Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една незнайна пътека към Рибарица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Една незнайна пътека към Рибарица

    Браво и аз ще акам да видя какви сте ги вършили и как е минало.Преполагам сте изкарали повече от добре.Поздрави на всички.

    п.п Лъчо поздрави за честността и изскренноста................................
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • #47
      От: Една незнайна пътека към Рибарица

      Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
      Браво и аз ще акам да видя какви сте ги вършили и как е минало.Преполагам сте изкарали повече от добре.Поздрави на всички.

      п.п Лъчо поздрави за честността и изскренноста................................
      Браво я!! Сал ти остана дет не си идвал в Енинско!!Щом и Набора доиде вече е твой ред!!Дан тъ приваря да дода аз в странство,че тогаз му мисли!!!
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • #48
        От: Една незнайна пътека към Рибарица

        Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
        Браво я!! Сал ти остана дет не си идвал в Енинско!!Щом и Набора доиде вече е твой ред!!Дан тъ приваря да дода аз в странство,че тогаз му мисли!!!
        AAAAAAAAAAA чичко Фър грешна ти е информацията. Тази година карахме няколко пъти и то точно около вашите места, но догодина живот и здраве ще наминем всички в комплект да ви направим едно гости.
        А за гостито в странство, нямаш проблеми, ще се постарая да те посрещна както му е редът, та да видиш, че и ние имаме големи сърца. Поздрави на всички.
        Последно редактирано от Chinela; 16-09-10, 06:11.
        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

        Коментар


        • #49
          От: Една незнайна пътека към Рибарица

          [QUOTE=pepimotos;1276723]AAAAAAAAAAA чичко Фър грешна ти е информацията. Тази година карахме няколко пъти и то точно около вашите места, но догодина живот и здраве ще наминем всички в комплект да ви направим едно гости.


          Аааааа ти идваш ама скришом!!
          Аза гостито,толкус народ сме посрещнали ,не сме се изложили!
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • #50
            От: Една незнайна пътека към Рибарица

            Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
            Аааааа ти идваш ама скришом!!
            Аза гостито,толкус народ сме посрещнали ,не сме се изложили!
            Ами не съм се крил от никой но просто така се е получавало.А до посрещането което сте правили ,не се и съмнявам то си личи и от снимките и от БУРКАНИТЕ......................
            Последно редактирано от Chinela; 17-09-10, 07:07.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X