Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо няма колеги с Тунинговани Гранд Витари в този раздел?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Защо няма колеги с Тунинговани Гранд Витари в този раздел?

    Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
    Привет!
    Аз съм с витара с двулитровия мотор да ти кажа честно съм много доволен...жалко, че май ще се наложи да я продавам..
    За Модераторите това не е обява...Все още не съм взел решение...
    Ако решиш звънкай и питай...тел. ми го има в моята тема...
    За повече информация погледни тук... Витарата на hun_ter
    Благодаря колега имаш смс.
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #17
      От: Защо няма колеги с Тунинговани Гранд Витари в този раздел?

      В темата са се изказали колеги, които наистина са много в час.

      Така че това го чети, ако искаш и мнението на аматьор.

      Почти не съм виждал "Гранд Витара" на офроуд разходка - даже лека. Обяснявам си го с две причини:

      1. Моделът е по-нов, цената още е висока, а почти никой няма да вкара скъпа машина в гората;

      2. Изглежда има някаква истина в това, че колкото по-модерен е един автомобил 4х4, толкова повече се отдалечава от джип като джип.


      И още нещо, коментар за твое мнение - пак от аматьор:

      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
      ... Джипа няма да е семeeн автомобил така че товарно пространство не се търси в случая.
      Най много да натовари 2-ма възрастни отпред + две деца отзад и чантите за пикника...
      Не се съчетават двете изречения, ама никак. Моят извод е, че искаш товарно пространство.

      Поздрави!
      Искам България чиста!

      Коментар


      • #18
        От: Защо няма колеги с Тунинговани Гранд Витари в този раздел?

        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
        Благодаря колега имаш смс.
        Привет!
        Позвъни ми сега...
        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
        .................................................................................................
        Е. Абу

        Коментар


        • #19
          От: Защо няма колеги с Тунинговани Гранд Витари в този раздел?

          Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
          Привет!
          Аз съм с газов инжекцион и вече 55х км нямам проблем...
          Не виждам проблем да се газифицира една жипка...стига да се сложи правилната газова уредба и да го направи кадърен майстор...при мен беше така...
          Направих справка тук:

          http://www.flashlube.bg/bg/applicati...load_file/159/

          Оказва се че няма проблемни двигатели на Cузуки до 2007 с меки легла на клапаните.

          Поздрави
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #20
            От: Защо няма колеги с Тунинговани Гранд Витари в този раздел?

            Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
            Привет!
            Позвъни ми сега...
            Не мога преди 30-ти
            Пратих ти мейла ми.
            Поздрави
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • #21
              От: Защо няма колеги с Тунинговани Гранд Витари в този раздел?

              Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
              В темата са се изказали колеги, които наистина са много в час.

              Така че това го чети, ако искаш и мнението на аматьор.

              Почти не съм виждал "Гранд Витара" на офроуд разходка - даже лека. Обяснявам си го с две причини:

              1. Моделът е по-нов, цената още е висока, а почти никой няма да вкара скъпа машина в гората;

              2. Изглежда има някаква истина в това, че колкото по-модерен е един автомобил 4х4, толкова повече се отдалечава от джип като джип.


              И още нещо, коментар за твое мнение - пак от аматьор:



              Не се съчетават двете изречения, ама никак. Моят извод е, че искаш товарно пространство.

              Поздрави!
              Прав си колега.
              Направил съм си табличка с размерите и характеристиките на различните джипки
              За съжаление не мога да ъплоудна файла
              Оказва се че Сузуки Витара ДБ е с размера на Астра Ф Хечбек
              Астра съм карал и в града не е проблем за паркиране.
              Късата база Витара е с дължината на Корса
              Има ли колеги каращи на метан Сузуки Витара ДБ?
              Ако има с кой двигател са?
              Какви ви са впечатленията от 2.5V6, става ли за гората?
              Поздрави
              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • #22
                От: Защо няма колеги с Тунинговани Гранд Витари в този раздел?

                Накрая да ти кажа: Вземай какъвто джип ти е на сърце. За лек офф стават всички джипове, даже и паркетниците. А ако разбереш, че не е това твоят джип-винаги можеш да го продадеш(на загуба естествено), и да си вземеш по-истински.
                Успех с покупката, и да се похвалиш като го вземеш.[/QUOTE]

                Коментар


                • #23
                  От: Защо няма колеги с Тунинговани Гранд Витари в този раздел?

                  Колега, това за Гранд Витарата, не е лоша идея като модел, (въпреки че аз карам старата). Този модел ще ти предложи малко повече комфорт от по-старата, а за това как ще се държи като динамика спокойно бих се доверил на мнението на Иван Попов. И понеже малко повече от 2-3 часа днес се рових по обяви да си търся джанти точно от Гранд Витара видях колко много обяви има за такива на части, така че предполагам няма да са много скъпи частите втора употреба. А и ако не те притеснява може да си вземеш и с десен волан, такива имаше на много изгодни цени и къса и дълга база. Управлението не е проблем нито в гората нито в града, лек проблем е извън града с изпреварванията, но се преживява.
                  Успех с избора и покупката!!!
                  Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                  0899 00 2221 Николай Динков
                  skype: kokonp

                  Коментар


                  • #24
                    От: Защо няма колеги с Тунинговани Гранд Витари в този раздел?

                    късно видях темата, та аз карам гранд витара къса база 2005г 1.6 бензин, за информация имам и обикновенна витара пак къса база .
                    Има вариант и вдигане с подложки имам всички чертежи и който поиска ще му ги дам. Като двигател съм доволен и в гората не съм имал проблеми , на дълъг пък ако е хубав пътя ок поддържа 140-150 нормално, като маневреност в града е супер , като комфорт няма база за сравнение , аз съм 180 и 95кг и ми е добре,определено мястото е повече от старата. Разход градско 11-12, в гората не съм я засичал.частите са по-скъпи но чак толкова.Ако някойго интересува нещо да пита............
                    А за двигател колкото повече, толкова повече, с 235/85/16 АТ май бяхагумите и по-голями не може да върти
                    Grand Vitara 2005g- за работа
                    Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
                    Lexus RX200t -2016г.-евридейката

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X