Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Житие и страдания на едно РОКИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Житие и страдания на едно РОКИ

    Гена, след като чух мнението на Илийката за Г-егата, си мисля че тия Убавини у Рокито може да ги набуташ и в Г-то, с неизменната помощ на Крум, разбира се
    Е, т`ва си е мое мнение де, все пак има стара лЬОбов, дето гледам се засилва

    Коментар


    • От: Житие и страдания на едно РОКИ

      Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
      Гена, след като чух мнението на Илийката за Г-егата, си мисля че тия Убавини у Рокито може да ги набуташ и в Г-то, с неизменната помощ на Крум, разбира се
      Е, т`ва си е мое мнение де, все пак има стара лЬОбов, дето гледам се засилва
      Да ти кажа честно, май, освен лебедката, нищо друго не е по мярка. Пък и нямам евтино решение да накарам Гегата да върви колкото Рокито. Вярно, че все някога ще дойде момента на изкърпване при Джипче Роки, но на фона на всички други разходчета...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Житие и страдания на едно РОКИ

        Еми... Продава се!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Житие и страдания на едно РОКИ

          Заформя се нова лИбоФ усещам

          Успех в продажбата Гена.

          Коментар


          • От: Житие и страдания на едно РОКИ

            Браво,според мен това е правилното решение.

            Коментар


            • От: Житие и страдания на едно РОКИ

              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
              Браво,според мен това е правилното решение.
              Ще видим! Да не станат две... решения, че ми писна от... автопарк.
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Житие и страдания на едно РОКИ

                С прискърбие съобщавам, че след кратък престой при новия си собственик, Джипче Роки се позиционира на последното си (вероятно) местодомуване, а именно, моргата в Царева ливада. В обявата не се споменава нищо за подобренията, правени по него. За сега е цяло на снимките, но може и да са стари.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Rocky-last.jpg
Прегледи:1
Размер:46.4 КБ
ID:5525973

                Мисля, че темата може да бъде заключена, с оглед на заглавието....
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Житие и страдания на едно РОКИ

                  Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                  С прискърбие съобщавам, че след кратък престой при новия си собственик, Джипче Роки се позиционира на последното си (вероятно) местодомуване, а именно, моргата в Царева ливада. В обявата не се споменава нищо за подобренията, правени по него. За сега е цяло на снимките, но може и да са стари.

                  [ATTACH=CONFIG]636009[/ATTACH]

                  Мисля, че темата може да бъде заключена, с оглед на заглавието....
                  Това е най-хубавата тема за Роки!!!!!!
                  Когато си говорим с Горчев за клуб "Дайхацу Роки" - София, винаги съм казвал да те изберем за почетен член / нищо че караш "тъщовоз - бял фон с два мигача"/ и то е точно, заради темата ти. Доста хора са я чели по няколко пъти и са взимали идеи за техните Рокита. Така че аз смятам темата да си остане за поколенията - на мен си ми харесва......мнооооооого.
                  Жалко, че новия собственик....постъпи така с "убавото джипче", остави ми и Горчев му даде секретните гайки един ден преди да го продаде на тия мошеници от "....Ливадата"
                  Като знам миналата зима колко пъти му чистих снега на паркинга......направо ме става яд, ама.....

                  Коментар


                  • От: Житие и страдания на едно РОКИ

                    Всеки има право, а вероятно и основателна причина, да разполага със собствеността си, както намери за добре. Темата не е триене, но понеже е за конкретното Роки, мисля че снимката е добра за завършек на житието...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X