Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Житие и страдания на едно РОКИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Вече и аз с Роки!

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Що не минеш да я видя че ми е интересно?
    Заповядай в бокса на Куадра!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #32
      От: Вече и аз с Роки!

      Утре ако не ми изскочи няква работа като нищо ще се натреса.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #33
        От: Вече и аз с Роки!

        Иди малко да проконтролираш процеса, че аз чак следобяд...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #34
          От: Вече и аз с Роки!

          А да бе контрол, най-мноо да му направя тест драйФ и да трябва да си го купувам после
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #35
            От: Вече и аз с Роки!

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            А да бе контрол, най-мноо да му направя тест драйФ и да трябва да си го купувам после
            Тая нощ няма да спя! Ще мисля цена....
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #36
              От: Вече и аз с Роки!

              И аз няма да спя-искам да го видя това с ресьорите и панхарда!
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • #37
                От: Вече и аз с Роки!

                Ако тази щанга е разбита, много лесно можете да разберете дали клатенето е от нея. Просто я махнете. При мене след лифт, щангата окъся и се наложи да я отстраня. Никаква промяна във возията. Казват, че трябвало да се намали стабилността при завой на асфалт. До 140км няма разлика. Над тази скорост джипката не знаеше къде се намира и с щангата.Само, че моята щанга беше със здрави тампони преди отстраняването.
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • #38
                  От: Вече и аз с Роки!

                  Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                  И аз няма да спя-искам да го видя това с ресьорите и панхарда!
                  Стига бре! Едва ли съм купил нещо нестандартно, пък и едва ли е първото Роки, което виждате! Най-вероятно аз бъркам нещо....

                  Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                  Ако тази щанга е разбита, много лесно можете да разберете дали клатенето е от нея. Просто я махнете. При мене след лифт, щангата окъся и се наложи да я отстраня. Никаква промяна във возията. Казват, че трябвало да се намали стабилността при завой на асфалт. До 140км няма разлика. Над тази скорост джипката не знаеше къде се намира и с щангата.Само, че моята щанга беше със здрави тампони преди отстраняването.

                  Я! Поне един си призна за щангата... Ще го пробвам и това, колега!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #39
                    От: Вече и аз с Роки!

                    Поздравления за придобивката. Няколко пъти съм се возил в такова ДЖИП-че-Роки; много съм впечатлен, то е горско танк-че.

                    Със здраве да си го караш!

                    Отделни поздравления към рок-екипа за хубавата игра на думи. Това е от любимите ми спортове и винаги се радвам на оригиналните и изящни постижения в него.

                    Поздрави!
                    Искам България чиста!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Вече и аз с Роки!

                      Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
                      Поздравления за придобивката. Няколко пъти съм се возил в такова ДЖИП-че-Роки; много съм впечатлен, то е горско танк-че.

                      Със здраве да си го караш!

                      Отделни поздравления към рок-екипа за хубавата игра на думи. Това е от любимите ми спортове и винаги се радвам на оригиналните и изящни постижения в него.

                      Поздрави!
                      Благодаря, Спасе! Ще се повозим някой ден! Поздрави!
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #41
                        От: Вече и аз с Роки!

                        Здравейте с днешна дата. Въпросната щанга е свалена. За съжаление с рязане на единия болт и то откъм здравата втулка, но нямаше как да се свали по друг начин. Сега излезе проблема с намирането на тия втулки. В представителството на Дайхатсу казаха "поръчка" и до 20-25 дни. Никъде другаге не я намерихме. Друг вариант е да се отрежат ушите и да се подменят с други, за които има втулки. Но преди това искам да потърся. Казвайте откъде пазарувате части за Дайхатсу. Ето малко снимки:



                        Значи трябват ми 122- 2 бр., 123 и 126.



                        А ето и преработения термостат:





                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #42
                          От: Вече и аз с Роки!

                          Ударете едно рамо бре, колеги! Не купувате ли части за вашите Жипки?
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #43
                            От: Вече и аз с Роки!

                            Преди всичко-честито добиче!
                            А,за люлеенето моята версия е менте-амове!Брах такива ядове също с новички Монро(само,че синички)!За мен това е марката амове с най-много ментета в Бг!
                            Докато са студени са перфектни!След първите 5 км. обаче ставаше страшно!Виж люлее ли се добичето сутрин веднага след тръгването и пиши.Докато са още студени може да го разтриеш през по-големи неравности,за да си по-сигурен.После след,като загреят,ако са ментета все едно нямаш амове изобщо!
                            много автомати-слаби резултати!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Вече и аз с Роки!

                              Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                              Преди всичко-честито добиче!
                              А,за люлеенето моята версия е менте-амове!Брах такива ядове също с новички Монро(само,че синички)!За мен това е марката амове с най-много ментета в Бг!
                              Докато са студени са перфектни!След първите 5 км. обаче ставаше страшно!Виж люлее ли се добичето сутрин веднага след тръгването и пиши.Докато са още студени може да го разтриеш през по-големи неравности,за да си по-сигурен.После след,като загреят,ако са ментета все едно нямаш амове изобщо!
                              Мислих си за това, но клатенето започва веднага. И е само ляво-дясно по надлъжната ос. Иначе, ако скочиш от неравност или спящ полицай, веднага стабилизират... Ще оправим тая щанга, пък ще видим.

                              П.П. Благодаря!
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • #45
                                От: Вече и аз с Роки!

                                Пробва ли в Euro 07?
                                За съжаление понякога остава вариянт изписване.
                                Сега се сещам, че в раздела "Търговски партньори" имаше такова предложение - човека не го познавам.
                                Life is too short to drive dull cars!

                                Fight global warming !
                                ... turn on your A/С !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X