Обява

Свий
Няма добавени обяви.

interco

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Тези хубави неща се случиха и на мен, благодарение на Близнаците. Доста почаках, но си струваше. Вече се надявам да не съм в тежест на колегите, макар че докато не се обзаведа и с лебедка, мога да бъда мнооооооого по- голяма тежест от досега. Ама се надявам да не ме оставят в блатото. Гумите са Super Swamper Radial TSL (31x9.50-15), и май се оказах първият, който си е поръчал такива в БГ. Не са толкова агресивни като TSL, но за моята Тойотка предполагам ще са почти идеални. Ще се постарая скоро да имам вече първи впечетления, но съм в сесия и ще ми е малко трудно.

    Коментар


    • #17
      go go go преди време когато беше разходката на В.Вушев над Горна Баня с кой гуми беше?Защото тогава на няколко места мина супер кадето много хора боксуваха като луди!
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #18
        на такива кални места ходя само с SS TSL

        тогава им беше първото излизане и не бях свикнал с това, колко са агресивни, оказва се, че тези гуми трябва да се карат с много по - малко газ

        Tsanko_D не се притеснявай колега, досега зарязан в блатото няма. честито за новите гуми
        drive alive

        Коментар


        • #19
          Вече им навъртях, близо 2000 км , като половината от тях по черно. Грайфера е паднал с 1-2 мм. , малко са се поодрали , тук-там някое парченце липсва, но мисля, че това е напълно в границите на нормалното, като се има в предвид , че повечето километри бяха от наскоро приключилото Ком-Емине. А там доста покарахме по камънак и остри скали. Най се радвах на калта, нали тези гуми са баш за кал, и все гледах през най-дълбоката и лепкава да мина, ама нещо явно не можах да случа на такава качествена. Но нищо, скоро ще ходя да търся в Родопите .
          Много съм зле откъм снимките (нямям си цифрово апаратче) , ама една успях да направя, макар и с аналогова увехтяла СКИНА.
          Това е след Ком-Емине, едната гума е резервната , на която още не мога да намеря джанта.
          И така открийте седемте разлики:

          Коментар


          • #20
            Цанко, Супер са ти гумите това за 1-2 милиметра как го измери? аз не виждам разлика. И мойте гуми се "промениха" след ком-емине но нищо драстично, а с калта внимавай поне докато си сложиш лебедка

            Коментар


            • #21
              Цанко, Супер са ти гумите това за 1-2 милиметра как го измери? аз не виждам разлика. И мойте гуми се "промениха" след ком-емине но нищо драстично, а с калта внимавай поне докато си сложиш лебедка
              С шублер Алекс, все пак съм шлосер-матричар. А с калта винаги внимавам, и сам не ходя в гората.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X