Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Май гепиха Халите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Май гепиха Халите?

    Чухте ли за чудотворното решение на проблема с градинката до Военния клуб, до Руската църква? За да не строи там фирмата собственик Ащром, Общинският съвет ще й харизва Халите! Честито... В нормална държава ще им кажат "това е градинка, нужна на града, взимайте тези тук пари, докато ви ги даваме и вървете на....". При нас е почти същото, но по-точно "молим ви, молим не строете, ето ви един от символите на столицата, по-точно Халите. Очаквайте скоро Банята и НДК" Смея се, ама не е смешно!
    Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

  • #2
    От: Май гепиха Халите?

    Аз лично чувствам нужда от още малко информация за да мога да си съставя мнение нооооо ....... "вървете на" звучи несправедливо някак си. И нелюбезно също , особено ако въпросната фирма е приятелски настроена.
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • #3
      От: Май гепиха Халите?

      Е, определено не го казват в прав текст, но по подразбиране... Ставаше въпрос за някакви истории в Италия. Ставаше въпрос също така и колко корумпирани са там, на едро, не на дребно, но това е друга тема

      Все пак решението е донякъде хитро и дипломатично. Фирмата е правила ремонти и подобрения на Халите и май ги стопанисва в момента, така че с един удар хем се решава проблемът с градинката, хем фирмата няма претенции за вложеното в Халите, защото става нейно. Може би в създадената ситуация в края на краищата е правилно да се действа така? Може би проблемът е в това, че се е стигнало до подобна тъпа ситуация? Не е луд този дето яде баницата.... пък не е луд и който му я дава, май бил отдавна вече милионер Значи ние сме луди? Е, поне аз, със сигурност
      Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

      Коментар


      • #4
        От: Май гепиха Халите?

        Всичко зависи от клаузите в договора на Ащром...вероятно юристите им са се постарали да защитят интересите им максимално...

        Коментар


        • #5
          От: Май гепиха Халите?

          Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
          Аз лично чувствам нужда от още малко информация за да мога да си съставя мнение нооооо ....... "вървете на" звучи несправедливо някак си. И нелюбезно също , особено ако въпросната фирма е приятелски настроена.
          Иаз съм приятелски настроен към светите земи ,ама никой няма да даде на мойта фирма да направи Мол пред стената на плача Хем имам прароднини кръстоносци от Ордена на Жак дьо Мюле с всичките му древни докименти за собственост ...
          Пък един Мол там най-сетне би развеселил обстановката , стига рев пред тоя зид, малко кино трябва ,пазар ,танци ,веселие ,игривост

          Коментар


          • #6
            От: Май гепиха Халите?

            То те и до сега държат 75%.

            Коментар


            • #7
              От: Май гепиха Халите?

              75? Еха, добре са си опекли работата! Ако зависеше от мен, щях да отсъдя, че около градинката е архитектурен резерват и лице на столицата, така че да имат право да построят ни повече, ни по-малко от 100-процентово копие на кафенето на писателите Естествено, подобна къщурка би била за тях силно безполезна, така че лесно щеше да се стигне до съгласие за обезщетение, при това в нормални размери, а не във вид на емблемата на София! А за Халите - обратно изкупуване на дела, вместо даване и на малкото останало държавно.

              Лесно, а? Е да, ама никой не ме пита
              Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

              Коментар


              • #8
                От: Май гепиха Халите?

                Първоначално публикуван от sir Borko Преглед на мнение
                Иаз съм приятелски настроен към светите земи ,ама никой няма да даде на мойта фирма да направи Мол пред стената на плача Хем имам прароднини кръстоносци от Ордена на Жак дьо Мюле с всичките му древни докименти за собственост ...
                Пък един Мол там най-сетне би развеселил обстановката , стига рев пред тоя зид, малко кино трябва ,пазар ,танци ,веселие ,игривост

                Много съм тъп ..... аз си мислех че това sir е някаква произволна добавка. Простете ми сър!

                Ама така или иначе наспамих темата , мога ли да попитам , вярна ли е оная работа със заровеното съкровище и Дева Мария, че мира не ми дава?

                Особено съкровището ..... че държавния бюджет е в криза ......

                ПП МОЛ там не изглежда разумна инвестиция ...... но виж една заменка за Мъртво море може би?
                0888932647

                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                Коментар


                • #9
                  От: Май гепиха Халите?

                  Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                  Много съм тъп ..... аз си мислех че това sir е някаква произволна добавка. Простете ми сър!

                  Ама така или иначе наспамих темата , мога ли да попитам , вярна ли е оная работа със заровеното съкровище и Дева Мария, че мира не ми дава?

                  Особено съкровището ..... че държавния бюджет е в криза ......

                  ПП МОЛ там не изглежда разумна инвестиция ...... но виж една заменка за Мъртво море може би?
                  Виж сега като ще спамим
                  В криптата на ордена на Жак дьо Мюле на 4км от Амстердам наистина ще намериш имена на мои предци издялани в мрамора , но са на латински верно е.
                  Обаче, Сър аз си го измислих , след като си разраних бенката, щото мислех че ще мра, та да оставя някаква утеха на незаконните ми наследници, ако не материална , то поне някаква титла
                  Смъртта се оказа силно преувеличена , но титлата остана, впрочем не ми пречи, хубаво ми е ...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X