Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за RM250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за RM250

    здравеите колеги сиг вече ви е писанло да ви задавам вупроси за моето suzuki rm250 ,но пак искам да се допитам до вас вупросут ми е следният имам спукано радиаторче и ми капе антифриз от там след като го смукна и оправя с монтирането трябва ли да обезвъздушавам нещо и ако трябва от къде се прави,аа иии можете ли дa мии кажете колко антифриз събира като цяло ,извинявам с епредварително за леко тъпичките ми вупроси ,благодаря предварително

  • #2
    От: въпрос за rm 250

    Моля да ме извините за правописът

    Коментар


    • #3
      От: въпрос за rm 250

      Коя годинка е мотора?
      Yamaha WR 200

      Коментар


      • #4
        От: въпрос за rm 250

        Наливаш и палиш , няма никакво обезъздушаване
        0888 074 049

        Коментар


        • #5
          От: въпрос за rm 250

          Не е зле след като загрее мотора пак да провериш състоянието на антифриза.
          Незнам точно колко трябва да е количеството, но предполагам около 1.1л ,сложи си хубав антифриз, помага!

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за RM250

            50% антифриз 50% вода. След като налееш сместа запали мотора и след 2 3 минути провери пак.

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за RM250

              Колега, виж този мануал, много добре направен, всичко е описано, за РМ 2003г.:
              http://rapidshare.com/files/13193980...ice_Manual.rar
              Yamaha WR 200

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за RM250

                мерси за съветите ви колеги,утре евентуално ще го смъкна давам го за лепене слагам го,копувам един литър хубав антифриз дето кипии на 130 грa. наливам го и ако иска още доливам с вода А и още нещо не съм се заглеждал мн мн в маркучите,но ако реша да ги сменя горе долу можете ли да ме ориентирате за цената им моторът ми е 93-4

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за RM250

                  Сипваш,палиш и след това проверяваш,а ако трябва досипваш.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за RM250

                    Днес наЙ-накрая си залепих радиаторчето, Отидох при един от наЙ-големите специалисти в града и познаЙте с какво Учудване останах като почна да го лепи с поксипол Едно че досега разтривах, няма грам капчица, доволен съм, пък и ми взе 12 лв. Кеф маЙка
                    Последно редактирано от viki terzieva; 12-08-10, 12:57. Причина: Използвайте главни букви и "Й"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за RM250

                      Ами тука в до Бургас в с. Ветрен има едни майстори. И определено не лепят с поксипол. Така ,че те съветвам да си го наблюдаваш да не ти изиграе кофти шега. Иначе едно време на ладите и москвичите съм запоявал няколко радиатора с малко киселинка, калай и голям поялник. Последно на брат ми на реното и на старото АТВ запоявах преди 3 години по същата технология и е безотказно. А в действителност доколото знам си има технология за залепването, но не съм наясно точно каква.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос за RM250

                        Алумин, човек, АЛУМИН. Върви го запояваЙ с калаЙ , аргоново запояване му е маЙката, ама много зор да се намери такЪв професионалист
                        Последно редактирано от viki terzieva; 12-08-10, 12:59. Причина: Правопис

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос за RM250

                          Може да се запоява алуминий с поялник,но се прави чрез специална технология,ползва се боракс.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпрос за RM250

                            И моя радиатор капе по малко,но си карам така.Чат пат доливам с малко вода, макар че трябва антифриз.Някой ако знае надежден майстор в Пловдив и региона да свирка да го занеса!
                            YAMAHA WR450F

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпрос за RM250

                              Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                              И моя радиатор капе по малко,но си карам така.Чат пат доливам с малко вода, макар че трябва антифриз.Някой ако знае надежден майстор в Пловдив и региона да свирка да го занеса!
                              Зравей колега! Майстора който ми лепи радиатора се намира в Пловдив.ТрЪгваш от колелото на панаира по Рогошко ,завиваш на-дясно по моста ,караш направо и се "блъскаш" в него Направи ми го миналата година като го залепи а не го заварява или запоява,още държи!Вземи 40лв. но пък и радиатора го бях доста понамачкал

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X