Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TMC за Garmin nuvi

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: TMC за Garmin nuvi

    На сайта на Garmin.BG преди около една-две седмици бяха обявили че от днес - 29 април 2011 ще бъде пусната трафик информацията... До момента с моето Гарминче Нуви 3790 (свалил съм нужния ъпдейт) нищо не се хваща. Някой дали има достоверна информация какво става? ПОнеже сега и на сайта им липсва всякаква информация, касаеща пускането на трафик информацията....
    Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

    Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

    Коментар


    • #32
      От: TMC за Garmin nuvi

      Работи вече трафика - от Гармин БГ ми пратиха ключ ! За сега изглежда добре - София е осеяна от ремонти и задръствания - ще видим доколко ще е полезна информацията по време на шофиране.

      Коментар


      • #33
        От: TMC за Garmin nuvi

        Пращаш на кой адрес инфото - предполагам освен номера на приемника трябва още нещо - какво?
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • #34
          От: TMC за Garmin nuvi

          Пращаш на office @ geotrade.bg само ID на приемника.
          Те ти връщат код който вкарваш в същото меню от където четеш ID то.

          Коментар


          • #35
            От: TMC за Garmin nuvi

            Опитах се да изпратя ID на приемника невалиден имейл адрес ми съобщава....

            Коментар


            • #36
              От: TMC за Garmin nuvi

              надявам се не си оставил интервалите покрай @ в имейла !?

              Коментар


              • #37
                От: TMC за Garmin nuvi

                Точно това направих ... проблема е решен.Благодаря ,чакам кода.

                Коментар


                • #38
                  От: TMC за Garmin nuvi

                  Има интересен казус - за всички потребители на Доживотен трафик (например 37хх) - Защо трябва да пращам кода на приемника си при положение че би трябвало аз автоматично да съм абониран за всичките трафик-доставчици???

                  Какво би се случило ако за всяка страна която има трафик излъчване трябва да пращам за са получавам код за разкодиране - това е глупаво...

                  Отделно не мисля че е редно ТУК в този форум да си сменяме мейла на гармин.бг а там на самия сайт да няма никаква информация по въпроса...
                  nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                  Коментар


                  • #39
                    От: TMC за Garmin nuvi

                    Гармин.бг се нагърбиха да генерират кодове на клиенти, които са нетърпеливи, защото гармин.бг обещаха нещо което реално не зависи от тях и сега са в неловка ситуация. Гармин САЩ ако си бяха свършили работата нямаше да има нужда гармин.бг да се занимават с това сега.

                    Що се отнася за това, че настоящите собственици на 3790 трябва да получат отключващи кодове само ще кажа да се радвате, че са безплатни, защото гармин.бг доста се бориха за това!!! Трафика не е безплатна услуга и е включена в цената на трафик приемника - безплатен обяд няма както предполагам знаете. В цената на старите уреди не сте платили трафик услуга за България и бъдете малко благодарни за труда на поне 20 човека, които направиха всичко това възможно!

                    И по 10лв да ВИ даваха от гармин.бг за да ви отключат GPS-сите сигурно пак щяха да се намерят хора да обясняват, че това е обидно за тях, защото времето им струва повече... трагична работа...

                    Коментар


                    • #40
                      От: TMC за Garmin nuvi

                      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                      Гармин.бг се нагърбиха да генерират кодове на клиенти, които са нетърпеливи, защото гармин.бг обещаха нещо което реално не зависи от тях и сега са в неловка ситуация. Гармин САЩ ако си бяха свършили работата нямаше да има нужда гармин.бг да се занимават с това сега.

                      Що се отнася за това, че настоящите собственици на 3790 трябва да получат отключващи кодове само ще кажа да се радвате, че са безплатни, защото гармин.бг доста се бориха за това!!! Трафика не е безплатна услуга и е включена в цената на трафик приемника - безплатен обяд няма както предполагам знаете. В цената на старите уреди не сте платили трафик услуга за България и бъдете малко благодарни за труда на поне 20 човека, които направиха всичко това възможно!

                      И по 10лв да ВИ даваха от гармин.бг за да ви отключат GPS-сите сигурно пак щяха да се намерят хора да обясняват, че това е обидно за тях, защото времето им струва повече... трагична работа...
                      В интерес на истината - Събине - прав си.... Хем е за смях работата, хем си е малко тъжно...
                      Според мен - сега трябва да видим дали и доколко работи адекватно на реалността трафик информацията... Защото това е една от най-полезните функции, особено в градове, които си ги знаем предварително. Аз например нямам нужда "тутурутката" да ме води до работата в София (прекрасно знам и по-преките, и по-добрите пътища до нея). За познати терени най-важното е да ти съобщи къде са тапите и да ти покаже разумни алтернативи.... Дано да сработи коректно функцията!!!
                      Едно от полезните неща е!!!!
                      Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                      Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                      Коментар


                      • #41
                        От: TMC за Garmin nuvi

                        Който не иска да чака да му пратят ключ от garmin.bg и само да натоварваме излишно хората с тези наши ключове, може да си го отключи и сам:
                        FID/PID/RGN/VEND

                        30721/1/1/1
                        Последно редактирано от GM™; 29-04-11, 21:27.

                        Коментар


                        • #42
                          От: TMC за Garmin nuvi

                          И къде пишеш генерирания ключ ?
                          Не разбрах кои нувита го поддържат.

                          Коментар


                          • #43
                            От: TMC за Garmin nuvi

                            Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                            В интерес на истината - Събине - прав си.... Хем е за смях работата, хем си е малко тъжно...
                            Според мен - сега трябва да видим дали и доколко работи адекватно на реалността трафик информацията... Защото това е една от най-полезните функции, особено в градове, които си ги знаем предварително. Аз например нямам нужда "тутурутката" да ме води до работата в София (прекрасно знам и по-преките, и по-добрите пътища до нея). За познати терени най-важното е да ти съобщи къде са тапите и да ти покаже разумни алтернативи.... Дано да сработи коректно функцията!!!
                            Едно от полезните неща е!!!!
                            Ами аз трафика го тествам от 6 месеца. Ако след за още 6 месеца се е развил колко за последните 6 ще имаме една перфектна услуга! В момента е доста информативна информацията която подават от столичният трафик център, но имаме още много работа. Нещата хич не са прости.

                            Коментар


                            • #44
                              От: TMC за Garmin nuvi

                              Поствайте и снимки плиийз!

                              Коментар


                              • #45
                                От: TMC за Garmin nuvi

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Ами аз трафика го тествам от 6 месеца. Ако след за още 6 месеца се е развил колко за последните 6 ще имаме една перфектна услуга! В момента е доста информативна информацията която подават от столичният трафик център, но имаме още много работа. Нещата хич не са прости.
                                Ха - ДАНО!!!


                                Утре, като се разходя тук-там и ще пусна няколко снимки, ако сработи де....
                                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X