Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джипарка за емоции ;) !?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Джипарка за емоции !?

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    Хм... Колега - "незабравимите преживявания" е редно да свързват с ТЕБ, а не с МПС...
    +100

    Щото утре някой с по-наточена джипка или лъскава колица и ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #17
      Re: Джипарка за емоции !?

      За това за което пишеш Вранглера става наи добре а и след евентоална промяна държи цена Другото е че караш класика Можеш да го подобряваш постепенно С мотор 2.5 е идеален за тия галимации При товарене на багаж за екскурзиика може да направиш багажник на покрива Или просто да демонтираш задната седалка При другите модели или ще приличаш на загубена блондинка или ще трябва да се обърнеш на другата страна когато спре някои с Вранглер до теб на светофара Лошото е че под 15000лв до 18000лв няма начин да направиш Вранглера добре Това е ако си го взел за 7.500лв....9000лв

      Ще пусна няколко снимки с приблизителни цени за момента








      На тази снимка и по горната във водата в началото е с елементарен тунинг за това което ти трябва на теб на горните вече е подобрен Хубавото е че подобренията нямат край
      Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 14-03-07, 18:08.

      Коментар


      • #18
        Re: Джипарка за емоции !?

        Къде отидохте сега вие кажете за Джиповете оставете това с любовта на мен

        Коментар


        • #19
          Re: Джипарка за емоции !?

          Първата ми кола беше разхлопан Москвич 403, чиято шофьорска врата се връзваше с тел и с него возех повече гаджета от приятелите си с Лада 07...
          Ако девойката е глупава, че "клъвне" и ще имаш мимолетно "щастие" - после ще плачеш... Ориентирай се към човек с близки до твоите светоусещане и ценностна система...
          Тези неща са доста различна категория и не са предмет на форума, но все пак помисли върху това..
          С най-добри чувства - и ние сме били на???
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #20
            Re: Джипарка за емоции !?

            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
            Първата ми кола беше разхлопан Москвич 403, чиято шофьорска врата се възваше с тел и с него возех повече гаджета от приятелите си с Лада 07...
            Ако девойката е глупава, че "клъвне" и ще имаш мимолетно "щастие" - после ще плачеш... Ориентирай се към човек с близки до твоите светоусещане и ценностна система...
            Тези неща са доста различна категория и не са предмет на форума, но все пак помисли върху това..
            С най-добри чувства - и ни е сме били на???
            Аз 2 години съм возил гаджето във Форд Транзит, 2.5 Дизел, обикновенно пълен с тухли, но особено добре поддържан, служебен Не съм чул да е оплаква.

            Ако идеята е за свалката - джипове под наем под път и над път, със сигурност ще е под 10000 лева.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • #21
              Re: Джипарка за емоции !?

              Просто се опитвам да кажа на младежа, че притежанието на джип е по-особена материя.... Понякога недотам приятна, но във всички случаи емоционално
              Мисля, че като покара джип ще се случва да "забравя" за гаджетата понякога
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #22
                Re: Джипарка за емоции !?

                Вземи си джипа и карай, формата му никога няма да остарее. Независимо какво вземеш парите за доработка няма да ти стигнат. Хубавото на вранглера е че независимо кога го продаваш, винаги ще има хора които да го отценят. Класиката си е класика.
                IvoVarbanov.bg

                Коментар


                • #23
                  Re: Джипарка за емоции !?

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  Просто се опитвам да кажа на младежа, че притежанието на джип е по-особена материя.... Понякога недотам приятна, но във всички случаи емоционално
                  Мисля, че като покара джип ще се случва да "забравя" за гаджетата понякога
                  Напълно съм съгласен.
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Джипарка за емоции !?

                    Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
                    Вземи си джипа и карай, формата му никога няма да остарее. Независимо какво вземеш парите за доработка няма да ти стигнат. Хубавото на вранглера е че независимо кога го продаваш, винаги ще има хора които да го отценят. Класиката си е класика.
                    +1
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Джипарка за емоции !?

                      Стига бе, момчето щеше да отиде във форума на море от любов (ако има такъв), ако искаше всички да му дават акъл за гаджетата. Ама тука все за коли се говори и сега някой като спомена "момиче" и темата ще регистрира рекорд мнения за час
                      Вранглера е наследник на култова машина, която е създала нарицателното "Джип". Днес визията му е точно това, което искаш - приключения, емоции, мъжкарски вид, забавление.... Просто не се връзва с условието 10 000 лв. Естествено може да намериш нещо що годе пеилично за 12-15000 и догодина с още толкова да го направиш мечтаната кола. Ама едва ли ти се чака толкова. Аз затова ти казах за самурая - с 10 000 лв и малко отделено време лятото ще имаш готова машина за емоции...
                      Ако Близнака, обаче ти изкара оферта за вранглер, която можеш да си позволиш му се довери. Като съм виждал те какви машини правят - много са навътре в нещата и едва ли ще си разочарован.
                      Technical Rescue Direct - life lies in courage
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Джипарка за емоции !?

                        купи си това което на теб ти харесва ( все пак ти ще си го караш ) а относно парите като се заиграеш колкото и да си приготвил все ще са малко ( личен опит )

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Джипарка за емоции !?

                          Хейй вижте това тук се справя добре http://youtube.com/watch?v=WbUhM4ZuSTY

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Джипарка за емоции !?

                            Виждал ли си КИА Спортидж къса база,кабрио...
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Джипарка за емоции !?

                              Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
                              Вземи си джипа и карай, формата му никога няма да остарее. Независимо какво вземеш парите за доработка няма да ти стигнат. Хубавото на вранглера е че независимо кога го продаваш, винаги ще има хора които да го отценят. Класиката си е класика.
                              еее... ти ме разби аз на мойта тояга таман и намерих купувач, идва в петък с кинтите и вие всички вкупом ме разколебавате. Кво му е хубавото на вранглера - возията ли, мотора ли, окачването, интериор. дърво на дърветата - лично мнение

                              а иначе за младежа с девойката - земи си една витарка кабрио, слагай едни широки гумета и малко неони и е твоя
                              Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                              http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                              http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                              Коментар


                              • #30
                                Re: Джипарка за емоции !?

                                Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                                ...а иначе за младежа с девойката - земи си една витарка кабрио, слагай едни широки гумета и малко неони и е твоя
                                ... неони...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X