Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да отида за Ауспух-а?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде да отида за Ауспух-а?

    Здравейте.
    Мичо доста време вече го карам с прекалено "отпушено" гърне. Време е да се направи генерацията, защото така не се издържа.(аз си свикнах)
    Имам заглушител, който искам да го монтирам на мястото на катализатора. След него някаква тръба и ако се събере старото(огромно) крайно гърне и то да се сложи, ако не.... Само резонаторното и малко кривки.

    Ходих при един арабин и след 10к уговорки.... цената която предложи не ме устрои и си тръгнах. В Крафт само наминах, погледах цените и си тръгнах.

    Предложете ауспухДжия, на който му се работи, а не келепирства.

    Район София.
    Мнения и препоръки за сервизи, гаражчета и т.н са добре дошли.

  • #2
    От: Къде да отида за Ауспух-а?

    Има един сервиз, който съм ползвал за две коли и съм сменил всички им гърнета и катализатори. Не знам как са цените сега но работят пъргаво и не претупват работата. Сервиза се намира ъгъла на бул. Андрей Ляпчев и бул. Климент Охридски. Има и магазин за джанти до тях. Друго място е МКомплект 33 в дружба. Не знам как са им цените, но също са добри и правят системата както искаш.

    Коментар


    • #3
      От: Къде да отида за Ауспух-а?

      Щом Крафт ти е скъпо, пробвай МКомплект. Още повече, щом ще си носиш чаркалаците. Ако не ти харесат - има едни много читави момчета, точно до 1-во районно. Аз дълго време съм им ползвал услугите с най-различни коли и никога не са се излагали. От известно време не съм ги посещавал, понеже смених адреса и вече са ми малко далече.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #4
        От: Къде да отида за Ауспух-а?

        За последните три коли ползвам този сервиз. Досега съм доволен. Собственика е "наш" човек, разбира си от работата и дава много прилични цени, особено за джиповете.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:auspusi.jpg
Прегледи:1
Размер:619.4 КБ
ID:5199740
        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
        0898777327

        Коментар


        • #5
          От: Къде да отида за Ауспух-а?

          Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
          Предложете ........
          Абе има знаиш, един ккостинбродски пропаднал алкохолик, скандалджия и скъпчия, Деду Некуй си, та той май има канал, телподаващо, две леви рЪце .....
          П.П.Извинявай, ама сега ти видях темата ......и да не е този уикенд, че записани са повече от капацитета на гаража
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            От: Къде да отида за Ауспух-а?

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Абе има знаиш, един ккостинбродски пропаднал алкохолик, скандалджия и скъпчия, Деду Некуй си, та той май има канал, телподаващо, две леви рЪце .....
            ... и си търси някой без гърнета, па може и без мостове, да направи път до Ряката през една противопожарна просека..... Абе.... не гу пУзнавам!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #7
              От: Къде да отида за Ауспух-а?

              Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
              Щом Крафт ти е скъпо, пробвай МКомплект. Още повече, щом ще си носиш чаркалаците. Ако не ти харесат - има едни много читави момчета, точно до 1-во районно. Аз дълго време съм им ползвал услугите с най-различни коли и никога не са се излагали. От известно време не съм ги посещавал, понеже смених адреса и вече са ми малко далече.
              Само за протокола - тези до 1-во районно вече не са там. Минимум от година. Събориха постройките в тази част и сега строят някаква огромна сграда. Просто ми е в квартала и често минавам оттам.

              А конкретно по темата - и аз съм с две ръце за Дядо Владо
              С "Фармахим" - непобедим
              Дизел - само дънки!

              Коментар


              • #8
                От: Къде да отида за Ауспух-а?

                Гърнето е оправено и моделирано от бай `Танас. Намерих го в кв. Слатина до прелеза. От първото до крайното гърне го направи. Беше доста тежко изпитание, като се има напрадвид, че беше стабилно почерпен.... 8 часа го прави.
                Както и да е. Самурая сега е като пчеличка. Не е истина колко е хубаво да имаш гърнета(грънци, дет вика бай Танас)! СТРАХОТНО! Самурая вози по-меко.

                Работи меко казано евтино човекО, за 30лв. Направи цялата магария... Много изпипва работата, само да не е пийнал че тогава един ден не ти мърда за каквото и да е.



                Благодаря на всички отзовали се! Направих 2 стабилни шева с телоподаващото(горд)..... и се почва търсенето. Има ли ТП, не ти трябва нищо друго.

                Коментар


                • #9
                  От: Къде да отида за Ауспух-а?

                  Aко не е късно

                  Гърнета от неръждавейка

                  Емил Христов,
                  ул. Вела Чорбова 40Б - (Около Централни Гробища, по пътя за битака)
                  02 839-25-42

                  Изтърбушва и запушени катализатори, без да оставя външни следи от интервенцията....
                  #



                  АУПУСИ - "ЛАЗАРОВ"
                  София, кв. "Левски", ул. "Дряновски манастир" 6

                  Тел. 8451749, 0888941273
                  AUDI Q5, 2TDI

                  Коментар


                  • #10
                    От: Къде да отида за Ауспух-а?

                    Здравей, и аз имам проблеми с гърнето, може ли да ми кажеш къде се намира точно този човек, защото май в Слатина има няколко подлеза)))мерси предварително.

                    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                    Гърнето е оправено и моделирано от бай `Танас. Намерих го в кв. Слатина до прелеза. От първото до крайното гърне го направи. Беше доста тежко изпитание, като се има напрадвид, че беше стабилно почерпен.... 8 часа го прави.
                    Както и да е. Самурая сега е като пчеличка. Не е истина колко е хубаво да имаш гърнета(грънци, дет вика бай Танас)! СТРАХОТНО! Самурая вози по-меко.

                    Работи меко казано евтино човекО, за 30лв. Направи цялата магария... Много изпипва работата, само да не е пийнал че тогава един ден не ти мърда за каквото и да е.



                    Благодаря на всички отзовали се! Направих 2 стабилни шева с телоподаващото(горд)..... и се почва търсенето. Има ли ТП, не ти трябва нищо друго.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X