Обява

Свий
Няма добавени обяви.

какъв джип за лов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • какъв джип за лов

    Колеги аз по принцип имам Мицубиши Л200 1995г. 2.5ТД 4ВД ползвам го предимно за лов не съм му правил никакъв вид реформи но ми се иска или да си остана с него и ако остана какво бих могъл да направя за да му увелича проходимоста освен калните гуми или ако може някой да каже за марка и модел джип който би се представял по добре от моя. С една дума ако може мнение за добър по проходимост джип с добри блокажи и тем подобни неща.

  • #2
    От: какъв джип за лов

    Колега,за лов е много общо понятие според мен.Много ловджии си ползват дипките до първата полянка след асфалта.
    След това или пеша,или някой уаз или нива.Според мен прежалената джипка минава почти навсякъде,така,че
    пълно щастие няма.Сега ще се почне,с мойта джипка където съм минавал друга не може да мине!Успех в търсенето.
    Може да хвърлиш едно око на тази тема.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=24547
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      От: какъв джип за лов

      От къде си колега?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: какъв джип за лов

        от Попово съм значи освен за лов ще го ползвам и за разходки извън пътя просто любителски но на по сериозни терени кефи ме това така че искам сигурна джипка а не само да се каже че е 4х4 а да не може да вари в калта.

        Коментар


        • #5
          От: какъв джип за лов

          Най-голям мерак имам за Паджеро къса база 2.8 ТДИ може и по-мощен дизел ако има.

          Коментар


          • #6
            От: какъв джип за лов

            Здрав, здрав, колко да е здрав,
            но определено ти трябва с цял мост отпред както те чета.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: какъв джип за лов

              Ако нямаш отзад пълен блокаж може да се сложи.Това доста ще подобри проходимостта.Допълнителна сваляема тежест в товарното.Кастрене и нови брони лебедка евентуално---.Цял преден мост.
              Или друг джип .

              Коментар


              • #8
                От: какъв джип за лов

                Най-добре друг джип, попрочети малко из форума и ще се поориентираш, все пак освен проходимост има и други неща, зависи от предпочитанията, иначе всеки би похвалил марката , която има или е имал,... успех с търсенето.
                I want out !!!

                Коментар


                • #9
                  От: какъв джип за лов

                  Най-вече както спомена колегата по-горе,за гора и за офф,джипката трябва да е прежалена а избора за марка и модел си остава за теб
                  Suzuki Samurai 1.3
                  Диян Димитров - 0897875292

                  Коментар


                  • #10
                    От: какъв джип за лов

                    Ако това от аватара е твоят джип,друг не ти трябва,според мен.Само го прежалваш и си готов!
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • #11
                      От: какъв джип за лов

                      Първоначално публикуван от don_baro1 Преглед на мнение
                      Колеги аз по принцип имам Мицубиши Л200 1995г. 2.5ТД 4ВД ползвам го предимно за лов не съм му правил никакъв вид реформи но ми се иска или да си остана с него и ако остана какво бих могъл да направя за да му увелича проходимоста освен калните гуми или ако може някой да каже за марка и модел джип който би се представял по добре от моя. С една дума ако може мнение за добър по проходимост джип с добри блокажи и тем подобни неща.
                      Здрасти колега,макар да съм фен на японските,не мога да не коленича пред "Г"класата на Мерцедес и същия такъв,но ще те излъжа дали австриец беше само че го наричат"пух".Тава са двата идейлни джипа за лов.Ловец съм и съм ги виждал в реална ситуация.Друг е въпроса за цената,но това са си джипове.Аз друг не бих взел.Да до там стигаха и самурайчета и уазки, но "Г"класата си е класа.Виж и по офроуд състезанията с какво са повечето учасници "Г" класи факт!
                      имах и Toyota Rav 4 2006g.
                      Mitsubishi Lancer 2008g.
                      Honda CR-V 1998г.
                      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                      Коментар


                      • #12
                        От: какъв джип за лов

                        Първоначално публикуван от pavle Преглед на мнение
                        Виж и по офроуд състезанията с какво са повечето учасници "Г" класи факт!
                        Ъъъ нъц,вече повечето са с мицубишита май,Г-тата станаха малцинство.Иначе забелязвам,че по обявите взеха да се появяват и такива на що годе нормални цени (4000-5000 лв.) като за старт на проект "проходим и безпроблемен джип".

                        Коментар


                        • #13
                          От: какъв джип за лов

                          Първоначално публикуван от don_baro1 Преглед на мнение
                          от Попово съм значи освен за лов ще го ползвам и за разходки извън пътя просто любителски но на по сериозни терени кефи ме това така че искам сигурна джипка а не само да се каже че е 4х4 а да не може да вари в калта.
                          Колега,ако искаш обади се да направим една разходка около Разград или около Попово-да видим от къде искаш да минаваш и от къде не.Така ще разберем дали твоя ще ти свърши работа или не.
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X