Обява

Свий
Няма добавени обяви.

daihatsu f20

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • daihatsu f20

    някой кара ли дайхатсу f20
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

  • #2
    Re: daihatsu f20

    само аз ли карам такава машина
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • #3
      Re: daihatsu f20

      Ако това е тъй нареченото Wildcat,познавам един пич дето има поне три.В каква връзка е въпроса.
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #4
        Re: daihatsu f20

        Не ... не е Wildcat !!
        Това е еквивалент на Suzuki LJ80, 1,6 бензинов, 4 степенна кутия, 59 киловата ..... 1979 ----> 1885

        Цъкни http://foto.fuoristrada.it/daihatsu/ark и гледай ...

        За сега не знам друг в форума да има такава машинка.

        УНИКАТ ! ....
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          Re: daihatsu f20

          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
          Не ... не е Wildcat !!
          Това е еквивалент на Suzuki LJ80, 1,6 бензинов, 4 степенна кутия, 59 киловата ..... 1979 ----> 1885

          Цъкни http://foto.fuoristrada.it/daihatsu/ark и гледай ...

          За сега не знам друг в форума да има такава машинка.

          УНИКАТ ! ....
          Понеже несъм много в час,затова си мислех,че на това му казват Wildcat.Точно такива три броя има моя познат,едното е бензиново 1,6,другите две са дизели.По едно време в Мобилето продаваха едно такова дизелово и в обявата го пишеха Wildcat,та затова съм останал с такова впечетление.Car Test,като специалист относно Даихатсу,ще ме светнеш ли кое е Wildcat?Предварително благодаря.
          П.П. този с F20 не е от форума.
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #6
            Re: daihatsu f20

            12r е кода на мотора 5 степена кутия имам проблем с раздатачната кутия
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • #7
              Re: daihatsu f20

              Разгледай тази галерия .... представени са ВСИЧКИ модели.
              http://foto.fuoristrada.it/daihatsu/anv
              http://foto.fuoristrada.it/daihatsu/amr
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #8
                Re: daihatsu f20

                Доста време разглеждах,и като гледам точно на това F20,му казват Wildcat.Обаче,ъ тези работи оспамих на колегата темата.Понеже с ДВГ и трансмисий съм малко скаран,само мога да предположа,че щом е с 5скорости,може ДВГ и/или скоростете да са сложени от някакъв по-нов модел.Пак се извинявам на колегата за отклонението от темата.Всъщност май трябва да каже повече за проблема с раздатката,изключва сама,шуми или прави нещо друго.Поздрави.
                Прикачени файлове
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • #9
                  Re: daihatsu f20

                  когато купих джипа нямаше бавни.собственика ме убеди ,4е просто са ги изолирали понеже е изклю4вала.като я разглобих леле мале.муфата която вклю4ва бързи бавни беше заварена за зап4атката. здрава зап4атка не беше останала .търсих къде ли не 4асти.не можах да намеря.накрая намерих майстор който произвежда зап4атки.направи ми вси4ките зап4атки със вси4ките му закалки циментации и забошлаив.сега джипа върви ,раздата4ната кутия работи.имам малко,виене и ако сложа в маслото добавка дали шумът ще из4езне.
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • #10
                    Re: daihatsu f20

                    Ми то ако е само шума-здраве...Ако зъбните колела са с прави зъби може от това да е шумна,пък и щом всички колела са правени не е чудно,че шуми.Не пречи да пробваш с добавка,ако не стане по-добре няма да стане по-лошо.На дифа на BMW-то на един приятел слагахме добавка,шума не изчезна,но доста намаля.Не си ли мислил,да замениш раздатката с друга,не от същият модел,но нещо близко?
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: daihatsu f20

                      раздатката е монтирана на скоросната кутия . трябва да е от същия модел ако река да я сменям.
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • #12
                        Re: daihatsu f20

                        двигателя е на тойота това го разбрах от автодатата а подобна раздатка видях на бмв бертоне .за да се уверя отидох на тойота сервиз и поисках да си купя чукче за делкото и без това беше за смяна и наистина се оказа че двг е на тойота модел hi lux 77- 96година доставиха ми го за броени дни . но за раздатката не можах да намеря информация
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • #13
                          Re: daihatsu f20

                          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                          двигателя е на тойота това го разбрах от автодатата а подобна раздатка видях на бмв бертоне .за да се уверя отидох на тойота сервиз и поисках да си купя чукче за делкото и без това беше за смяна и наистина се оказа че двг е на тойота модел hi lux 77- 96година доставиха ми го за броени дни . но за раздатката не можах да намеря информация
                          BMW Бертоне са прпоизводни на Роки и Фероза.Бертоне 1,6 е Фероза с двегател на BMW и външен фейслифт.Погледни раздатката на някоя Фероза за сравнение,не че ще намериш лесно и такава за смяна.Малко тъпо,че остана аз да ти давам съвети,понеже съм по-скоро "зяпач",но специялистите нещо си мълчат.Може да пуснеш сходна тема в общия 4Х4 раздел с молба за повече инфо.Там ще я прочетат повечко хора и можи нещо да излезе.Поздрави.
                          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: daihatsu f20

                            сложих добавка в маслото шума почти изчезна поздрави
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • #15
                              Re: daihatsu f20

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                              сложих добавка в маслото шума почти изчезна поздрави
                              Еее,това е добре,със здраве да си я търкаляш машинката.
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X