забутали при ръчните хъбове....
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #19
          От: Нова поръчка от Китай

          Цени на лебедки 9000 и 12000 либри ....
          Прикачени файлове
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #20
            От: Нова поръчка от Китай

            Колеги, това е списъка с желаещи за доставка от Китай. Ако има някакво разминаване, моля уведомете ме незабавно. Ще пратя запитването за да ми дадат цена с транспорт и после ще ви пратя приблизителната крайна цена и IBAN за превод на парите.

            1. diablo - Free wheel hub B022 17 splines Isuzo Trooper (OFA) - 2 бр.;
            2. sony bono - Free wheel hub B022 17 splines Isuzo Trooper (OFA) - 2 бр.;
            3. kalinntv - Wheel spacer 6х139,7 (38мм) - 4 бр.;
            4. radolino1 - Universal side step HD52 (RJ-C51) 94" - 2 бр.;
            5. gimax - Snorkel DNSK-Isuzu - 1 бр.;
            6. sithius - Snorkel DNSK- Mitsunishi V31-V32-V33 (F26) - 1 бр.;
            7. STEF BMW - Snorkel DNSK - Hilux - 1 бр.;
            8. Евгени turboto - Wheel spacer 6х139,7 (38мм) - 4 бр.;
            9. tymi - Free wheel hub B022 17 splines Isuzo Trooper (OFA) - 2 бр.;
            10. SIMOCOREX - Electric winch X12.0-12V-1203C - 1 бр.

            Поръчката смятам да я доставя с кораб, за да намалим разходите. Китайците твърдят, че ще пристигне за около 32 дни. Около седмица предполагам, че ще отнеме освобождаването от митница така, че около 40 дни след изпращане на пратката от там би трябвало да си получите стоките. Ако някой има въпроси или възражения, нека звънне по телефона, за да реагирам по-бързо.
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #21
              От: Нова поръчка от Китай

              Аз лично нямам нищо против да е с кораб. Както прецениш, че е най-добре нека бъде така. Аз не бързам. Ще чакам да кажеш колко, кога и как да ти дам или преведа парите по банковата ти сметка.

              Коментар


              • #22
                От: Нова поръчка от Китай

                Като доизясним някои подробност с китайците, ще пратя на всички IBAN и сумата. Само много моля всеки да напише името и ника си в графата за изпращач и допълнителни бележки, че после ми е трудно да гадая кой за какво е пратил пари.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #23
                  От: Нова поръчка от Китай

                  Колега има разминаване ето тук.-8. Евгени turboto - Wheel spacer 6х139,7 (38мм) - 4 бр.;...........ТРЯБВА да са 50мм
                  sigpic

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нова поръчка от Китай

                    И за мен няма проблем да е с кораб.Стига да дойдат на по добра цена.
                    0885022939 Недрет

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нова поръчка от Китай

                      Изпратил съм ЛС на всички с цената и IBAN.
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нова поръчка от Китай

                        Вероятно все пак ще доставя стоките с ДХЛ, тъй като настъпиха малко промени в поръчката. Тежките неща ще ги поръчам другия път с кораб.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нова поръчка от Китай

                          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                          Колеги, това е списъка с желаещи за доставка от Китай. ...
                          Благодаря ти за бързите отговори на лични, аз засега ще пропусна шнорхела - доста други неща има да препипам по Рънъра, докато влезе отново в строя. Ако Stef BMW няма нищо против, ще се радвам да проверя неговия шнорхел как ляга на моята Тойота, преди да го изпратиш към Стара Загора. Не съм на 100% сигурен дали ще пасне, и това е още една причина да не се включвам засега.
                          Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                          TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Нова поръчка от Китай

                            Извинявам се на всички за забавените отговори, но не бях вкъщи тия дни. Значи, отказах се категорично да поръчвам шнорхели с куриер, защото стоките стават безсмислено скъпи. Поисках да ми дадат цена само за хъбовете и фланците, като се надявам искрено тоя път да дадат разумна цена. Може би ще бъдат малко по-скъпи, около 170 лв. за чифт, но ще изчакам все пак отговора им, да не ме изненадат отново. Ще пиша на всички, които поръчаха и ако са съгласни, ще ми пратите парите. Възможно е да не отговарам веднага на ЛС, защото ще отсъствам от града през седмицата и не знам как ще съм с достъпа до интернет, затова ако някой иска да пита нещо, да звъни след 18 часа.
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • #29
                              От: Нова поръчка от Китай

                              Предположенията ми този път се оказаха верни, но още един колега се отказа и затова поръчката се отлага за неизвестно време. На колегите, които ми преведоха пари ще ги върна в първият удобен момент, понеже не съм в София до края на седмицата.
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • #30
                                От: Нова поръчка от Китай

                                По молба на колеги ще направя една поръчка в края месеца само за хъбове. Ще бъдат доставени с куриер, затова цената много зависи от теглото на пратката, но разликата с предишната доставка едва ли ще е значителна. Който иска да се включи, да пише на ЛС. Нямам постоянен достъп до интернет, затова може да отговарям със закъснение.
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X