Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гумени стелки за Pajero 2.8 TDI 97 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гумени стелки за Pajero 2.8 TDI 97 г.

    Колеги, моля да ми препоръчате от къде мога да си купя качествени гумени стелки със страничен борд. Тези с които купих джипа бяха само предни и много качествени, с около 2-3 см. страничен борд, напълно достатъчен да върши работата, за която е предназначен. Лощото е, че шофьорската вече сдаде багажа, освен това липсват задни. Тези подобия, които видях на 1-2 места нямат нищо общо със съществуващите, бордът им е излишно висок и ги прави невероятно грозни, в буквалния смисъл "легени", материалът е под всякаква критика. В случай, че някой знае магазин или търговец, предлагащ въпросния артикул, ще бъда безкрайно признателен ако го сподели:-)

    Поздрави!

  • #2
    От: Гумени стелки за Pajero 2.8 TDI 97 г.

    Оф, и аз срещам същите проблеми с намирането на читави стелки. Пордуктите с марка "LAMPA" са от добър материал например, но неподходящи за джип. Други разни боклуци съм купувал, и освен че грозни, изкарват по няколко месеца.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Гумени стелки за Pajero 2.8 TDI 97 г.

      Скоро/преди 3 месеца / купих от Бриколаж за някъде около 26 лева 4 бр. тип "корито" и се оказаха добри.
      За съжаление не помня как се казваха, а и не пише нищо на тях.
      Стоят на шестограми/като пчелна пита/ и са еластични, но дебели и тежки.
      Life is too short to drive dull cars!

      Fight global warming !
      ... turn on your A/С !

      Коментар


      • #4
        От: Гумени стелки за Pajero 2.8 TDI 97 г.

        Аз преди 3 месеца си купих двойни стелки също от "Бриколаж". Двойни в смисъл, че са гумена основа с текстилна вложка, която се закрепва с капси. Пасват идеално - и по размер и по цвят /при мен салона е в сиво/. Бордът на на гумента основа е точно до пластмасовата лайсна на мокета на пода. Материалите са много качествени. Цената е също "идеална" - 57.00 лв . Цената е за предни и задни стелки. Задните са на същия принцип като предните - отделя се текстилната вложка и остава само гумено коритце ;0).
        Последно редактирано от DimitarNikolov; 28-07-10, 14:03.
        Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
        Бахти, как се изказах...

        Коментар


        • #5
          От: Гумени стелки за Pajero 2.8 TDI 97 г.

          Първоначално публикуван от DimitarNikolov Преглед на мнение
          Аз преди 3 месеца си купих двойни стелки също от "Бриколаж". Двойни в смисъл, че са гумена основа с текстилна вложка, която се закрепва с капси. Пасват идеално - и по размер и по цвят /при мен салона е в сиво/. Бордът на на гумента основа е точно до пластмасовата лайсна на мокета на пода. Материалите са много качествени. Цената е също "идеална" - 57.00 лв . Цената е за предни и задни стелки. Задните са на същия принцип като предните - отделя се текстилната вложка и остава само гумено коритце ;0).
          Утре паля гумите към Бриколаж. Дано да имам късмет, това което описваш е нещо изключително.
          Поздрави!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X