Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доработки за Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доработки за Нива

    Може ли някой да даде идея откъде да си намеря дълъг багажник за покрива на Нива? Също така искам да сложа тръби под вратите, защото не мога да я вдигам с Джака. Търся кой да ми направи шнорхел, но да включи към него и диференциали и т.н., с други думи - човек, който много добре знае какво прави.

  • #2
    Re: Доработки за Нива

    Първоначално публикуван от atsvetkov
    Може ли някой да даде идея откъде да си намеря дълъг багажник за покрива на Нива? Също така искам да сложа тръби под вратите, защото не мога да я вдигам с Джака. Търся кой да ми направи шнорхел, но да включи към него и диференциали и т.н., с други думи - човек, който много добре знае какво прави.
    Твоят човек е Blacksmith
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      Кой е той?

      Коментар


      • #4
        А може и аз да ти свърша работа ...

        Коментар


        • #5
          ОК. Дай подробности. Ако искаш, може и по телефона.

          Коментар


          • #6
            Може !

            Коментар


            • #7
              Кой беше телефона?

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от atsvetkov
                Кой беше телефона?
                blacksmith e Андрей Гуляшки - 0889995535 прави всякакви чудеса с метал и ламарина, скоро ще пусна снимки от тунинга на една Г-класа, отне 4 месеца ама стана уникален автомобил, мисла че LJ73 си прави нещо при него можеш да го питаш
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  има още малко работа по моята и ще пусна снимки... повдигнах си броните и скъсих теглича /преди стърчеше към 20см назад/... махнах оригиналните стопове от бронята и си купих такива за калниците...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X